Skocz do zawartości


Zdjęcie

Namacalny dowod


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod
Szczepan, to się dopiero nazywa wyważanie otwartych drzwi.
Gratulacje dla moda. Czyli jak tu napisać rzeczy znane i oczywiste tak by zabrzmiały jak sekretne i tajemne prawdy. :roll: :wink: :roll:
Co do in-yo to wszystkie sztuki walki od Chińskich począwszy na tej wiedzy bazują. Jest to nie mniej nie więcej tylko japońska odmiana chińskiego konceptu Ying Yang,
zasada znana i rozpoznana nie tylko przez sztuki walki ale i przez wszelkiego typu terapie naturalne, masaże i przypalanki, że o akupunkturze nie wspomnę.
Myślę Szczepan, że więcej byś zrobił zamieszania gdybyś pokazał wielkiego mistrza tradycyjnych sztuk walki, który tymi problemami się nie zajmował.
Choć z drugiej strony, czytając niektóre posty, może masz rację że trzeba tak oczywiste sprawy ludziom do łeba wkładać. :roll: :roll: :roll:

  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

Szczepan, to się dopiero nazywa wyważanie otwartych drzwi.
Gratulacje dla moda. Czyli jak tu napisać rzeczy znane i oczywiste tak by zabrzmiały jak sekretne i tajemne prawdy. :roll: :wink: :roll:
Co do in-yo to wszystkie sztuki walki od Chińskich począwszy na tej wiedzy bazują. Jest to nie mniej nie więcej tylko japońska odmiana chińskiego konceptu Ying Yang,


Przepraszam, kto się kryje za nickiem "redakcja budojo"? Masz jakieś imię czy jest Was kilku w jednej głowie?
Czasem mam ochotę odpowiedzieć na Twoje (Wasze) posty, ale nie za bardzo wiem do kogo się zwracać.
Silvio
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

Szczepan, to się dopiero nazywa wyważanie otwartych drzwi.
Gratulacje dla moda. Czyli jak tu napisać rzeczy znane i oczywiste tak by zabrzmiały jak sekretne i tajemne prawdy. :roll: :wink: :roll:
Co do in-yo to wszystkie sztuki walki od Chińskich począwszy na tej wiedzy bazują. Jest to nie mniej nie więcej tylko japońska odmiana chińskiego konceptu Ying Yang,

Przepraszam, kto się kryje za nickiem "redakcja budojo"? Masz jakieś imię czy jest Was kilku w jednej głowie?
Czasem mam ochotę odpowiedzieć na Twoje (Wasze) posty, ale nie za bardzo wiem do kogo się zwracać.
Silvio


no co Ty Silvio - jaja sobie robisz???? 8O 8O 8O

Poważnie nie wiesz kim jest redakcja, czy tylko prowokujesz?

Poszukaj w arch. - na 100% znajdziesz.

heh - gdzieś Ty się uchował taki niewinnie niewiedzący :wink: :)

kurm
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

Szczepan, to się dopiero nazywa wyważanie otwartych drzwi.
Gratulacje dla moda. Czyli jak tu napisać rzeczy znane i oczywiste tak by zabrzmiały jak sekretne i tajemne prawdy. :roll: :wink: :roll:
Co do in-yo to wszystkie sztuki walki od Chińskich począwszy na tej wiedzy bazują. Jest to nie mniej nie więcej tylko japońska odmiana chińskiego konceptu Ying Yang,


Przepraszam, kto się kryje za nickiem "redakcja budojo"? Masz jakieś imię czy jest Was kilku w jednej głowie?
Czasem mam ochotę odpowiedzieć na Twoje (Wasze) posty, ale nie za bardzo wiem do kogo się zwracać.
Silvio


Nie przejmuj się ludźmi, zwracaj sie do tematu i pisz wszystko co masz mądrego do powiedzenia. A ludzie to docenią lub nie, ale i tak sie nie przejmuj. 8) 8) :lol: 8) 8)
  • 0

budo_bodaiju
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod
No naprawdę się wzruszyłem. Powaga. Redakcjo szanowna poprosiłbym moze o troche swiatła w mój zakuty łeb ale sadze, że to trud zbyteczny. Tak sobie pomyslałem czytając wszystkie posty. To ja wole zostac już Aikidockim ateistą i skupic sie na turlaniu po macie. Byłem Judockim ateistą i nieźle sobie radziłem. To i tu sobie poradze, bez tej całej magii. Tak macie racje.....wole jednak turlać sie po macie z zachowaniem etykiety japonskiej. Kurcze dlaczego ja mam taka aweresje do polityki? hmmmm ciekawe bardzo ciekawe. Pozdrawiam
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

