Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podstawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

zbik17
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Podstawy
Witam. Przedstawię się ponieważ, jestem nową osobą na tym forum. Nazywam się Kuba mam 17 lat i jestem z Cieszyna i mam nadzieję, że doświadczeni forumowicze pomogą mi w tym małym problemie. Chciałbym zacząc pracowac nad własną sylwetką, a wyrzeźbione ciało jest dla mnie dużym celem, ponieważ jestem osobą trochę tęgą. Mam 178cm wzrostu i ważę jakieś 84kg, w sumie mam jakieś 12kg nadwagi. Chciałbym to spalic, na pierwszy rzut oka bardzo spodobały mi się aerobiczne cwiczenia 6-weidera, lecz przeczytałem, że jeśli mam nadwagę, najpierw trzeba spalic brzuszek, a potem rzeźbic ciało. Dlatego w pierwszej kolejności chiałbym przejśc diete kopenhadzką, jest trochę surowa, lecz jeśli chce się coś osiągnąc to trzeba się temu poświęcic. Mam do dyspozycji worek treningowy, niestety w innym domu, bo mieszkam z mamą, krzesełko do cwiczeń, oraz hantelki od 2kg - 15kg. I tutaj nasuwa się podstawowe pytanie, czy podczas tej diety mogę cwiczyc, jakie powinienem wykonywa cwiczenia. Byłbym bardzo wdzięczny za porady, ponieważ mam cel, a dzięki waszym trafnym informacją mógłbym rozpacząc trening. Pozdrawiam
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Podstawy
jak chcesz zrzucać tluszczyk, to aeroby zapodaj jakies, rowerek, bieganie etc, jak juz spalisz, to wtedy zajmij się budowaniem masy - to Ci sie hantle przydadza;p Ale jak chcesz osiagnac cos wiecej, niz lekkie zarysowanie miesni, to kup gryf do sztangi (ok 100zl), i troche obciazen - wg potrzeb (tez kolo 100zl). Wtedy sobie jakas laweczke wykombinuj (ja np uzywam dwoch drewnianych skrzyn), no i bedzie super:)
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Podstawy
1.Pompki płasko 4-5 serii
2.Pompki głową w dół 4-5 serii
3.Pompki na taborecie 3-4 serii
4.Pompki boczne 2-3 serie
5.Pompki przy ścianie 2-4 serii
6.Pompki w podporze tyłem 2-4 serii
7.Przysiady 4-6 serii
8.Wspięcia na palce 4-6 serii

Oczywiście możesz robić też wykonywać A6W czy ABS

każda seria na maxa

Do tego treningi aerobowe po 45-60m.Dieta z ograniczoną ilością węglowodanów 3-4 g na KG masy.Białko 2,5-2g a tłuszcz 1g, oczywiście najlepiej z ryb, orzechów itp.
Na pewno powinieneś na tych ćwiczeniach uzyskać trochę rzeźby oraz spalić tłuszcz, ale tak potężnej nadwagi nie masz.Na twoim miejscu ograniczył bym węglowodany i zapisał się na siłownie, ale jeżeli nie chodzi Ci o masę to twój wybór :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024