Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ubiór a ulica


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
a ja mam gwiazde dawida na dzrwiach;)
  • 0

budo_genuinemuumi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Wracajac do pytania zadanego na poczatku...
Oczywiscie, ze ubior wplywa na mozliwosc trafienia - szczegolnie wszelkiego rodzaju odchyly od dresu czy dzinsow moga na strzal wystawic... Swietnym przykladem na to jak dziala stroj jest moj kumpel, ktory kiedys popierdzelal w bojowkach, podartych dzinsach, rozciagnietych swetrach i co i rusz ktos tam cos do niego mial a teraz - dzinsy, jasne kurteczki, sportowe buciki ( zazwyczaj drogie :P ) i wiekszosc typow mija go lukiem. A to ze kiedys staral sie nie rzucac zbyt w oczy a teraz jak najbardziej sie rzuca ( w uszy tez ) najwyrazniej nie ma znaczenia. Zeby bylo smieszniej jedyny problem jaki mogliby miec potencjalni napastnicy to dogonienie, bo te sztuke chlopak opanowal az za dobrze ( tzn. spierdala nawet wtedy kiedy nie powinien ).
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
a ja nocą skradam sie do kościoła i na drzwiach maluje gwiazde dawida potem wchodze srodka strasze kościelnego i kazde mu lapac koty ktore wczesniej przynioslem po czym zabijam koscilenego wypruwam flaki i puszcvzam metal :) :D tak na serio to metalu nie słucham i jestem przykladnym chrzescijaninem :-)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

a ja mam gwiazde dawida na dzrwiach;)

ty sekciarzu szatanistyczny!!!! :rofl:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

tak na serio to metalu nie słucham i jestem przykladnym chrzescijaninem :-)

jedno drugiemu nie przeszkadza...
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
przepraszam najmocniej musiałem coś nieźle namieszać jescze raz przepraszam . Już wole nic nei mówić bo siara totalna. A muchola nawet nieznam. wIEM WIEM JUŻ SIE DOWIEDZIAŁEM NA CZACIE ZE NIE KAZDY METAL TO SATANISTA. Przepraszam za pomyłke i za obraze metali i innych .
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

Tak sobie czytam te posty i coraz bardziej się zastanawiam czy gosc84 to nie jest przypadkiem jakaś druga osobowość kolegi muchola. Idę o zakład, że podobne fobie :shocked!: mają.

akurat gosc84 to nie jest mój drugi nick
zresztą jakie podobne fobie - sam słucham trash-metalu
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

tak na serio to metalu nie słucham i jestem przykladnym chrzescijaninem :-)

jedno drugiemu nie przeszkadza...

ja nie mowie ze ma :)
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
o kurwa gościu84 dalej żyj w nie wiedzy ..
i dowiaduj się o wszystkim z czatów ! 8O ...
mocno sie musiałeś w głowę puknąć ...
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

przepraszam najmocniej musiałem coś nieźle namieszać jescze raz przepraszam . Już wole nic nei mówić bo siara totalna. A muchola nawet nieznam. wIEM WIEM JUŻ SIE DOWIEDZIAŁEM NA CZACIE ZE NIE KAZDY METAL TO SATANISTA. Przepraszam za pomyłke i za obraze metali i innych .

mam dobry nastrój wiec ci odpisze na poważnie
1.obracam się w takim środowisku już z 6 lat,i spokojnie moge powiedzieć że dość dobrze znam blisko setkę ludzi w tym klimacie.Na kilkudziesięciu chreścijan(i tych praktykujących i tych którzy twierdzą że "wierzą w boga a nie w kościół") i znacznie wiecej ateistów,satnistów jest kilku.Jesli odliczyć dzieciaki chwilowo tym zafascynowone to zostaje dosłownie 3-4 ludzi...
2.Kapel satinstycznych też wcale nie jest tak dużo (to jeszce zależy też od gatunku metalu...;) ),sporo jest wogóle nie poruszających tematu religii,sporo dekleraju sie jako ateisći i całkiem sporo jest chreścijańskich...np.każda płyta Soulfly'a jest poświęcona bogu(mnie to akurat przeszkadza że Max Cavalera się nawrócił...ale cóz :? )
3.Gwiazda Dawida to nie pentagram,a na koszulce to mogło być napisane co najwyże "death metal"
4.Żaden z moich znajomych jakoś nigdy nie odczuwał potrzeby krzywdzenia zwierzat,chyba że przekarmianie się pod to zalicza...
Pomyśl nim cos napiszesz...szczególnie że nie zdajesz sobie nawet sprawy ilu ludzi jest/było w tym klimacie na tym forum...
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
No puknełem sie jaki ze mnie idiota. Dobra Kończymy temat bo to dyskusja na forum ulica a temat jest czy ubiur wpływa na szanse dostania w nos na ulicy .
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Wiesz w zasadzie mi neiprzeszkadza ze malują różne znaki maluja chaty na czarno to zecz gustu i muzyka też żecz gustu aby niekrzywdzili zwierzaków a ubiur i długość włosów też ich sprawa jak chcą to neich ciągną po ziemi, tak jak moja muzyka pop i hh moze sie też komuś niespodobać .
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Mam takie pytanko, czy ktos zweryfikowal czy gosc84 istnieje naprawde ? Czy to jakis niesmaczny zart z podwojna osobowoscia ktoregos z userow ? Bo to wydaje mi sie nierealne ... co on wypisuje.

POzdrawiam
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Istnieje żyje pisze , ale chyba się zniesie z tego forum . bo duzo osób tu go nie lubi :)
  • 0

budo_genuinemuumi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

Mam takie pytanko, czy ktos zweryfikowal czy gosc84 istnieje naprawde ? Czy to jakis niesmaczny zart z podwojna osobowoscia ktoregos z userow ? Bo to wydaje mi sie nierealne ... co on wypisuje.

POzdrawiam


:lol: Wiesz, w sumie to ja znam jednego takiego typa, ktory czesto bawi sie w ten sposob, ze tworzy sobie jakies alterego... Jaja zaczynaja byc jak sam ze soba dyskutuje - byc moze ta choroba zaczela sie rozprzestrzeniac :lol:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

Istnieje żyje pisze , ale chyba się zniesie z tego forum . bo duzo osób tu go nie lubi :)


Dlaczego nie lubi :> mnie Twoje posty luzuja :) Zebys tylko az takich ortografow nie robil ;)
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Dzięki będe sie starał zwalczać tą dyskgrafie . Postaram sie też niewkurzac czymś czego nie wiem i nie pisac bo nie których to wkurza i moge zarobić kose w plecy na mieście bo kiedys miałem tu swoje foto.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
ps niektóre posty mi sie udały i nawet miały sens np ten z peperbalem dla biednych po co płącić 3 tysiace jak mozna mieć za 300 zł.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Spoko ja jestem wytrzymaly psychicznie na Ciebie :) ale to moze dlatego ze na codzien obracam sie w podobnych klimatach :) znaczy sie pracuje z ludzmi chorymi psychicznie :) Tylko zanim cos wyslesz wklejaj do worda ;) i nanos poprawki ;)
  • 0

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

ps niektóre posty mi sie udały i nawet miały sens np ten




O kurwa, wlasnie oplulam monitor herbata :rofl:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024