Skocz do zawartości


Zdjęcie

z rodzicami na SW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

z rodzicami na SW
Taki rodzinny temat z okazji Świąt........ :D

Czy komuś zdarzyło się, że to właśnie rodzice zainteresowali go treningiem sztuk walki? A może ćwiczycie razem w jednej sekcji?
Pytam, bo myślę, że to ciekawe doświadczenie, swoista rywalizacja... :wink: Ja osobiście jak będę miał dzieci, do czego jeszcze daleko (z tego co wiem :wink: ), młody jestem, to z pewnością bedę się je starał zachęcić do uprawiania sztuk walki, bo myślę, że to dobry sposób na życie (i przeżycie :wink: )...
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
Mnie od malego ojciec meczyl:P.On byl kiedys w kadrze karate(niestety tylko shotokan) ale i tak leje sie skubaniec ze przesada:P.Ja trenowalem 3lata karate ale sie nie przekonalem:P.A tak to pozniej boks i takie tam:P:P...A teraz interesuje sie vale tudo.PzDr aLL i WeSoLycH sWiAt:)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW

..A teraz interesuje sie vale tudo


eheheheh
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
mnie ojciec zainteresował judo bo sam długo cwiczył a wyladowałem na aikido na dwa lata bo były fajniejsze pady Teraz jestem na niego wkurwiony ze mi tego z głowy nie wybił
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
Ja odpowiem szczerze .Pochodze z małej wioski oddalonej o 61 km do miasta w którym zaczołem trenowac bjj.Dzieki mojej mamie ,która jezdziła zemna przez pierwszy rok dwa razy w tygodniu .Uważała ze powinienem zacząc troszke mniej ustepować kolegom którzy ciagle sie czepiali mnie ,to przez mój ogólny wygląd ,no i jeszcze mój tato,ale on to sie przyczynieł tym, że podsmiewywał sie ciągle ze mnie od tąd jak skończyłem 5 lat teraz mam 24 i uważam ,ze rodzice mi pomogli w podjęciu diecezji abym przestał byc taki lalus .Dziekuje mamo i tato.
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
Sorata,nie wiem co jest takie smieszne,bo interesowac sie vale tudo tzn ze podobaja mi sie walki w UFC,Pride Kinge of ThE RinG itp.Wiem ze to jest polaczenie roznych stylow (bjj,mt lub jak kto woli),wiem rowniez ze to z portugalskiego znaczy wszystko wolno...Dalej to jest takie smieszne??Chyba masz okres ostatnimi czasy,bo cos sie rzucasz do wszystkich albo brechtasz...Zastanow sie nad soba,moze jakies postanowienie noworoczne :lol: ??
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW

Chyba masz okres ostatnimi czasy,bo cos sie rzucasz do wszystkich albo brechtasz...Zastanow sie nad soba,moze jakies postanowienie noworoczne :lol: ??


Oj chyba ma, chyba ma :)

A zeby nie robic OTu, cwicze bez rodzicow, nie namawiali mnie oni do treningu. Jak chcialem trenowac karate nie bylo problemu (trenowalem 3tygodnie :) ) , z judo tez nie bylo problemu, dopiero potem jak chcialem bjj mama sie bala ze mnie udusza czy cos ale jakos sie udalo :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
mnie rodzice nie namawiali byl przeciwni rozpoczeciu przeze mnie treningow... no, a z drugiej strony drogi Tato to kto od najwczesniejszych chwil musial ogadalc z toba pojedynki bokserskie? komu pokazywales zapasnicze chwyty? hmm? :) to sie nie moglo skonczyc inaczej. :wink:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
mnie Tata zainteresował boksem
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
hmm ja trenowalem najpierw karate z tatusiem :wink: /wczeszniej jeszcze wyimaginowane pojedynki rewolwerowe :D /

potem mamusia zaprowadzala mnie na Viet Vo Dao i zawsze mobilizowala a jeszcze potem cwiczyelm Wu Shu i Tai Chi- razem z mama i siostra
a potem sie okazalo ze hehe tam wszyscy byli jak rodzina, a ze bylem smarkacz to taki KrzysT musial sie mna opiekowac:) i wyroslem na dobrego czlowieka.

Dziekuje :wink:

p.s. po dzis dzien moi rodzice to najlepsi trenerzy i kibice:)
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
ja wiercilem ojcu dziure w brzuchu od niepamietnych czasow, w jak bylem w 2 klasie podstawowki byl pokaz karate w szkole ale godziny treningow pokrywaly sie ze szkolnymi. potem 6 klasa i plakat o naborze taekwondo. zaczynalem trenowac z... ciotka... jak byla na studiach trenowala judo a ja ja zaciagnalem na trening tkd, wytrzymala 3 lata(!)

zaczynalo ze mna trenowac kilku malolatow co ich rodzice zaciagneli. niestety wygladalo to tak ze rodzice chcieli bardziej niz ich latorosle. moj tata byl ze mna raz na zawodach i tak sie zestresowalem ze to oglada ze zebralem becki w 1 walce. wiecej ze mna nie jezdzil :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW

Oj chyba ma, chyba ma


jakis problem ? :P
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
U mnie historia wyglądała tak:

Mój brat bardzo chciał ćwiczyć karate i rodzice go zapisali, a oprócz tego stwierdzili, że w sumie niegłupio by było jakbym ja też ćwiczył. Pyta mnie, więc ojciec: "Chcesz ćwiczyć karate?", na co odpowiedziałem gromkim "NIE!"... i tydzień później już stałem w szeregu w nowiutkim gi :P . Na początku psioczyłem na to, że zostałem niemal siłą zaciągnięty na treningi, ale spodobało mi się. Brat przestał trenować, bo zabrakło mu samodyscypliny, a ja już siedzę w klubie ładnych parę latek i dziękuję rodzicom za to, że mnie wtedy nie posłuchali i zrobili po swojemu :) .
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
A mnie na treningi zapisała mam :)
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
ja w wieku kilku latek posdzedłem z ojcem na trening kk(on trenował),jednak od poczatku wiediząłem,ze to nie dla mnie :wink: pozniej ojciec zaprowadzil mnie na tkd...na jkd juz sam trafiłęm:)
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
Ojciec - 2 dan kendo (ostatnio wrócił do treningów).
Jak miałem 6 lat zapisał mnie na judo i nawet przez chwile trenowalismy razem.

Kupę fajnych ludzi dzięki niemu poznałem.
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
ja sam jestem już tatą i tylko czekam aż Olaf jr skończy 4 latka i ślę go na sekcję Judo do znajomego :twisted:
  • 0

budo_boshenqa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW
A moi rodzice do dzis sa przeciwni :( Probóją trzymac mnie jak najdalej od SW :?
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW

A moi rodzice do dzis sa przeciwni :( Probóją trzymac mnie jak najdalej od SW :?


taaaa... bo na tych karatach to tylko się po pyskach piorą a potem z takich bandziory wyrastają.... :wink: :)
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: z rodzicami na SW

A moi rodzice do dzis sa przeciwni :( Probóją trzymac mnie jak najdalej od SW :?


No cóż...Rodzice często są przeciwni uprawianiu SW przez ich pociechy (zwłaszcza jeśli ich pociechy są rodzaju żeńskiego... :wink: )...Jeśli jeszcze nic nie ćwiczysz, to możesz ich przekonać że to dla samoobrony, etc...że warto coś umieć.. I nie wybieraj jakiegoś combata czy valetudo ( :wink: to nie robi wrażenia na rodzicach :wink: )...polecam judo, przynajmniej na początek..

Pozdrowienia wszystkim.. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024