Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklepy z latarkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Sklepy z latarkami
Witam!
Bylo tu juz kilka tematow o latarkach wiec wlasnie tu postanowilkem umiescic swoj topic. Szukam dobrego sklepu z latarkami w Warszawie, gdzie moglbym kupic jedna z 3 ArcAAA LE, Inova X5 Tactical, CMG Infinity aby uczynic sobie z ktorejs moje EDC. Jezeli wiec ktos wie gdzie moge je dostac to prosze o umieszczenie tu adresu sklepu i orientacyjnych cen.
Pozdrawiam
P.S. Istnieje temat Sklepy z nozami i dotyczy on calej Polski wiec nie ograniczajcie sie i wrzucajcie adresy pozawarszawskich sklepow tez.
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami
Polecam Sopot Military.pl dzisiaj mieli na stanie Infiniti ultra, INOVA X0, X1, X5, T2 ceny masz na ich stronie.
A jak o latrkach - pewnie światłomaniacy tu zajrzą - mam pytanko jak to qfa jest INOVA XO 32 lum INOWA T2 40 lum. Dzisiaj sprawdzałem XO z używanymi bateriami świeci jaśniej 8O
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami

A jak o latrkach - pewnie światłomaniacy tu zajrzą - mam pytanko jak to qfa jest INOVA XO 32 lum INOWA T2 40 lum. Dzisiaj sprawdzałem XO z używanymi bateriami świeci jaśniej 8O


Moze chodzi tu o skupienie wiazki swiatla.....wiadomo bardziej skupiona ,bardziej daje po galach ;) ....niestety T2 do porownania nie mam
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami
sprawdzałem w sklepie, biała ściana 3m wielkość jasnej plamy taka sama tyle że XO jaśniejsza. Przyznać muszę że nowy wyłącznik jest bardziej funkcjonalny i moletowanie lepiej leży w dłoni
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami
Nie no Liczmistrz... o Swiecie Nozy slyszales? ;)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami

Nie no Liczmistrz... o Swiecie Nozy slyszales? ;)

A co to jest? :)
Nie no, wiem ze SN, ale chce jeszcze! Moze ktos kupuje latarki nie tylko w SN...
Piszcie adresy!
Pozdrawiam
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami
:)
OK, wiec jeszcze Piter oczywiscie, Military.pl,...
Na Szpitalnej jest sklep z latarkami, ale dawno tam nie bylem :(
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami
No co jest, nikt oprocz Akme nie zna sklepow z latarkami?
To moze chociaz powiecie ktora z tych 3 (ArcAAA LE, Inova X5 Tactical, CMG Infinity) najlepiej nadaje sie na EDC? Na stronie PiteraM widzialem porownanie ale nadal nie moge sie zdecydowac. Sklaniam sie raz ku jednej raz ku drugiej, jezeli nie pomozecie to zdecyduje cena.
Pozdrawiam
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami
ja po gadce szmatce z kieleka zadecydowalem. na edc inova T1.
  • 0

budo_misiakus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami
Wszystkie możesz traktować jako EDC. X5T jest z nich najcięższa, najmocniesze światło daje i daje zdrowo po kieszeni, bo jest na cr123A.
A te dwie mniejsze są dużo łagodniejsze dla kieszeni zasilanie do nich jest bardzo tanie i nie będziesz ich czuł nawet jak sobie po jednej wrzucisz do każdej kieszeni ;) Dają tak subiektywnie porównując około 3x słabsze światełko od Inovy X5T. W pomieszczeniu w plecaku znajdziesz wszystko. W szafce z korkami każdego najmniejszego pająka na klatce wszystkie stopnie a całą księżkę przeczytasz w namiocie komfortowo. Problemy zaczynają się jak idziesz przez las i zacznie padać deszczyk albo nie jest zupełnie ciemno lub też chcesz poświecić nieco dalej.
Dla mnie teraz ARC-AA to taka awaryjna latareczka a czasem podstawowa. Niedawno bawiłem się i jechałem na rowerze przez ciemny las z samym ARCem. Praktycznie nie miałem problemów z widzeniem drogi kilka metrów przed sobą włącznie z korzeniami itp. Ale już po ulicy to porażka - nic nie było widać.
Dla komfortu, do zastosowań EDC lubię mieć coś o mocy przynajmniej 3x tej klasy LED co siedzi w ARC AA czy AAA. Przy takim światełku pracuje się moim zdaniem już naprawdę wygodnie.
A idealnie jest mieć malucha na 1AAA albo AAA + cuś do użytku dłuższego na 3 diody + cuś o mocy minimum jak X5T do poświecenia w ciemną uliczkę :)
Wybacz skrzywienie ... dla mnie nie istnieje opcja - tylko 1 latarka ;)
Ostatnio zacząłem nawet nosić w portfelu malutkie światełka chemiluminescencyjne (te świetliki do spławików) oprócz kilku latarek ;)
Pozdrawiam
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami

Na Szpitalnej jest sklep z latarkami, ale dawno tam nie bylem :(

No wiec ostatnio zajrzalem do tego sklepiku... Wybor calkiem calkiem - nawet SureFire maja, tylko w troche kosmicznych cenach :roll:
  • 0

budo_yossarian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - maja spora czesc oferty Led-Lensera. Sprawna szybka i profesjonalna obsluga, dodaja katalogi do zamowien, wiec goraco polecam.
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jakis poslki sklep, surefire i petzl
  • 0

budo_karbador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z latarkami
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Siedziba MacTronica jest we Wrocławiu. Są dystrybutorem sprzętu Streamlight-a.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024