Skocz do zawartości


Zdjęcie

Troszke nietypowy "napad"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"

Czołem Wszystkim! No to byście się na mojego tatusia nadziali niedoceniając walorów bojowych staruszków. Tata stracił wzrok w czasie działań wojennych w 44 jest byłym oficerem KEDYW AK ma teraz 81 lat ale widziałem go przy robocie jak miał 68 lat niebyło co z gnoja który Go napadł zbierać. Ojciec był pierwszym moim nauczycielem walki i mistrzem życia. Pozdrowienia dla Wszystkich.


Interesująca historia...Zapraszam do wypowiedzenia się na topicu "Rodzice i SW"...Pozdrawiam :-)
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Sorki, miało być "Z rodzicami na SW"..Temat jest na Cross Budo...
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
ja jakieś 2 miesiące temu miałem spięcie z "panią od jamnika". Chciała, żebym ja zapiął psa bo jej nie mógł spokojnie pobiegać ( dodam, że mój nie zwracał uwagi na jamnika, a tamten wpadł w furie i również biegał bez smyczy ). Tak od słowa do słowa no i kobieta zrobiła się dość agresywna i zaczęła coś mi łapami machać- odszedłem parę kroków, na co jej pies za mną, powiedziałem jej coś w stylu: "...ty kur... weź go bo zaraz będziesz miała kotleta a nie psa...". Wiem, że to nie elegancko było, ale kobiecina ochłonęła, a gdyby nie to myślę, że na serio doszło by do rękoczynów. Na szczęście ( nie wiem tylko czyje szczęście :lol: ) obeszło się na samych słowach. Mój pies wyszedł na tym najlepiej bo czekałem tak długo, aż poszła do domu ( he, a co ... moja polanka przed domem - nie ? :lol: )
  • 0

budo_gabryel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Na mnie raz sąsiadka wyskoczyła że mój pies szczeka na jej kota :wink:
Ja grzecznie że psy tak mają :)
A ona na to żebym nie cwaniakował bo zadzwoni po straż miejską że mam psa bez zezwolenia i zaniskie ogrodzenie (170 cm).
No to ja mniej grzecznie żeby zadzwoniła odrazu po straż pożarną, policje i pogotowie - że mogą mi naskoczyć.
A ta na mnie z ryjem :!: :!: :!:
A ja głupi pojechałem po niej taką wiązana że do domu uciekła
:) :) :)

Straż miejska była u mnie 3 razy (dopiero za trzecim mnie zastali bo na motorku piraciłem :D )

Zmierzyli płot i grzecznie pogadali.

Sąsiadka dostała metkę jebniętej że straż miejska na sąsiadów wzywa bo pies na kota szczeka :) :) :)

Puściły mi nerwy i tyle. Czasami nawet opanowany człowiek nie wytrzymuje - więc co dopiero ja :)
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
hehe ... z panią od kotów też mam na pieńku ;) ale ona przynajmniej nie wymachuje mi przed nosem rękoma
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"

Najlepiej rozpoznac ich strategie kiedy jade sobie tramwajem na miejscu siedzacym i patrze jak wbiegaja babcie i szukaja chyzo jakiejs miejscowki, a inne szukaja jakis mlodych ludzmi aby zaraz stanac nad nimi i stekac jak to je nogi bola.... one sa czasem takie zalosne


wiesz z reguły się ustępuje miejsca starszym a nie pcha gdzie wlezie
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"

