Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy to prawda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

czy to prawda
ostatnio w miescie elblagu chodza ploty, ze gina mlode dziewczyny. Podobno zabija je facet, ktory wycina im nerki.. NIe wiem ile jest w tym prawdy. Kazdy mowi co innego. W telewizji zaprzeczaja temu, mowiono nawet ze Rutkowski sie tym zajmuje, ale nikt do konca tego nie we.

Ludzie powiadaja, ze znaleziono zwloki mlodej dziewczyny obok mojej uczelni cialo mlodej dziewczyny, ale to rowniez nie sa potwierdzone informacje. Policja mowi ze nie dzieje sie w eg nic zlego, coraz wiecej cial jest wylawianych z kanalu, ale wsrod wladz miasta panuje strach, czyli cos sie musi dziac niedobrego w tej sprawie. Jeszcze nigdy w telewizji nie byly tak czesto i gesto dementowane plotki na temat jakis zboczencow jak w tej sprawie..

Ludzie sie z tego smieja, ale chyba powinni sie troche bac, bo w kazdej plocie jest jakas nutka prawdy..

tak wiec dziewczyny noscie dlugie bluzki i zaslaniajcie nerki, bo nigdy nic nie wiadomo.. :wink:
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda

ostatnio w miescie elblagu chodza ploty, ze gina mlode dziewczyny. Podobno zabija je facet, ktory wycina im nerki..


A może wpisz w google coś takiego
kidney urban legend i zobacz ponad 15000 trafień :splat:
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda
Psycholi nie brakuje , a ze niechcą nic gadać to moze tajemnica dla dobra śledztwa . Dziewczyny z elblaga uważajcie na siebei neichodzcie same w odludne zakamarki lub po n ciemku przecież nikt w biały dzień w zatłoczonym miescie nic nie zrobi . TEMU PSycholowi zycze szybkiego zchwytania i wysokiego wyroku ,raczej zlinczowania .
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda
Hej,u nas było coś podobnego jakiś rok temu. Chodził jakiś zboczeniec,gwałcił dziewczyny i zabijał. Faktycznie dwie czy trzy dziewczyny zabił a paru innym udało się uciec. Policja mówiła,że to nieprawda (dla dobra śledztwa:)?),dopiero po całej sprawie gdy go złapali to powiedzieli,że jednak tak było. A oprócz tego to historie były niestworzone na ten temat:) bo każdy jak wiadomo coś dodaje jak puszcza plotkę dalej.Na końcu to co się słyszało było już po prostu śmieszne:)...
  • 0

budo_ssiezz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda
W Trójmieście mówiło się, że jedna dziewczyna zniknęła z popularnej sopockiej dyskoteki a potem odnalazła się z wyciętą nerką. Jej chłopak zostawił ją gdy szła do toalety. Czy to prawda? Nie wiem.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda

W Trójmieście mówiło się, że jedna dziewczyna zniknęła z popularnej sopockiej dyskoteki a potem odnalazła się z wyciętą nerką. Jej chłopak zostawił ją gdy szła do toalety. Czy to prawda? Nie wiem.

aaa widze,ze nie ja jeden slyszlem ta opowiesc.moze i cos w tym jest.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda
Nie ma co panikowac, jesli to nie potwierdzone informacje. Za to uwazac lepiej tak.
  • 0

budo_tekillla
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda

W Trójmieście mówiło się, że jedna dziewczyna zniknęła z popularnej sopockiej dyskoteki a potem odnalazła się z wyciętą nerką. Jej chłopak zostawił ją gdy szła do toalety. Czy to prawda? Nie wiem.

u nas ..tzn na 2 koncu Polski krażyła prawie identyczna historia,,||dziewczyna znikneła z dyskoteki,,znaleziono ja potem z wycieta nerka|| 8O mowiono wtedy ze to prawda tylko Policja nikogo nie informuje bo nie chce wywołac paniki,,,,teraz wiem ze to totalna bzdura,,ludzie maja tylk długie jezory :P i wymyslaja rozne rzeczy.. :?
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda
U nas tez kiedyś taka plotka krążyła.. ponoć jeździli jakimś czarnym autem i porywali ludzi a następnie ich cieli...
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda
historie opowiadacie "niemile"...ale z tym Elblagiem nie slyszalem.Tak czy siak uwazac trzeba!
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda

U nas tez kiedyś taka plotka krążyła.. ponoć jeździli jakimś czarnym autem i porywali ludzi a następnie ich cieli...


Marudka, "czarna Wołga"..heh...
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda

U nas tez kiedyś taka plotka krążyła.. ponoć jeździli jakimś czarnym autem i porywali ludzi a następnie ich cieli...


Marudka, "czarna Wołga"..heh...


Heheh o to właśnie mi chodziło :] thx
  • 0

budo_waldi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z leju po bombie.

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda
No dobre:) Ale rozmawialem kiedyś ze znajomymi gliniarzami i okazalo sie, ze niektore z tych historii sa prawdziwe, tak jak z tym gosciem, co z ludzi robil w Łodzi wędliny(prawda lata 60). Więc uważajcie.
  • 0

budo_kenia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda
Kobietki lepiej uważać na siebie w każdym mieście. Wczoraj oglądałam program o facecie skazanym za zabicie i zgwałcenie dziewczyny. Dostał 25 lat więzienia. Przyznał się, że oprócz niej zabił w całej Polsce około 77 dziewczyn, a policja uważa że było ich więcej i bada sprawę. Totalny psychol! A ilu takich się może jeszcze kręcić?
  • 0

budo_livien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda

Kobietki lepiej uważać na siebie w każdym mieście. Wczoraj oglądałam program o facecie skazanym za zabicie i zgwałcenie dziewczyny. Dostał 25 lat więzienia. Przyznał się, że oprócz niej zabił w całej Polsce około 77 dziewczyn, a policja uważa że było ich więcej i bada sprawę. Totalny psychol! A ilu takich się może jeszcze kręcić?

o dzizas! i dostal za to tylko 25 lat?? w jakim my kraju zyjemy.. 8O :? :(
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda

A może wpisz w google coś takiego
kidney urban legend i zobacz ponad 15000 trafień :splat:


Kolega w pracy mi prosto w oczy mowil, ze wlasnie w taki sposob zginal jego znajomy w Turcji. Byl tam z kolega (innym) na wakacjach, poszli do knajpy z jakims nowym znajomym, potem jeden sie obudzil caly i zdrowy, a drugiego gdzies tam znalezli, bez nerek.

Moze i urban legend, a moze i nie.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda
imho motyw z dyskoteką i wyciętą nerką to urban legend ...
opowaidane w każdym kraju i miescie ;) ...
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to prawda
jak chłop wycina nerki to lepiej go uprzedzic i sprzedać przynajmneij jedną dla dobra rodziny. a poza tym zdolny jakoś jest ze w miare dokładnie wycina nerki . Chirurg czy coś :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024