Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
Jumbo! bede nadrabial, bede nadrabial! bo juz powoli mysle, ze szykuja sioe nastepne.... moze kiedys ta z Namu kurde...... :)
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
znalazłem fajne ustrojstwo w garażu [benzynowe] jak walnę kilka fotek to wrzucę, może pomożecie zidentyfikować
  • 0

budo_m_a_c
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świebodzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
Wlałem dzisiaj do zapalniczki "no name" benzynę ekstrakcyjna, pali się aż miło :-) . Nie pachnie tak jak oryginalne fiołkami ale cóż...

Zippo oszczędziłem, toż to profanacja wlewać coś takiego do „zapalniczki legendy” :) .
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
oki

który z nas jest niezwykły:
Dołączona grafika
:?:

niezidentyfikowane "ciało", kompletny brak danych (nie ma świadków)
Dołączona grafika

po otwarciu pacjenta i małej operacji (brutalne sceny wycięte), uzupełnieniu płynów ustrojowych ...
Dołączona grafika

sukces (znaczy bedzie żył i służył)
Dołączona grafika


a dzięki zakrętkom może nie będzie tracił paliwa (ewentualnie użyjemy o-ringów), jest mały i ... inny

ale nigdy nie będzie klikał jak zippo (to mogło być przyczyną poprzedniej próby samobójczej) i raczej uzyskuje się pewne 1 zapalenie po 10 próbach niż pewne 10 zapaleń w 10 próbach (innymi słowy nawet kociego pazurka bym na niego nie postawił)
  • 0

budo_m_a_c
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świebodzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
Wygląda jak drugo wojenna niemiecka zapalniczka.
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

Wygląda jak drugo wojenna niemiecka zapalniczka.


poważnie? widziałeś gdzieś podobne?
  • 0

budo_m_a_c
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świebodzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
Poważnie :-) . Trochę interesuję się militariami z 2WŚ w szczególności niemieckimi mundurami, ekwipunkiem i panzerką :-) . Gdzieś na dysku mam zdjęcie jak żołnierz odpala peta czymś takim. Nie mówię, że tylko żołnierze używali takich, cywile również i nie tylko Niemcy :-) . Prawdopodobnie pochodzi z tamtego okresu (jest podobna jeśli nie identyczna). Później pewnie też takie produkowano ale togo to już nie wiem. Czasami na allegro można takie wychaczyć.
  • 0

budo_storman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
hehehe... Panowie (i Panie ofkors)... STAŁO SIĘ!!!
Oto z przyjemnością zawiadamiam, że początkowa idea powstania tego tematu (czyli poszukiowania zapalniczki) znalazła swoje jak najbardziej pozytywne rozwiązanie!
I TO W SPOSÓB CAŁKOWICIE ODE MNIE NIE ZALEŻNY!!! 8O 8O 8O :) :) :)

Ale może po kolei:
Kilka dni temu po powrocie z pracy do domu czekała ma mnie paczka, a w środku niewielka metalowa puszka z wielką literą "M" i jakimiś tam napisami...
Dołączona grafika

Oczywista nie zwlekając długo uchyliłem wieko, a w środku:
Dołączona grafika

Ponieważ nie miałem ochoty czytać tej okrągłej ulotki więc niebawem sięgnąłem głębiej i oto oczom moim uklazała się...(no dobra... mój aparat raczej niewiele ma wspólnego z fotografią cyfrową więc uprzedzając ew. pytania zdradzę, że to na zdjęciu to zapalniczka ZIPPO - oryginalna z fajniusim motywem i wykończeniem Stone Wash!)
Dołączona grafika

i jeszcze raz z przeprosinami za marną jakość...
IMG]http://img77.exs.cx/img77/4797/zapalniczkaspod8vp.jpg[/IMG]

Ech... Jak już wspominałem zaliczyłem zippoklikającąmaszynę więc pomyślałem, że wystawię ją na Allegro i za fundusze uzyskane w ten sposób ściągnę sobie Windmilla zza oceanu...
W tym momencie... dobra... przyznaję się - klikając na całego :oops: :) spoglądnąłem na drugą stronę zapalniczki i zobaczyłem... MOJE INICJAŁY!!! :peace: (właściwie to tego nie widać więc musicie uwierzyć na słowo...)
Dołączona grafika
Tzn pomyślałem tak w pierwszej chwili, ale już po sek przyszło otrzeźwienie...łeee skąd... to pewnie przypadek... no i w tym momencie zacząłem czytać tą małą okrągła ulotkę, która była w puszce.
I teraz parę słów wyjasnienia: zapewne spora część forumowiczów spotkała się, albo słyszała o tzw "milowej" promocji pewnej marki papierosów, która to promocja polegała na tym, że w paczkach były tzw mile (5 mil w jednej paczce), które to po uzbieraniu pewnej ilości można było wymienić ( za dopłatą) na sprzęt podróżniczy...
Ja papieros nie palę, ale ponieważ dzięki współpracownikom jestem palaczem biernym skorzystałem z tej promocji zamawiająć kilka towarów... Było to dość dawno temu, a właśnie teraz firma (no dobra... będzie to reklama i nawet jak mnie ktoś zje...e to myślę że jestem im to winien za miły gest) Marlboro przysłał mi zapalniczkę NA URODZINY!!!
I NAPRAWDĘ SĄ NA NIEJ MOJE INICJAŁY!!!!!
A w tej ulotce jest potwierdzenie, że to właśnie z tej okazji + życzenia.

Tak więc podsumowując: oto jestem dumnym posiadaczem zajefajnej zapalniczki z moimi inicjałami, która teraz niecierpliwie czeka na jakiś markowy fuel i raczej może być pewna, że została zaakceptowana i zagości na dłuuugo...
Ps... tak właściwie to urodziny mam właśnie dziś i pomyślałem, że jest to fajna okazja podzielić się moją radochą z innymi uzytkownikami i posiadaczami ZIPPO!!!
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
gratuluje prezentu i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !
a mnie palaczowi nigdy nic nie wysylaja :wink: lajzy :)
  • 0

budo_storman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...
Ponieważ pierwszy raz wstawiałem fotki i przez przypadek zamiast na podgląd kliknąłem na wyślij, dlatego też nie mając pewności czy fotki będą widoczne wstawiam także linki do zdjęć:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ech... szkoda,że prawdziwej "cyfrówki" nie dostałem na urodziny... :cry:
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam nadzieję, że mnie nie zje...cie, ale...

promocja polegała na tym, że w paczkach były tzw mile (5 mil w jednej paczce), które to po uzbieraniu pewnej ilości można było wymienić ( za dopłatą) na sprzęt podróżniczy...


Mój kumpel wykumkał sposób jak wysyłać kody żeby wygrać. Przysłali mu chyba z 10 bluz kilkanaście zapalniczek (żarowych), 3 zegarki (Timex), 4 pary okularów, 3 plecaki, kilka pasków i podstawek pod telefon :)

Ale musze przyznać że zapalniczka zajebista! Jestem pewien że bedzie Ci długo służyła (w końcu to ZIPPO!). Gratuluję i życze miłego użytkowania!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024