Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zniesmaczony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_mistha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k. Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Zniesmaczony
Ostatnio w mojej szkole odbył sie pokaz karate-do, wiec ja niemajac nic wspolnego z karate(interesuje mnie inna sztuka walki) poszlem na to bo chcialem zobaczyc i...
szczerze mówiąc wogólemi sie to niepodobalo...gosc robil sztuczki cyrkowe raczej (cos jak stanie na rozbitym szkle lub wbijanie gwoździa). gosc ktory prowadzil (nie ten karateka) co chwile mowil ze sensei (wybaczcie za pisownie) musi olbrzymie sie skupiac zeby to zrobic i mowil jakies rzeczy w stylu: cytuje
- Mistrz wieczorem będzie medytował i niewiele robiąc uśmierzy ból jaki teraz mu towarzyszy i po jego krwi nie bedzie ani sladu na tej sali ( to moge zrozumiec w przenosni ze on juz nie bedzie pamietal ze cos mu sie tu staloo..nie dokladnie nie pamietal) - a powiedzial to gdy mistrz sensei wbil sobie kawalek potuczonego szkla.
Wiec dobra mysle sobie co to za mistrz moze jakis dublera tu nagle gosc mowi ze on ma 9 dan :roll: (szczeka opadla).. kontynowal swoje triki, raz pokazal cos z nunchaku i z mieczem czy szablą (przynajmniej to)....
Nie napisalem tego postu bo mi sie karate niepodoba, bo jest inaczej podoba mi sie ale jak ktos moze zachecic czyms takim ludzi do trenowania czegos, szczerze mowiac sa chyba 3 osoby w szole co trenuja karate to niektorzy az sie smieja i sie pytaja czy oni tam teatrzyku nieodstawiaja..
wiem ze jesli chcieli by dac cos na pokaz to najlepiej z capoiery ale mimo wszystko chyba mozna bylo pokazac cos wiecej?

ps. niechcialem w moim poscie obrazic karate ani ludzi uprawiajaych ten sport
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony
Takich pseudo ludzie sztuk walk jest więcej :)

Ps. co to był za styl jezeli mozna :?:
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony
kiedyś w Wadowicach był pokaz gościa - Jirija Zniniewicza, który wyginał pręty, chodził po ostrzu miecza i takie tam...
moze to ten sam gość??
podobno trenował karate do Black Combat - cokolwiek to znaczy...
pozdrawiam 8)
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony
sorki ale przekręciłem dane gościa - Jurij Ziniewicz
  • 0

budo_mistha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k. Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony
to wlasnie on a cwiczyl...sam wnioskuje karate do bo tak bbylo na plakacie no bylo cos black combat przetlumaczyl prowadzacy na czarna moc heh
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony

sorki ale przekręciłem dane gościa - Jurij Ziniewicz

Powiedzcie mi coś o nim więcej, jęsli faktycznie to był człowiek, który się podpisuje pod karate i organizuje pokazy w stylu powyżej opisanym to muszę o tym wiedzieć. ...bo trzeba unikać jak ognia .
  • 0

budo_karateka 2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony
Ukrainiec zarabia na zycie.
Widzielismy go w Andrychowie - 5 zl.wstep .
Z wystepami jezdzi po POlsce.
Takie tam czary mary - karate to to nie jest.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony
:roll: :) :twisted:
  • 0

budo_marp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Sącz, Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony

Ostatnio w mojej szkole odbył sie pokaz karate-do, wiec ja niemajac nic wspolnego z karate(interesuje mnie inna sztuka walki)


Jaka? Jeśli można zapytać ...

A co do tego "pokazu" ...

Jeśli to był pokaz w I LO na ul. Długosza to z tego co do mnie dotarło to "bohaterem" był jakiś facet z byłych Republik Radzieckich. Zdaje się że obecnie mieszka gdzieś w Grecji chyba i zajmuje się jakimś tam rodzajem COMBATu a nie karate. Miał mieć też podobno jakieś doświadczenia ze SPECNAZu.

Zresztą z tego co słyszałem to on odstawiał taki raczej show (zginanie prętów stalowych, chodzenie po szkle, coś tam z mieczami) ... a nie pokaz karate.

Pozdr.
  • 0

budo_mistha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k. Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony
muay thai... ale nie jestem z sacza jestem bardziej z kolo sacza..20 km (tez mi kolo)a oprocz tego karateki byl jakis prowadzacy i wlasnie asystent z grecji.. nietrybiacy ze az strach jak go przez granice przepuscili
masz racje to byl show jak u coperfielda..
zero karate doslownie raz widzialem nunchaku w jego reku ale niewladal tym znowu jakos wspaniale(widzialem lepszych polskich chlopakow)i troche zwyklej walki takiej z cieniej ale jak na moje oko to byla podrobka jakas...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony
Może Tsunami po radziecku :)

lub

kyokushin z Iranu czy innego kraju Afrykańskiego lub z USA :(
  • 0

budo_clicker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ciemnej strony ksiezyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony
mitsha co to znaczy NIETRYBIACY? i co to ma wspolnego z przepuszczaniem przez granice
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony

zero karate doslownie raz widzialem nunchaku w jego reku ale niewladal tym znowu jakos wspaniale(widzialem lepszych polskich chlopakow)i troche zwyklej walki takiej z cieniej ale jak na moje oko to byla podrobka jakas...

Ale może za to lepiej władał nazwami :)
  • 0

budo_mistha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k. Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Zniesmaczony
prawie calkowicie nie rozumial co do niego sie mowi (po polsku)...(a z granica to taki zart..)

nazwami ten karateka tez nieoperowal zbyt dobrze bo niemowil co robi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024