Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

Możesz napisać co popsuł?


Zatrzask. Nie wiem w jaki sposób.
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
Storman- do Twoich zastosowań polecam Prince Mini Pocket Torch .
Pięć lat używania (od cholery palę) , rozgzewania kłódek, topienia plastiku , lutowania i innych niebardzo normalnych zastosowań . I nic prawie bezawaryjnie , super rzecz a z bazarku , myśle ze orginał byłby jeszcze lepszy.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

Storman- do Twoich zastosowań polecam Prince Mini Pocket Torch .
Pięć lat używania (od cholery palę) , rozgzewania kłódek, topienia plastiku , lutowania i innych niebardzo normalnych zastosowań . I nic prawie bezawaryjnie , super rzecz a z bazarku , myśle ze orginał byłby jeszcze lepszy.


Rozwin temat prosze - jak z gazozernoscia, jak toto wyglada, masz jakies fotki?
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
Gaz żre przyzwoicie , fotki próbuję właśnie robić , bo na necie jakoś nie mogę jej znaleźć.
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
O to chodzi?:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

Storman- do Twoich zastosowań polecam Prince Mini Pocket Torch .
Pięć lat używania (od cholery palę) , rozgzewania kłódek, topienia plastiku , lutowania i innych niebardzo normalnych zastosowań . I nic prawie bezawaryjnie , super rzecz a z bazarku , myśle ze orginał byłby jeszcze lepszy.



Udało mi się cyknąć fotę
Dołączona grafika

Antyk ale super działa , gaz zchodzi przyzwoicie ,na tydzień spoko , ale musi być czysty . ( na byle jakim dławi się )
Jest bardzo ciężka wręcz pancerna , przeżyła mnóstwo upadków a nawet kiedyś dociskałem nią gwoździki tapicerskie ( kretyn - przypis zapalniczki)
Ogólnie polecam , niestety nie wiem gdzie teraz taką kupić .

P.S . tylko jedna fotka , reszta nie wyszła ( musiałem trzymać w jednym ręku aparat a w drugim lampę biurową )
  • 0

budo_elwood
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

Będę wdzięczny za any info, a może ktoś ma inną zapalniczkę wartą polecenia...


Chyba bede znowu niepopularny :) ale uwazam ze pod wzgledem praktycznym najlepiej sprawuja sie zwykle, plastikowe, gazowe zapalniczki bic :lol: Male toto, tanie, bezobslugowe, nie tak kaprysne jak zapalniczki benzynowe.

IMO do wypadow "na lono przyrody" jedyne 8)

Wiem, wiem :lol: Po co mercedes jak trabantem tez sie da jezdzic :lol: Zalezy co sie komu podoba i co potrzebne - czy fajny gadzet ktorym sie mozna lansowac u palacych kobitek :) czy zapalniczka, taka do zapalania w razie potrzeby 8)
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
No to się dorzucę - palę :oops: od ponad 20 lat - i mogę spokojnie powiedzieć - tylko Zippo. Sraty - pierdaty - butla benzyny (nie musi bytć Zippo) - starcza na 2 miesiące - za to masz luksus, że ZAWSZE zapalniczka ci odpali - docenisz to na łajbie i na grani - tam zawsze wieje. A jak ktoś boi się odparzeń - kto kazał nosić zapalniczkę na jajkach w kieszeni. Są pokrowce etc. Tylkko Zippo.!!!!!
-wój-
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
a co mi tam, też się wypowiem w temacie jako praktyk papieros owy ;-) Też uważam że Zippo jest rewelacyjne, najważniejszą zaletą jest to że może być odpalona nawet kilka minut i nie się jej nie dzieję. Jush kilka ognisk rozpaliłem bez papieru, tylko długo podpalając spawarą ;-) Kolejna zaleta to całkowite bezpieczeństwo, tu żaden gaz nie wywali, nie wybuchnie, itp.
A co do BICów, Cricketów, itp. to fajne są, ale nie lubię zapalniczek bez regulacji płomienia - dlatego na codzień kupuję chińszczyzne po 50 groszy- jak się podkręci to niezły miotacz płomieni z tego wychodzi :twisted:

