Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hołm kiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

111pilsudski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:(Z)Dolny Śląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Hołm kiler
Witajcie towarzysze.
Pozdrawiam, po dłuższej nieobecności. Wiem, że dla każdego z użytkowników forum masa to całe życie, tak jak i dla mnie stanowiła do tej pory duże znaczenie. Znalazłem jednak inne priorytety i potrzebuję pomocy w ułożeniu planu, na zwiększenie wydolności aerobowej organizmu i wytrzymałości. Mianowicie rozchodzi się o to, aby ćwiczenia były w krótkich przerwach, lub bez przerw, z reguły z obciążeniem własnego ciała. Coś jak ABS, czy chest killer. Ćwiczę z przerwami ze 2 lata. Ważna jest wytrzymałość i wydolność aerobowa organizmu, powiedzmy że na brzuch mam ABS, a na klatkę chest killer'a, ale potrzebuję na resztę grup mięśniowych i jeśli ktoś robił kiedyś taki trening to najlepiej cały plan.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Hołm kiler
można wiedzieć czemu tak zmieniles priorytety?
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

111pilsudski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:(Z)Dolny Śląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hołm kiler
Bardziej podoba mi się sylwetka dobrze umięśnionego "koksa", niżeli szczypiora porzeźbionego, ale po udziale w Selekcji 2009 postanowiłem zmienić treningi mimo upodobań. Otóż w wymienionej wcześniej ekstremalnej grze terenowej nie przeszedłem nawet preselekcji odpadając na preselekcji tzw. ciągu komandosa. Na nic tu siła, udźwigane 110kg na klatę itd. Ani jeden "koksik" nie przeszedł do części głównej, same wysportowane szczypiorki. Taka wydolność jest moim celem, gdyż zamierzam ukończyć Selekcję w następnych latach. Pozdro.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Hołm kiler
Jeżeli chodzi o aeroby to możesz popróbować ze zwykłym porannym bieganiem a po południu dołożyć treningi interwałowe.
Jeżeli chodzi o wytrzymałość nóg możesz wypróbować proste przysiady do tego takie ćwiczenie które z początku mnie zmiażdżyło a mianowicie
Musisz robić sobie przez okres jakiś paru minut parę serii przysiadów z wyskokiem, jedna seria to 20s a odpoczynek 10s po tym zaczynamy tak kolejna serie i tak do kilku minut.Jeżeli chodzi o wytrzymałość ramion to na pewno zdadzą się wszelakie ćwiczenia na drążku do tego możesz próbować gdzieś jakiejś wspinaczki to jest bardzo wzmacniające.Wszelakie chodzenie w przysiadzie czy też jumpingi też zajebiście wzmacniają, możesz też robić krótki szybki bieg z obciążeniem, później powrót marszem i tak kilka serii.Takich ćwiczeń na necie jest sporo można coś przebrać :thumbup:
  • 0

111pilsudski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:(Z)Dolny Śląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hołm kiler
ok, dzięki. Spróbuje "sklecić" z tych propozycji jakiś plan. A to ćwiczenie które na początku Cię zmiażdżyło to chyba rozchodzi się o ćwiczenie według Tabaki, zwiększające wydolność aerobową. Znakomicie daje wpizde, a trwa ok 4 minut.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024