Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż z Ch.Tissier Kraków 2004


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
74 odpowiedzi w tym temacie

budo_bodaiju
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004
Szanując wolę Szczepana odpuszcze sobie dalsze osobiste komętarze. Jeżyk daje ci słowo honoru, że wszystko co napisałem jest prawdą. Moge cię zapewnić, że nie zrobiłem tego z niskich pobudek, bo nie mam żadnego w tym osobistego celu. Śmieszne prawda? Niekoniecznie bo to śmiech przez łzy. Pozdrawiam.
  • 0

budo_kordi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004
Mam pytanie !
A powstał może jakiś film z tego stażu, tak jak w przypadku stażu z 2003 r. ?
Czy można go gdzieś nabyć ?
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004

mod on

Uprzejmie prosze o trzymanie sie tematu. Tu nie ma miejsca na ataki osobiste. Inaczej bede zmuszony zamknac topik.

mod off


Juz dawno to powinno być zamknięte niemal cały ten topic to atak na osobę.
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004

Szanując wolę Szczepana odpuszcze sobie dalsze osobiste komętarze. Jeżyk daje ci słowo honoru, że wszystko co napisałem jest prawdą. Moge cię zapewnić, że nie zrobiłem tego z niskich pobudek, bo nie mam żadnego w tym osobistego celu. Śmieszne prawda? Niekoniecznie bo to śmiech przez łzy. Pozdrawiam.


Z szacunku dla moderalicji nie odpowiem na ten bezczelny post.

Film jako taki nie wiem czy powstał, ale były pierwszego dnia jakieś kamery, nawet z napisami TVP więc może i coś z tego będzie...
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004
Szkoda, że przy okazji wcześniej zdarzających się, w wielu topicach, ataków personalnych nie było podobnie zdecydowanej reakcji Forumowiczów i Moda...
Lepiej późno niż wcale, chociaż przykro patrzeć gdy jednych się broni, zamyka niewygodne tematy, a po innych pozwala się jeździć do woli.
  • 0

budo_kawa z mlekiem
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004
Hmm... można było się spodziweać takiej reakcji, towarzystwo wzajemnej adoracji... Cóż, szokujące, że tematy niewygodne dla pewnej grupy są bezlitośnie zamykane. Dlaczego nie zamknięto tematu w którym redakcja obrażała nie biorących udziału w dyskusji? Litości, Panowie. A gdzie demokracja? Poza tym w mym skromnym odczuciu, mój temat "Do Prezydenta PFA" nikogo nie obraził, miał jedynie pokazać co jest na rzeczy i dlaczego ludzie reagują w taki sposób na jedną osobę na macie. Nie jest to atak osobisty, raczej głos części forumowiczów. Takie tematy zawsze można zamykać, ale problem moi mili pozostanie. Może warto byłoby w końcu podjąć otwartą dyskusję? Bez przepychanek, obrażalstwa i z nadzieją na zmiany? Zauważmy, że większośc tematów w pewnym momencie sprowadza się do słownej walki, niektóre stygą i wypalają się samoistnie, niektóre gasi wiadrem wody mod... :) Rozumiem Szczepańskie obawy ale i proszę o baczniejsze oko przy innych tematach, równie niebezpiecznych!
KzM
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004
Ręce i nogi opadają... Szczepan, proszę użyj swej modowskiej władzy półboga! Starałem się dyskutować rzeczowo, inni też się starali, choc mieli odmienne zdania, ale się nie da, bo na forum przybyło "początkujacych uczestników" co to walą całą prawdę bez ogródek i po nazwisku, choć dla ostrożności czynią to zza zasłony anonimowości. "Początujący aikidocy", berlińscy specjaliści od polskiego ruchu aikido...
Panie i panowie - macie coś do Pomianowskiego, Borowskiego czy kogokolwiek innego - to na priva. A jak na forum to zgodnie z obowiązującymi tu zasadami, albo przynajmniej z podniesioną przyłbicą, coby was obmówieni do sądu podać mogli. Pmasz, masz całkowitą rację - gówniarstwa nam się narobiło :twisted:
  • 0