Co do in-yo to wszystkie sztuki walki od Chińskich począwszy na tej wiedzy bazują. Jest to nie mniej nie więcej tylko japońska odmiana chińskiego konceptu Ying Yang


Oczywiscie, nie jest to taka prosta sprawa, jesli chodzi o geneze tego pojecia, ale nie mam dzisiaj czasu zeby wchodzic w detale. Skoro jest to takie oczywiste, to dlaczego nie widzialem tego na twoim treningu, jak sie ostatnim razem spotkalismy?

Chodzi mi nie tylko o nadludzka sile aiki, ale i o różne nadludzkie umiejętności takie jak niewyczerpane siły, jasnowidzenie czy przewidywanie.
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

no co Ty Silvio - jaja sobie robisz???? 8O 8O 8O

Poważnie nie wiesz kim jest redakcja, czy tylko prowokujesz?

Poszukaj w arch. - na 100% znajdziesz.

heh - gdzieś Ty się uchował taki niewinnie niewiedzący :wink: :)

kurm


Kurm, od jakiegoś czasu nie mieszkam w Polsce i nie mam możliwości kupienia pisma Budojo :evil:
Zresztą czy bym je czytał czy nie, moje pytanie wcale nie było takie głupie - poszedłem po linku do strony redakcji budojo i na zdjęciu podpisanym redakcja budojo jest czterech mężczyzn a wyświetlają się trzy nazwiska. Ponieważ użytkownik "redakcja budojo" nigdy nie podpisuje swoich postów (jak np. ja - "Silvio") nie wiem który z tych panów akurat pisze. Uważam że to istotne, podpisywać to co się mówi, ale oczywiście nie będę o to kruszył kopii.
Silvio
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod
Oj Silvio

Nie chodziło mi o link do redakcji tylko o szukanie w archiwum.


Zresztą - skoro nie potrafisz znaleźć tak prostej informacji, kiedy rozwiazanie masz podane na tacy to nic tu pomnie.

Z mojej strony EOT

k.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

Skoro jest to takie oczywiste, to dlaczego nie widzialem tego na twoim treningu, jak sie ostatnim razem spotkalismy?

Chodzi mi nie tylko o nadludzka sile aiki, ale i o różne nadludzkie umiejętności takie jak niewyczerpane siły, jasnowidzenie czy przewidywanie.

Szczepan, nie dość, żeś krnąbrny to jeszcze hardy i bezczelny :wink: WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE REDAKCJA POSIADA NADNATURALNE SIŁY TYPU PRZEWIDYWANIE ( dawał temu wyraz wiele razy, a czy sie sprawdziło to już inna sprawa) JASNOWIDZENIE ( no przecież że nie pomroczność jasna) ŻE O NIEWYCZERPANYCH SIŁACH NIE WSPOMNĘ ( zwłaszcza w potyczkach słownych i innych ustawkach forumowych) :P :P :P :lol: :lol: :lol: :) :) :)

Rany, niech mnie ktoś uszczypnie - o jakich bzdetach zaczynamy tu dyskutować

Ł (łagodnie lewitujący) 8)
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

Co do in-yo to wszystkie sztuki walki od Chińskich począwszy na tej wiedzy bazują. Jest to nie mniej nie więcej tylko japońska odmiana chińskiego konceptu Ying Yang


. Skoro jest to takie oczywiste, to dlaczego nie widzialem tego na twoim treningu, jak sie ostatnim razem spotkalismy?

Chodzi mi nie tylko o nadludzka sile aiki, ale i o różne nadludzkie umiejętności takie jak niewyczerpane siły, jasnowidzenie czy przewidywanie.