wiesz z reguły się ustępuje miejsca starszym a nie pcha gdzie wlezie


Niby i tak, tylko, że często babcie stają sobie nad tobą i wzywają wszystkie świętości jakie tylko im przyjdą do głowy w danym momencie, aby im ulżyły w cierpieniach ... a 2 metry dalej są wolne miejsca. Ewentualnie próbują cię przeteleportować przez drzwi zanim autobus się zatrzyma i myślą, że skoro powiedziały "przepraszam" to wszystko jest cacy.
Tak, często korzystam z komunikacji miejskiej. I nie lubię babć.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
a co powiecie na coś w nieco innym klimacie. wyjazd "na jarocin". skóra, spodnie "moro", brązowe opinacze, kostaka spakowana, trzonek od siekiery wystaje z niej. trzeba jeszcze jakąś konserwę kupić, a tu w spożywczym jakaś babcia w kolejce: "o, harcerz, na obóz jedzie..." hahahahahaha. jak widac nie zawsze babcie są wrogo nastawione do młodych.:)
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Mnie najbardziej denerwuja takie co koniecznie chca mnie z miejsca wysiudac mimo ze w autobusie jest jeszcze wiele wolnych miejsc.
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"

Może jak zauważyła, że nie masz wrogich zamiarów to sobie pomyślała: "Pobiję huligana i potem się pochwalę", no ale TROSZKĘ przeceniła swoje umiejętności bojowe :) :) :) .

Swoją drogą jest to ciekawe - JAK taka kobieta może myśleć, że w przypadku gdyby napadnięty zechciał odeprzeć atak miałaby szanse? Brak wyobraźni czy o co chodzi?


I tu sie mylisz, bila go tylko jedna siatka , gdyby stawial opor spacyfikowalby go druga z zaskocznia :)
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Taaaaa. Ja rowniez swego czasu mialem niezla akcje. A strachu sie najadlem ze ja pierd.....
Mialem z 18 lat. Jechalem sobie spokojnie tramwajem(ok 22). Pozno, malo ludzi w przedziale itd. Na przystanku wsiadla jakas pijana starucha. Za nia 2 synalkow(rowniez nietrzezwych) Poczym do mnie baba podchodzi i mowi czybym nie ustapil miejsca jej bo jest juz stara i zmeczona. Rozejrzalem sie. patrze pelno wolnych miejsc, a ta do mnie takie haslo rzucila. Spojrzalem na 2 jej synalkow i wymieklem troche. Wiec powiedzialem jej ze jasne i polazlem 3 miejsca z tylu. Chwila pozniej to samo. Czy mogblym jej ustapic miejsce. Zamurowalo mnie juz na maksa. ZNowu sie spojrzalem na jej synalkow i zmieklem, bo mordy mieli neizbyt mile(nie musze wspominac ze ostro sie gapili na mnie) Normalnie to bym babinie odpowiedzial ze by sie walilia ale sytuacja byla delikatna wiec znowu wstalem grzecznie i polazlem na sam koniec stanac sobie i nie zajmowac juz miejsca szurnietej babinie. Przyznam ze mi serducho jzu troche zdrowo bilo. No i to samo. Baba wstaje z miejsca i idzie w moja strone, stanela obok mnie i zaczyna sie zblizac. Mysle sobie nieno, starucha normalnei sie kwalifikuje aby ja palnac w leb. Ale akurat mialem swoj przystanek wiec wysiadlem i modlilem sie w duchu aby jej 2 synalkow nie wylazlo. Na szczescie siedzieli spokojnie. Tylko oczywiscie lampili sie gdy szedlem obok przystanku. I do tej pory gdybam o co tej babinie chodzilo. Moge sie tylko domyslac ze szuakala pretekstu aby swych synalkow wyslac :D
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Zolin miałeś naprawdę niezłą akcję ... pewnie to jakaś patologiczna rodzinka i chcieli cię skroić :lol:
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"