budo_kawa z mlekiem
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004
Panie Apas, to że mnie nie znasz, nie świadczy o tym, że jestem początkująca. Również nie jestem gówniarą, i czy oby to nie atak osobisty? Widzę, że nie nie można tu nikomu nic powiedzieć, księżniczki i król... Nie dziwnię się, że tak to dziwnie wygląda, polityka, polityka i jeszcze raz polityka. Wolę jednak staże w neutralnych miejscach, tam gdzie celem jest spotkanie z mistrzem i ćwiczenie. Żałuję, że dałam się wciągnąc w tę dyskusję, nie warto było. O Panu Borowskim nie napisałam ani słowa więc proszę nie mieszać go z tematem. I trochę więcej otwartości umysłu, Panowie. Spójrzcie na wielkich, jeśli w ogóle wiecie w którą stronę.
Pozdrawiam wszystkich, i starych i młodych, i życzę powodzenia,
KzM
  • 0

budo_don zen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004
Jednym słowem kawa z mlekiem wywaliła kawę na ławę. Jednak nad demagogią musi jeszcze trochę popracować. Radzę zacząć od lektury "Opieranie się na faktach, podstawą wypowiedzi publicznej".
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004

Panie Apas, to że mnie nie znasz, nie świadczy o tym, że jestem początkująca. Również nie jestem gówniarą, i czy oby to nie atak osobisty? Widzę, że nie nie można tu nikomu nic powiedzieć, księżniczki i król... Nie dziwnię się, że tak to dziwnie wygląda, polityka, polityka i jeszcze raz polityka. Wolę jednak staże w neutralnych miejscach, tam gdzie celem jest spotkanie z mistrzem i ćwiczenie. Żałuję, że dałam się wciągnąc w tę dyskusję, nie warto było. O Panu Borowskim nie napisałam ani słowa więc proszę nie mieszać go z tematem. I trochę więcej otwartości umysłu, Panowie. Spójrzcie na wielkich, jeśli w ogóle wiecie w którą stronę.
Pozdrawiam wszystkich, i starych i młodych, i życzę powodzenia,
KzM

1. Pisałem o "początkujących użytkownikach" (forum) = szanowna Kawo z mlekiem, Twój powyższy post jest trzecim, jaki napisałaś, zatem jesteś początkującym użytkownikiem. Trzeba czytać wypowiedzi, zanim się zacznie z nimi polemizować.
2 Nigdzie nie napisałem, że użytkownik X czy Y są gówniarzami, napisałem natomiast, że zgadzam się z kolegą Pmaszem, że na forum pojawiły się zachowania, które gówniarstwem nazwać można - jak choćby przedstawianie się jako ktoś inny, niż się jest w rzeczywistiości, by za tym parawanem ukryć osobisty atak. Dowody wyżej w tym topiku. A zatem - trzeba czytać wypowiedzi, zanim się zacznie z nimi polemizować.
3. To, że wymieniłem Borowskiego świadczy o tym, że nie jest to atak personalny, tylko apel do moda, by ukrócił wszelkie niezgodne z zasadami forum wypowiedzi, niezależnie której ze stron rzecznik się wypowiada. Nie zaatakowałem wiec CIebie osobiście, droga KzM, choć Twa wypowiedź stała się pretekstem do mego apelu. Wniosek: trzeba czytać wypowiedzi, zanim się zacznie z nimi polemizować.