Pozdrawiam
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
Mam zippo i choć juz nie pale to bardzo ja sobie chwalę. Pomimo ze benzyna i kamienie nie są tanie to na prawdę uważam że warto kupić choćby dlatego co napisał wój - masz pewność że Ci odpali!! Pamiętaj tylko żeby nosić (najlepiej w portfelu) zapasowy kamień. Swoją drogą to nikt nie wspomniał chyba jeszcze o zapalniczkach żarowych, które w trudnych warunkach atmosferycznych są bardzo przydatne (lepsze niż zippo) jednak są mało trwałe i drogie (ok 30 zł za zwykłą jednorazówkę)
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
ja sie przymierzam do zakupu zapalniczki z bocznym plomieniem firmy Ronson. boczny plomien je przydatny rozpalaniu fajki :D (160 zl)
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
Zapomniałem jeszcze dodac ze zippo zajebiście sie otwiera!!! Można nauczyć sie otwierania na kilka sposobów. Są takie luzaki co potrafia ją jednym ruchem otworyć jednocześnie zapalając ja!! ( nie umiem tego obrazowo wytłumaczyć ale użytkownicy i tak wiedzą o co chodzi :) )
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

Mam zippo i choć juz nie pale to bardzo ja sobie chwalę. Pomimo ze benzyna i kamienie nie są tanie to na prawdę uważam że warto kupić choćby dlatego co napisał wój - masz pewność że Ci odpali!! Pamiętaj tylko żeby nosić (najlepiej w portfelu) zapasowy kamień. Swoją drogą to nikt nie wspomniał chyba jeszcze o zapalniczkach żarowych, które w trudnych warunkach atmosferycznych są bardzo przydatne (lepsze niż zippo) jednak są mało trwałe i drogie (ok 30 zł za zwykłą jednorazówkę)



Żarówy niestety mają jedną poważną wadę , jakiekolwiek zanieczyszczenie na drucikach żarowych i już się palą. Można coprawda wpakować w pierścienie podtrzymujące owe druciki wolfram z rozbirej żarówki ale nie w każdej się da to zrobić a trwałość też marna. Pozatym kłopotliwa regulacja " płomienia" oraz brak możliwości operowania pod różnymi kątami .
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
Jeszcze cosik dorzucę - oczywiście noszę kamień zapasowy (w portfelu :) ), Zippo - daje 100% gwarancji, że ogień wskrzesisz. Może jest kłopotliwa w obsłudze, ale - oprócz nożocholizmu jest i Zippocholzm. Żarówki - mam mieszane uczucia - Zippo jest prosta jak cep (choć chroniona kilkunastoma patentami). Ma za to drobiazg - wieczystą gwarancję -DZIAŁAJĄCĄ (sprawdzone!) na całym świecie.
Zresztą - co tu dużo gadać - jakem stary kiep - tyle samo radochy daje mi klikanie scyzorykiem (ostatnio Apmhem :) - Jezusicku - kocham go :lol: ) co dawanie ognia wszystkim.
A jeśli ktoś nie rozumie - tak samo jak balikiem - są całe szkoły wymyślnego otwierania zapalniczki. I kto, jak kto - TU chyba spotka się to ze zrozumieniem.
Idę se zapalić :)
-wój-
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

Zapomniałem jeszcze dodac ze zippo zajebiście sie otwiera!!! Można nauczyć sie otwierania na kilka sposobów. Są takie luzaki co potrafia ją jednym ruchem otworyć jednocześnie zapalając ja!! ( nie umiem tego obrazowo wytłumaczyć ale użytkownicy i tak wiedzą o co chodzi :) )

Zippo dla fajczarzy też jest - ćmię komin dłużej niż palę fstrętne papierochy - miałem taką - ktoś mi ją !@#$%^&*()_+.
wrrrrrr.
-wój-
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
A) - popieprzyły mi się cytaty :oops:
B) zamiast fstrętne maiło być wstrętne
Dopiero teraqz oidę palić :lol:
-wój-
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

(ostatnio Apmhem Smile - Jezusicku - kocham go :D



Opiekuj sie nim dobrze cobym nie zalowal :)

Jezu ale wkrecacie czlowieka jak marketingowcy. Od Lorda Skirmisha kupuje, teraz zapalniczke chce, latarka mi chodzi po glowie a na domair zlego mi Martius zajawke na motor wkrecil :lol:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

Od Lorda Skirmisha kupuje, teraz zapalniczke chce, latarka mi chodzi po glowie a na domair zlego mi Martius zajawke na motor wkrecil :lol:

Krotko mowiac latwo ulegasz wplywom Dołączona grafika
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

- za to masz luksus, że ZAWSZE zapalniczka [Zippo - przyp. wysza] ci odpali -


A ogladałeś Wóju taki film "Cztery pokoje"? :) :rofl:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

A ogladałeś Wóju taki film "Cztery pokoje"? :) :rofl:

Chyba nie - a szkoda, bylo tez o nozach, a wlasciwie tasakach ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024