Zolin miałeś naprawdę niezłą akcję ... pewnie to jakaś patologiczna rodzinka i chcieli cię skroić :lol:

tylko po co się tak czaili... nie łatwiej bylo dać w leb z zaskoczenia?
naogladali się filmów Tarantino może i chcieli to zrobić oryginalnie :)
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
W tramwaju jechał mieszkaniec czarnego lądu, siedział, a był tłok, na przystanku wsiadła taka średnio starsza kobiecina, stanęła nad czarnoskórym i co chwila nerwowo spoglądała w jego kierunku. W końcu nie wytrzymała i mówi do owego człowieka:
- U nas w kraju ustępuje się miejsca starszym kobietom, takim jak ja. Na to on odpowiada:
- A u nas w kraju takie stare baby się zjada. :)
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
U nas w bielsku jest taka kobitka stara juz calkiem i niestety opuzniona w rozwoju zwana przez wszystkich "Jadzia autobusiara" .Jezdzi sobie ta Jadzia autobusami ,w ktorych zamiast spokojnie siedziec to ona zaczyna przedstawienie : najpierw gra na jakiejs trabce ,innej pyrkawce albo gwizdze na gwizdku (w zaleznosci co akurat ma pod reka) i tak przez dluzszy czas ,a nastepnie zbiera sie za lapanie wszystkich za tylki :) :) :) Mowie wam ubaw po ppachy obserwowac jak ludzie w autobusie podskakuja z miejsca na miejsce :) Ja raz spierdalalem przed nia na dworcu kolejowym gdy z usmiechem od ucha do ucha starala sie zlapac mnie za tylek czy jeszcze jakies inne miejsce :)
  • 0

budo_kyan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
mały OT

Kumpel jechal tramwajem i przyczepilo sie do niego dwoch idiotow w dresach, by im oddal telefon (przy uzyciu ktorego rozmawial wlasnie z dziewczyna). Ladnie im powiedzial, zeby sie odpie***, a Ci go za szmaty. No to jednemu z bani i krzyczy o pomoc do innego pasazera. Zero reakcji :? . Wiec sam kopnal drugiego i wyrzucil ich na przystanku (mial spore szczescie w calej akcji). Na co poderwala sie babcia i zaczela krzyczec, by ktos zadzwonil na policje. Na co kumpel, ze juz nie trzeba. A ona na to, ze trzeba, zeby go zwinac za napad na tamtych milych panow :) .. i co Wy na to?

wiesz w nocnych to różnie bywa ale raz jak jakiś ćpun przyj... się do mnie i do znajomej to ludzie pomogli

------------

A co do babci to to jest chyba oddzielny gatunek:dewotus łapus miejscus i opieprzus młodus :)
historie jak babcie opieprzały za (urojony przez nie) brak kultury etc. to chyba każdy miał, ale torbą to jeszcze od żadnej nie zarwałem :)
może bo mały jestem i niepozorny, tylko patrzą się podejżliwie jakoś czasami szczególnie gdy włosy zetne na krótko, ciekawe czemu, przecież wielu staruszków też jest łysych, nie? Powinno im się z mężami kojarzyć chyba, nie? :wink:
  • 0

budo_jake
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
:rofl: :rofl: :rofl:
Kejos, zlituj się! Mało ze śmiechu przez cię nie padłem. Dwa mistrzowskie posty. :lol:

PS. Przez Ciebie znowu ludzie na mnie lampią, że śmieję się do monitora. :-)

Dawno, dawno temu jechalem sobie tramwajem (4) po zajęciach do domku. Pustych miejsc full, wsiada jakaś babina i KATEGORYCZNIE nakazuje mi przesiąść się bo TO konkretne miejsce jest JEJ (?) :shocked!: Zdurniałem ze zdziwienia. Nie wyglądała na komunikatywną, więc tłumaczenie i przemawianie do rozsądku na nic by się pwenie zdało - przesiadłem się. Jak walczyć z czystym szaleństwem?
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Dzieki :)
A co do tego jak walczyc z szalenstwem to chyba najlepszym sposobem jest szybkie oddalenie sie na pozycje z gory upatrzona czyli jak najdalej :)

