Skocz do zawartości


Zdjęcie

Worek na siłowni w Krakowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_mroq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Worek na siłowni w Krakowie
Witam

Nie mam ostatnio zupełnie czasu na treningi. Examy i te sprawy mnie gnębią...Z siłowni jednak nie zrezygnuję, bo sflaczałbym już chyba do szczętu....

No więc, czy znacie w Krakowie jakaś normalnie dostępna siłownia z prawdziwym workiem treningowym, takim w miare twardym, na długim zawieszeniu, na którym można sensownie potrenować kopnięcia? Na tej na którą chodzę wisi jakiś worek, ale to taki miękki flak, który lata po całej sali jak sie my przywali lowa...:(

Pozdrawiam
Mroq
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek na siłowni w Krakowie
Eee ja to mam zle doswiadczenie z takimi rzeczami na silowni. Kiedys troszke cwiczylem na silce (z 1,5 miesiac), z tym ze na czysto, bez zadnych diet i odzywek (nie znam sie poprostu) - chyba tylko tak aby nad nogami popracowac.

Po cwiczeniach silowych na maszynkach, czesto sie rozciagalem - poszerzanie nog do szpagatu/sznurka, wymachy noga itp. Gdy wykonywalem te cwiczenia rozciagajace, to Ci wszyscy "pakerzy" patrzyli na mnie ze zloscia w oczach.

Cholernie im to przeszkadzalo, a gdy poszedlem do innej sali (silownia skladala sie z takich 3 pomieszczen/pokoi) to za plecami slyszalem:
- ten kur** jaki czarodziej
- dawno wpier*** nie dostal ;) )
- i po chu* ta noga tak macha?

Fakt faktem, ze to nie byla jakas pozadna silownia, tylko takie tanie cos ;)
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek na siłowni w Krakowie

Cholernie im to przeszkadzalo, a gdy poszedlem do innej sali (silownia skladala sie z takich 3 pomieszczen/pokoi) to za plecami slyszalem:
- ten kur** jaki czarodziej
- dawno wpier*** nie dostal ;) )
- i po chu* ta noga tak macha?

Fakt faktem, ze to nie byla jakas pozadna silownia, tylko takie tanie cos ;)

Było im powiedzieć żeby posparowali troche zamiast piepszyć i przenosić tylko żelastwo zmiejsca na miejsce. Ciekawe jaką kondycje posiadali owi kozacy pewnie żadną.
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek na siłowni w Krakowie
No, ale brak kondycji prawdopodobnie nadrabiali siłą :P .
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek na siłowni w Krakowie
Do nas do sekcji ostatnio trafil taki misio - rownie szeroki co wysoki. Kondycje jakas tam ma (pomki macha), ale gorzej z brzuszkami itp (gruby jest). Twierdzi, ze kiedys KravMage cwiczyl. Uderzenie ma "silne" tj. sila z masy i nic pozatym.

Smieszy mnie troche jego postawa. Trener dal nam tarcze i kopiemy na poczatku przednie. Ten *lup* *lup* jedzie "majgeri" i tak widac, ze z calej sily wali jak tylko moze (prawie sie nie przewroci). Potem ja kopalem "yoko-geri", a przedtem pare ksiezycowych itp, a on:

- i co tak machasz tymi nogami. Na ulicy bys w jape dostal i bys sie juz tak nie krecil

spojrzalem i dalej sobie kopie, tym razem z obrotu.

- ale Ty kur** masz powera w tych nogach
- to przez to machanie nogami pewnie ;)

i oczywiscie ciagle ulica, ulica, a na ulicy to, a na ulicy tamto ;)

Jako ciekawostke powiem tylko, ze cwiczylismy technika ktora sie konczyla uderzeniem w lydke. No to ja tak specjalnie:
- lepiej po jajkach
a ten powiedzial cos co mnie rozbroilo
- ale po jajkach to jest nieestetycznie bic ;)
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek na siłowni w Krakowie

No, ale brak kondycji prawdopodobnie nadrabiali siłą :P .

Kiedyś słyszałem fajny tekst ,,siła jest po to żeby taczki nisić " do walki jest potrzebana jeszcze głowa i umiejętności.
  • 0

budo_gruby perez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek na siłowni w Krakowie
Odnośnie tematu to równierz poszukuje siłowni w Krakowie jakiejś przyzwoitej dokładnie to Dąbie lub okolice. Wie ktoś coś na ten temat :?:
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek na siłowni w Krakowie
Na Kopernika widzialem fajna silownie - wchodzilo sie przez podworko kamienicy (zielona brama). Jakies 20 m za Domem Turysty po lewej stronie idac od Rynku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024