Szczepuś ciszej, to są sprawy poufne :? :? :? . Chyba sam rozumiesz, że jakby się ludzie dowiedzieli jakie moce uruchamia aikido to 8O 8O 8O .......
Czy czytałeś ostatnie sprawozdania z Giełdy Nowojorskiej, oraz kto przewidział 4 lata temu spadek kursu dolara do jena (JP Morgan)
czy to JP nic ci nie przypomina.... :oops: :oops: :oops:
Tak czy inaczej obowiązuje tu stara tybetańska zasada "widzi ten kto ma widzieć, zrozumie ten co ma zrozumieć"
8) 8) 8) Cóż zatem moge ci poradzić Szczepan, pracuj i oddychaj równo i głęboko, a pewnego dnia zobaczysz i zrozumiesz . :lol: :lol: :lol:

  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

Rany, niech mnie ktoś uszczypnie - o jakich bzdetach zaczynamy tu dyskutować

Ł (łagodnie lewitujący) 8)

sory, swieta ida, chyba jestesmy w temacie, Mikolaje i inne sily nadprzyrodzone.... :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

Szczepuś ciszej, to są sprawy poufne


To zdecyduj sie, albo wywarzam otwarte drzwi, albo rozmawiamy o sprawach ezoterycznych dostepnych wylacznie dla Elity Polskiego Aikido? :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod


Szczepuś ciszej, to są sprawy poufne


To zdecyduj sie, albo wywarzam(ort.) otwarte drzwi, albo rozmawiamy o sprawach ezoterycznych dostepnych wylacznie dla Elity Polskiego Aikido? :rofl: :rofl: :rofl:


Nie elity, żadnej elity - bowiem tylko umysł początkującego może doznać co doznane i zobaczyć co widoczne. Zapomnij wszystko co wiesz i pozwól pustemu obłokowi ujawnić nową perspektywę celu i drogi. :idea: :!: :idea: :!: :idea: :!: :idea: :!: :idea: :!: :idea: :!:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod
ech Redakcjo, jak zwykle cheap shots i zreczna zmiana tematu :? :roll: A konkretnie to nic nie napiszesz na temat Aiki no In-yo-ho zaczynam sie utwierdzac w przekonaniu ze nic na ten temat nie wiesz.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

ech Redakcjo, jak zwykle cheap shots i zreczna zmiana tematu :? :roll: A konkretnie to nic nie napiszesz na temat Aiki no In-yo-ho zaczynam sie utwierdzac w przekonaniu ze nic na ten temat nie wiesz.


Szczepuś masz książkę Fridaya?
To otwórz ją chłopie na 69 stronie tam jest wszystko co trzeba napisane, a jak wpadniesz do Budojo to ci metodą indywidualną wymiar praktyczny wyłożę. A tak na marginesie to też lubię Eliadego, mądry Rumun był z niego.

  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

Przepraszam, kto się kryje za nickiem "redakcja budojo"? Masz jakieś imię czy jest Was kilku w jednej głowie?
Czasem mam ochotę odpowiedzieć na Twoje (Wasze) posty, ale nie za bardzo wiem do kogo się zwracać.
Silvio

generalnie to trudno powiedziec.. nick jest redakcyjny , wiec pisze z niego kilka osob, istnieje tylko po to by uprawiac kryptoreklame na forum, omijam w miare mozliwosci, bo niczego sensownego sie nie mozna dowiedziec.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

A zatem Szczepan, poza fajnymi fotkami niczego nie odsłoniłeś.

Czyzby? -- jak mawiali mnisi z Himalajow..... :wink: Moze w koncu wszyscy aikidocy zrozumieja miejsce rozwoju duchowego, i jego prawdziwy ksztalt w treningu aikido? :)

a propos........czy ty u siebie w dojo tez prowadzisz trening duchowy? czy tylko sama technika?


Sekciarze :) zawsze widzialem :) ;) ;)
Swoja droga duchowy rozwoj potrzebny jest tylko do 13 roku zycia ;) by dziecko otrzymalo jakies zasady, pozniej zalezy od religii ;) proponuje byscie zawiazali wspolprace z kosciolem katolickim :) (joke)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Namacalny dowod

Sekciarze :) zawsze widzialem :) ;) ;)
Swoja droga duchowy rozwoj potrzebny jest tylko do 13 roku zycia ;) by dziecko otrzymalo jakies zasady, pozniej zalezy od religii ;) proponuje byscie zawiazali wspolprace z kosciolem katolickim :) (joke)


Dołączona grafika

Naprawdę uważasz, że rozwój duchowy (nie stawiam znaku równości z religijnym bo to nie zawsze to samo) człowieka kończy sie w wieku 13 lat czy to tylko taka prowokacja :?: :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024