Z wyrazami szacunku i życzeniami najlepszymi

APAS
  • 0

budo_kawa z mlekiem
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004
To żadna sztuka odwracać kota ogonem. I sugeruję, jeśli ja mam czytać dokładniej to i ty się postaraj... "Początujący aikidocy", berlińscy specjaliści od polskiego ruchu aikido... , gówniarstwa nam się narobiło itd. - wszystko zależy od interpretacji. pzdr,
kzm
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004

To żadna sztuka odwracać kota ogonem. I sugeruję, jeśli ja mam czytać dokładniej to i ty się postaraj... "Początujący aikidocy", berlińscy specjaliści od polskiego ruchu aikido... , gówniarstwa nam się narobiło itd. - wszystko zależy od interpretacji. pzdr,
kzm

Gryyyyyyyy :twisted: Jako początkujący aikidoka przedstwaił się człowiek, który zaatakował Pomianowskiego, choć z jego dalszych wypowiedzi i sugestii współforumowiczów wynika, że prwdopodobnie jest to ktoś niepoczątkujacy bynajmniej tylko na tyle "odważny", że się pod fałszywą osobowość podszywa... Ciebie podałem jako przykład - we wcześniejszych tematach o tym, co w polskim aikido się dzieje nic, a tu nagle taki atak... z Berlina... i pretensje do moda, że temat zamknął... i to wszystko dla dobra polskiego aikido... No sorry, mnie to drażni.
Ludzie, czytajcie dyskusje, w których zabieracie głos (to jedna z zasad dobrego obyczaju na forum), nie dziwcie się, że mod zamyka wątki z personalnymi atakami (to jego zadanie - przestrzeganie zasad forum).
Zanim następnym razem coś napiszesz, poczytaj forum. Ja osobiści, mod ani nikt z forumowiczów nie zwalczamy nikogo za poglądy, ale głoszone zgodnie z zasadami. Możemy się nie zgadzać, kłócić i przekonywać, ale nie obrażajmy się i wykażmy TROCHĘ dobrej woli starając się zrozumieć, co piszą inni! Czy to taka trudna sztuka, czytanie ze zrozumieniem?!
Przepraszam wszystkich zmęczonych moim mesjanizmem, ale są chwile, kiedy normalnie mnie zalewa... Ja piszę, że białe jest białe a potem czytam, że niby to mam coś do zielonego...

APAS (zalany - mentalnie!)
  • 0

budo_kawa z mlekiem
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004
rozumiem, ze lubisz byc na wierzchu... nie ma sprawy. Nie sądzę również by interesowało cie dlaczego teraz udzieliłam się na tym forum, co robię i z jakim skutkiem. Nie zamierzam wiecej nic tlumaczyc.
pzdr, kzm
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004

rozumiem, ze lubisz byc na wierzchu... nie ma sprawy. Nie sądzę również by interesowało cie dlaczego teraz udzieliłam się na tym forum, co robię i z jakim skutkiem. Nie zamierzam wiecej nic tlumaczyc.
pzdr, kzm

Pisz co chcesz, ale zgodnie z zasadami! Jeśli Ci mod zamyka temat, bo złamałaś zasady, to nie wpisuj się zaraz do innego topiku z pretensjami do moda, że robi to, co do niego należy. Jeśli o mnie chodzi, to krytykuj Pomianowskiego, albo kogokolwiek innego, opisz co, gdzie i kiedy zrobił niegodnie a nie, że jest zły bo go nie lubisz. Mozesz też napisać że fatalnie wyglądam na fotce w awatarku albo - jeśli będziesz widziała mój egzamin na shodan - że słabo wypadłem. Napisz też, jeśli chcesz, z jakiego powodu właśnie teraz zabrałaś głos ale nie "obracaj kota ofgonem", że Cię gnębię i nie jestem zainteresowany. Jeśli chcesz, to pisz a nie wkładaj mi w usta czegoś, czego nie powiedziałem. Ja odnoszę się tylko do tych Twoich wypowiedzi, które przeczytałem - z oczywistych względów nie wiem nic o tych, które mogłabyś napisać ale nie chcesz :)

Pozdrawiam

APAS

PS. A na wierzchu lubię być... I pod spodem także... Tak to już jest - raz jesteś tori a raz uke 8)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Ch.Tissier Kraków 2004
mod on
temat zamkniety.

kawa z mlekiem, ja ci sie teraz bede bardzo uwaznie przygladal, zobaczymy co konstruktywnego wniesiesz na forum. Bo jak na razie mniej niz zero.

mod off

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024