Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

budo_sfistack
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
Blah, i dzie sie podzialy te kobiety ludee .. juz nie ma zadnej w serafinie ;) ...
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?

Blah, i dzie sie podzialy te kobiety ludee .. juz nie ma zadnej w serafinie ;) ...


a były jakieś? w wawie? hm... no to ja przyjdę odwiedzić :D
  • 0

budo_sfistack
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
Byly dwie, przestaly chodzic .. pojawila sie ostatnio jedna, ale chyba tez juz nie cwiczy :P ...
Tak, w wawie :P .
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
a do nas dolaczyly dwie :D mlode mamy...swiezutkie miesko :)
poki co troche sie gubią, traktują to jak babskie spotkanie a nie jak trening, przynoszą komy, odiberają za kazdym razem gdy zadzwoni, hihi, ale kupily rekawice, szczeki - to chyba maja zamiar zostac co? 8O
dejże boże :wink:
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
Dziewczyny, nie okłamujmy się! Mało jest kobiet, które po prostu lubią walczyć- nie traktują treningu sw jak zwykłej aktywności ruchowej, miejsca spotkań, chwilowej "zajawki". To po prostu trzeba CZUĆ! Czy Wasze koleżanki, które nie trenuja nie pytają Was czasem czy lubicie mieć siniaki, czy lubicie jak ktoś Was bije, kopie itp. itd. Czy nie przebija się przez te pytania obawa pt."czy wszystko z Tobą ok?" :? :? :?
A co do czułych punktów- nie potrafię się przekonać do ochraniacza na biust, więc jak już dostanę "w korpus" to baaaaaaardzo mnie boli... :cry:
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?

Czy Wasze koleżanki, które nie trenuja nie pytają Was czasem czy lubicie mieć siniaki, czy lubicie jak ktoś Was bije, kopie itp. itd. Czy nie przebija się przez te pytania obawa pt."czy wszystko z Tobą ok?" :? :? :?


fakt...nie mozna nawet porozmawiac o smiesznych czasem sytuacjach na treningach, bo patrzą na czlowieka jak na jakiegos masochiste pieprzonego :evil: i za cholere nic nie kumają :X
  • 0

budo_ronja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
Właśnie. I z kim tu dzielić te radości? Chyba tylko z koleżankami z treningów, które mają podobnie nierówno pod sufitem ;-)
  • 0

budo_sfistack
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
A koledzy ?? ;)
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?

A koledzy ?? ;)


pytasz czy tez mają nierówno :roll: :) ?
  • 0

budo_sfistack
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
Hehe, z reguly maja i chyba z nimi mozna dzielic radosc plynaca z treningow :P .
  • 0

budo_ronja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
Koledzy to są normalni, a my nie. Przynajmniej w odczuciu świata .... A ci spoza treningów też patrzą na dziewczynę, której hobby to SW, jak na osobliwość i wolą trzymać się z daleka. A bo to wiadomo co takiej do łba strzeli? ;-)

To już lepiej zorganizować jakieś tajne spotkanie z koleżankami po fachu, mężom/chłopakom powiedzieć, że się idzie na "babskie ploty" i w tym sprawdzonym gronie można obgadać ostatnie treningi, zrobić ranking siniaków, porównać bicepsy i przy piwku obejrzeć galę K1 :twisted:

A na zewnątrz lepiej opłaca się dalej zgrywać słabiutką, głupiutką blondynkę ...... :)
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?

Hehe, z reguly maja i chyba z nimi mozna dzielic radosc plynaca z treningow :P .


mozna, owszem, pod warunkiem, ze nie mają swoich kobiet*


* dla niewtajemniczonych-kobiet, czyt. kobieta, ktora nie uprawia nienormalnego sportu i nie robi wyrzutow z powodu kolezanek cwiczących w klubie ;)

Np. mam w klubie kilku kumpli, z ktorymi czasem umawiamy sie na silownie, bieganie, saune...nie widze w tym nic zlego, oni tez...ale nasi partnerzy..no comments
Uwazam, ze są sprawy o ktorych jest mi latwiej i milej rozmawiac z kolegami z klubu i wiem ze to dziala w dwie strony. Niestety nasi partnerzy nie zawsze to rozumieją....no ale coz, to w koncu ja mam nierowno pod sufitem :)
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
Znam ten ból...
Kiedyś spotykałam się z facetem, który był cholernie zazdrosny jak mówiłam mu, co dzieje się na treningu i jeszcze bardziej zły, jeśli śmiałam się z tego ze znajomymi z sekcji..
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
Ja mam to szczęście, że mój narzeczony też ma DUSZE WOJOWNIKA i trenujemy obecnie w jednej sekcji. :) Mam też braci, z którymi od najmłodszych lat uprawiałam domowy survival :wink: i nigdy nie dawali mi taryfy ulgowej.
Nie wiem czy wytrzymałabym z kimś, kto nie rozumiałby "co" mnie ciągnie na treningi SW... Zwłaszcza gdyby był takim typowym facetem (przepraszam, jeżeli to kogoś uraziło... :wink: ), który uważa, że SW robią z kobiet babochłopy.
  • 0

budo_kim-lan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
Ha Mojemu tez nic nie brakuje i wrazie czego potrafi mnie obronic mój bohater!!! :lol:bo sama to bym musiała zapisac sie na kurs własciwie to bym chiała przydało by się umiec bo są różne sytuacje w zuciu... :( :wink:
  • 0

budo_symbiot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
dlaczego dlaczego???nie ma z kim sparingowac....bo tak w ogole to wyjdzie ze nie sparowalam z dziewczyną,tylko zawsze z chłopakiem. mam nadzieję ze chociaz bede miec z tego jakies korzxysci......,zdarzają się często kontuzje ,nie powiem ,czasem chodzic nie moge i wtedy moj chlopak zamiast powiedzieć spoko wylizesz sie! to mowi nie bede ci pchal wozka inwalidzkiego....
  • 0

budo_jagodek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
Dołączona grafika
większość pewnie dlatego
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
heeeeeeee ładne kolorki :)
Zaczęłam ćwiczyć muay thai i owszem- piszczele poobijane, na udach siniaki (dobrze, że na razie nie ma pogody na spódniczki :wink: ) ale BEZ PRZESADY! Jak na razie jeszcze żyję! Jeżeli chodzi o "pamiątki" wynoszone z treningów, to bardziej bywam poobijana po krav madze.
Oj, wkręciłam się na maxa..... :) :) :)
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
ja dzis zaczynam :D mam nadzieje, ze mi sie spodoba :D

update 8)

Bylam, przezylam i spodobalo mi sie :) nawet bardzo. chociaz musze przyznac, ze ''z zewnatrz'' wyglada to na latwiejsze :wink:
  • 0

budo_jadd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego kobiety nie ćwiczą Muay Thai?
A ja bym sie zapisała, ale wstydliwa jestem :oops:
Sama troche nie chcę iść, a nikt inny nie chce.
Wiem,że jest jakis klub niedaleko, więc może wspomożecie psychicznie.... a może macie jakieś namiary na dobry klub we Wrocku???
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024