Skocz do zawartości


Zdjęcie

W&%#dol i po krzyku .....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Kejos te dowcipy naleza chyba do troszke innej epoki ...
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Ten drugi to moze bo zomowcow juz niema (a przynajmniej nazwy) ale kasety magnetofonowe to chyba jeszcze sa :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Tak mi sie wydaje ze dobrze spletowales swoje zdanie tymi dowcipami ... ciesze sie ze jednak mialem po czesci racje ... ziomal zawsze zostanie ziomalem ... a podobno HWDP u Ciebie nie w modzie.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Gdzies po drodze sie zgubielem, i chciałbym sie zapytac autora, co kierowalo nim do napisania tego posta, i co chciał po przez to osiągnąc ??????
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Jak to? To mam się bać spojrzeć w oczy jakiemuś blokersowi, bo sobie pomyśli, że ja sobie myślę, że on myśli, że ja właśnie pomyślałem, że nim gardzę? :roll: I co, z tego myślenia wp...ol ma być??? Słuchaj, jak widze takich szczurów pod klatką, to traktuje ich jak szczury, a Ty, jak sam powiadasz - jesteś inny, to znajdź sobie inne towarzycho i nie pi...ol, że nie mają się gdzie podziać itp. Słyszałem kiedyś rozmowę na klatce - "Ty, stary, jak mi się k...wa nudzi! No, mnie też się nudzi. No i co? No i nic..." A lato było piekne tego roku. Polecam komiks o Dresie Stefanie. K...WA!!! ZAMKNIJCIE TEN GŁUPI TOPIC!!! :evil:
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
taki glupi topic a tyle emocji .... moze o to chodzilo ???
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
skoro tak twierdzisz ...

Adam zamknij juz to jakbys mogl niczego konstruktywnego tutaj juz sie nie wniesie
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
dobre dobre dobre dobre :rofl:
  • 0

budo_locdog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
pomijajac calkowity brak celowosci tego tematu to jest on jednak dla mnie przedni. umarlem ze smiechu juz pod koniec pierwszej strony, autor tematu jest momentami lepszy nawet od jasia fasoli. bez urazy, ale piszesz gosciu ze masz 22 lata, a twoje posty sa na poziomie max 14 latka. sprawiasz wrazenie czlowieka dziwnie zakompleksionego. masz kompleks na punkcie swojego "blokerstwa", a "zwykli" ludzie nie go rozumieja i uwazaja przesiadujacych na klatkach za bandytow i polmozgow. ja nie wnikam kto na tych klatkach siedzi, mnie jeszcze nigdy zadna taka grupa nie zaczepila, ale wiem, ze niejednego znajomego spotkaly nieprzyjemne akcje... na sile tez starasz sie udowodnic, ze pomimo iz ktos trenuje SW to i tak jest dupa bo jak bedzie 5 na 1 to i tak dostanie po ryju. coz to za odkrycie! a juz co gorsza jak ma jakies osiagniecia (nie daj Boze czarny pas!) to jest zarozumialym burakiem. przejdz sie moze na jakis trening i zweryfikuj troche ten obraz czego tobie i forumowiczom zycze. wesolych swiat!
  • 0

budo_karbador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....

Jak to? To mam się bać spojrzeć w oczy jakiemuś blokersowi, bo sobie pomyśli, że ja sobie myślę, że on myśli, że ja właśnie pomyślałem, że nim gardzę? :roll: I co, z tego myślenia wp...ol ma być??? Słuchaj, jak widze takich szczurów pod klatką, to traktuje ich jak szczury,

Kogo nazywasz szczurami ? Ludzi przesiadujących pod klatką ?


, to traktuje ich jak szczury,

To znaczy jak ?

a Ty, jak sam powiadasz - jesteś inny, to znajdź sobie inne towarzycho i nie pi...ol, że nie mają się gdzie podziać itp. Słyszałem kiedyś rozmowę na klatce - "Ty, stary, jak mi się k...wa nudzi! No, mnie też się nudzi. No i co? No i nic..." A lato było piekne tego roku.


No i co z tego wynika ?
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Locdog co ty mi tu pierdolisz o jakichs kompleksach ?? Stary tak dla twojej wiadomosci to ja jestem dumny z tego ze jestem blokersem choc nie lubie tej nazwy .Co do tych treningow to rzeczywiscie sie przeszedlem i na wstepie mielismy z kumplem okazje poznac "kulture" czarnych paskow . Sory ale taki gosc nie dosc ,ze nie poda nikomu reki to nawet nie przebiera sie z grupa z ktora cwiczy ,wiec co to moze o nim swiadczyc .To bylo o tych co jeszcze cwicza natomiast przed klubem natknelismy sie na takich dwoch co juz uwazaja ze sa najlepsi i jak myslicie czy byli chociaz uprzejmi ??? Chyba nie jezeli uprzejmoscia mozna nazwac taka sytuacje (to juz ktoras z kolei) : kumpel siedzi sobie przed klubem bo byl troche wczesniej niz zwykle i czeka na mnie ,na trzepaku . Rurka na ktorej siedzial znajdowala sie jakies 30 cm od ziemi wiec jego oczy byly jais metr 20 nad ziemia a te burki po paru komentarzach typu "fajny nie i tu smiech" wsiadaja do samochodu stojacego metr od twarzy kumpla zapalaja swiatla i tak sobie siedza z dalszymi komentarzami na pysku .Wybacz pewnie dramatyzuje ale wedlug mnie to nie byl szczyt kultory .
  • 0

budo_locdog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
>>stary tak dla twojej wiadomosci to ja jestem dumny z tego ze jestem blokersem
o tym wlasnie mowie.... toz to prawdziwy honor i nobilitacja byc "prawdziwym" blokersem. co trzeba zrobic zeby nim zostac, bo ja tez bym bardzo chcial??