A i przypomnial mi sie jeszcze jeden starszy gosc odemnie z osiedla :
"Marian jestem ,fajny gosc" zwykl mawiac .No coz najgorszy to on nie byl jezeli nie brac pod uwage tego ze mial zolte papiery .Kiedys dawno temu jak jeszcze do podstawowki chodzilem to zajebal kumplowi z mlotka w leb .Oczywiscie jako ze mial zolte to nie mial z tego praktycznie zadnych konsekwencji .I tak sobie latal po osiedlu i pokrzykiwal ,ze jest fajny ,przez pare lat .Czasem ktos mu wpierdolil czasem konczylo sie na krzykach i wulgach ,az tu pewnego pieknego dzionka okazuje sie ,ze Mariana juz niema .Czemu ?? Siedzi za usilowanie gwaltu i zabojstwa 8O Wciagnal jakas dziewczyne na osiedlu do piwnicy i probowal to co napisalem .Jestem tylko ciekaw ile posiedzi przy naszym wspanialym wymiarze sprawiedliwosci .
  • 0

budo_human_metal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:żebym to ja wiedział

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Kolejny fajny i śmieszny topic. Dobrze że nic nie jadłem jak czytałem bo bym się zadławił:D Nie lubię staruszek w tramwajach albo na chodnikach. Niekulturalne, blokują przejścia, czepiają się itp. Do tego absoutny brak honoru lub szacunku do siebie (więc i ja nie mam do nich). Owsem, są staruszki bardo uprzejme, czasem nawet można z nimi pogadać albo coś i one ratują moją wiarę że czasem warto być uprzejmym ale jak podejdzie do mnie staruszka i od razu z tekstem "niech mi pan ustąpi miejsca bo to miejsce dla inwalidów" i to takim tonem że aż mnie to zaskakuje to mnie szlag trafia.

A z moich sytuacjito może ktoś jeździ w okolicy hali mirowskiej? już dwa razy jakiś dziad który przeżył wojnę (niestety) się do mnie przypieprzał że mam długie włosy, jestem nieogolony, noszę kostkę (to mnie zaskoczyło, nie spodziewałem się że to coś złego), nie uczę się (kurde, studiowałem wtedy na drugim roku MEiLu a ten mi mówi e się nie uczę, no szlag człowieka trafia) i podobne pierdoły, ja raczej nie wiem jak się zchowywać w takich sytuacjach, wariata nie będę bił a i starszy człowiek to głupio. na wszelkie moje odpowiedzi że robię to na co mam ochotę i owszem studiuję to on dalej swoje. Nawet ludzie w tramwaju go uciszali aby się zamknął (swoją drogą przyczepiał się do każdegho do kogo się dało). Co robić, olać nie oleję bo koleś się pluje strasznie (dosłownie też), nie udazę (przemoc to nie moja działka), a myślałem o tym żeby policję wzywać i oskarżyć o zniesławienie, choć nie wiem czy mi się by opłacało pieprzyć z tym. Narazie czekałem kilka przystanków i wysiadałem choć we mnie już się gotowało (wkurzają mnie takie sytuacje mimo wszystko).
  • 0

budo_karbador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"

Najlepiej rozpoznac ich strategie kiedy jade sobie tramwajem na miejscu siedzacym i patrze jak wbiegaja babcie i szukaja chyzo jakiejs miejscowki, a inne szukaja jakis mlodych ludzmi aby zaraz stanac nad nimi i stekac jak to je nogi bola.... one sa czasem takie zalosne


wiesz z reguły się ustępuje miejsca starszym a nie pcha gdzie wlezie


Kto się pcha (bo z zacytowanego postu wynika, że to właśnie co niektórzy starsi ludzie się pchają) ? Mają oni ustępować miejsca jeszcze starszym od siebie ?

(Edit:) Po drugie zandark- mógłbyś rozwinąć to co napisałeś o ustępowaniu miejsca ? Jak stoi sobie np. 10-letnie dziecko w kolejce, podchodzi jakiś dziadek 80-letni, to to dziecko ma sru... na koniec bo jest młodsze ? Dla mnie to jest absurdalne.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024