>>...mielismy z kumplem okazje poznac "kulture" czarnych paskow...
to do jakiejs dziwnej sekcji trafiles... podaj moze miejsce i nazwisko trenera zeby oszczedzic traumy ewentualnym chetnym. na przyszlosc wybieraj sporty gdzie nie ma stopni to i nie bedzie czarnych pasow.

no coz chamstwo trafia sie wszedzie, nie tylko w klubach sportowych. u nas jest z kolei jak w rodzinie :)
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
z tego co czytam locdog wnioskuje ze twoja ignorancja niezna granic .A tak nota bene to nie powiedzialem ze to jakis honor czy nobilitacja tylko ,że jestem dumny z tego kim jestem i gdzie sie wychowalem .
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
A u nas tez jest fajnie bo stworzylismy sobie osobna sekcje ,a u tych mlodszych "czarni" na szczescie zadko sie pojawiaja i u nich tez jest milo .
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....

.
Co do tych treningow to rzeczywiscie sie przeszedlem i na wstepie mielismy z kumplem okazje poznac "kulture" czarnych paskow . Sory ale taki gosc nie dosc ,ze nie poda nikomu reki to nawet nie przebiera sie z grupa z ktora cwiczy ,wiec co to moze o nim swiadczyc ..

A co w tym dziwnego??? To mistrz ma wszystkim po kolei rękę podawać, 20-30 trenującym, zwłaszcza jak kogoś widzi po raz pierwszy??? Że się przebiera osobno, a nie w szatni z grupą??? Do mistrza to z szacunkiem trzeba, a nie jak do kolegi...
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Muszę przyznać, że czytam ten topic i zupełnie nie rozumiem 90% komentarzy... Fakt faktem, Kejos może erudytą nie jest. I być może jego post nie był szczytem retorycznych popisów. Ale muszę przyznać, że przeczytałem ten post z dużym zaciekawieniem i uważam, że jest naprawdę mądry (nie mylić "mądry" z "ładnie napisany"). I zastosowanie się do paru z tych punktów pomaga naprawdę oszczędzić sporej ilości kłopotów, o czym przekonałoby się pewnie wiele osób, które zostały zaczepione i skopane na mieście tylko ze względu na "niewłaściwy wygląd" (vide długie włosy i kostka z dziwnymi naszywkami) tudzież dlatego, że zbyt wnikliwie przyglądały się grupkom okolicznych wyrostków (chyba każdy, kto mieszka w 'blokowej' dzielnicy potwierdzi, że najczęściej stosowaną zaczepką jest "no i co się gapisz" + rozmaite tego odmiany).

Z góry uprzedzając ewentualne pytania - nie, nie jestem "blokersem", w szczególności nie identyfikuję się z żadną subkulturą, bo uważam, że taka identyfikacja jest bez sensu i przy pewnym poziomie dojrzałości przestaje obowiązywać (co wam Kejos też próbuje przekazać a co usilnie ignorujecie).

Nie wiem, skąd ta wyższość w wielu postach, zwłaszcza na forum internetowym, gdzie z zasady wszyscy są równi. Jak parę lat temu przyswajałem sobie netykietę, to był tam punkt mówiący o szanowaniu współdyskutantów i rozważaniu treści posta, a nie osoby jego nadawcy. No, ale widać że ta netykieta chyba się zdążyła solidnie zestarzeć...
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
jaki mistrz ??? Mistrz jest tylko jeden a i jego nie nazwal bym mistrzem ,a raczej sensei lub nauczycielem natomiast cala reszta to jego uczniowie nie zaleznie od tego jaki maja pas bialy czy rozowy w zielone kropki .
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....

jaki mistrz ??? Mistrz jest tylko jeden


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... "i ujrzal swiatlosc, a w niej wylaniajaca sie liczbe..i doznal oswiecenia..bo mistrzow bylo 9"...
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Czy to jest az tak trudne do pojecia ,ze okreslenie "mistrz" jest tylko okresleniem celu do ktorego sie dazy cale zycie ,a nie okresleniem stanu w jakim ktos sie znajduje ??? A jezeli juz okreslac kogos mianem mistrza to tylko i wylacznie 1 osobe w zaleznosci od punktu odniesienie (osobe najlepsza w klubie, miescie ,kraju ,na swiecie ,w ukladzie slonecznym ,w galaktyce ,we wszechswiecie lub wymiarze:) ) bo mistrz to chyba ktos kto jest w danej dziedzinie najwyzej .
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Dopiero teraz przyjrzalem sie tej stronie :) Podpucha byla niezla :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024