Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świąteczna ustawka w W-wie ??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
157 odpowiedzi w tym temacie

budo_hary
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Powiedzcie co wam przeszkadza ze 60 chłopa sie wymiata miedzy sobą ? zrozumial bym wasze obużenie gdyby rzeczywiscie czesto zdazalo sie ze podczas ustawki obrazenia doznają osoby przypadkowe. Raczej sie to nie zdaża , po to są ustawki zeby nie dymic na stadionie naszej ukochanej druzyny, i zeby nie cierpieli Ci dla których Chuliganka jest nie zrozumiała...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Dlaczego to przeszkadza? No, może dlatego że debile z rozbitymi łbami trafiają do szpitala, i ja za to płacę? Dlatego że doznają - nawet jeśli to są jednostkowe przypadki, i wcale nie dzieje się to często! - obrażeń przypadkowe osoby?

A jak chłopaki mają chęć "wymiatać", to trzeba im zorganizować pomarańczowe kamizelki i miotły. Będzie z nich pożytku trochę.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
stary - nie czytales artykulu? przeca napisali ze zostali pobici pracownicy jakiejs firmy, a firma ona zdemolowana byla. bijcie sie miedzy soba - mam to w dupie, ale innych zostawcie. nie chce slyszec na ulicy pytan "za kim jestes"...chcialbym kiedys takiemu cieciowi moc odpowiedziec "to za kim ja jestem jest niewazne, wazne jest kto jest za toba" ;)
  • 0

budo_sz#sz#
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

Tak wystrzelajmy kibicow, potem nieplacacych podatki, pozniej sie wezmiemy za ludzi z pieskami srajacymi na chodniku. Odstrzelimy tez wszystkie darmozjady na emeryturze. A co w koncu jedyne lekarstwo zeby panstwo Polskie bylo zdrowe i silne. I sady beda szybka rozpatrywac sprawy *bach* i do piachu bedzie fajnie. Moze sie nawet bombki atomowej dorobimy to i na swiecie beda nas szanowac. No, ale nie powstrzymujmy sie skoro tak dobrze zaczelismy moze sobie jakis fajny ustroj zrobimy. Hammurabi mial oko za oko my bedziemy mieli *bach* i do piachu jak cos sie nie podoba patrz wczesniej. Slodkie rozwiazanie odstrzelic dopoki ktos nie zacznie strzelac do ciebie. No, ale co tam jezeli swiat dzieki temu bedzie piekniejszy to czemu nie . Ludzi w dresach nie zobaczysz na ulicy, potem znikna skaty, za metali tez sie wezmiemy.



Brisban na prezydenta :)
  • 0

budo_gruby perez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Hary na tym forum kibice to pojebańcy koniec kropka. Zresztą to nie jest forum kibice.net tylko vortal o sztukach i sportach walki. Trzymajmy się więc tych tematów. Jeśli powstaje jednak taki jak ten to omijajmy go szerokim łukiem bo szkoda nerwów. Uwierz mi- to jedyna recepta :wink:

Pozdro dla tych normalnych 8)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

Hary na tym forum kibice to pojebańcy koniec kropka.


nie kibice. sam jestem kibicem, kibicuje mojemu ulubionemu zespolowi.
Pietnowany jest debilizm (idiotyzm, kretynizm - do wyboru).
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Do Harego i Grubego Pereza - a co jest jak kogos pilka nozna na polskim ligowym poziomie nie interesuje, a jakis dupek w obstawie paru kumpli, wulgarnie dopytuje sie komu taka osoba kibicuje?
Ja odpowiadam, ze Realowi Madryd. Aczkolwiek akurat w Madrycie nie bylem.

A co jest z tymi, ktorzy musza z roznych powodow zmieniac miejsca zamieszkania? Z jakim miastem maja sie identyfikowac? Jakiego honoru bronic?

Rozumiem, ze kazdy chce miec poczucie przynaleznosci do jakiejs grupy, to bardzo ludzkie i... pierwotne. Grupa bowiem zapewnia poczucie bezpieczenstwa. Bez niej trzeba wziac za bary z zyciem po prostu samemu. Z kumpli na szczescie sie wyrasta. A kasa i przemoc zrobia z kazdej grupy wrogow.

Ale panowie trzeba ponosic konsekwencje swoich wyborow. Ustawki? Ok. Ale rannych nie opatrywac i nie hospitalizowac na koszt podatnikow. Sa straty materialne - placic za to etc.
Niestety wiekszosc potrafi mimo, ze "walczy o tzw. honor" tylko ukrywac swoja twarz.

Poza tym, moim zdaniem - jak ktos chce sprawdzic jaki jest silny, ja go zapraszam na kolejna edycje vale tudo. Dla przypomnienia to taka formula - jeden na jeden, a jak sie dostaje wpierdol nie mozna liczyc na pomoc kolegow.
K_P
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Tak ,Kubuś tylko zapomniałeś,że do tego trzeba włozyc kupę pracy,wyrzeczeń,trzeba mieć trochę muzgu itp co jest raczej nie wykonalne przez człowieka co,co drugi dzien pije a zeby mieć odwagę bić się na meczach musi walić amfetamine(a znam dużo takich osob).Sport nie jest dla mięczakow co to chcą mieć wszystko teraz ,zaraz i najlepiej za darmo.
poz
  • 0

budo_hary
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
rozumiem ze nie ma tu prawdziwych kibiców , spoko kazdy ma swoje podejscie do takiego sportu jedni sie wyłodowywują krzycząć "Legia to stara k...." !! a jedni muszą walić po ryjach proste / Kubuś a z tym realem to chyba zarowałes :) w kielcach chyba nikt sie nie spyta za kim jestes bo zawsze mozesz powiedziec ze za Liroyem :) heheheh / Pozdro Gruby Perez
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

nie chce slyszec na ulicy pytan "za kim jestes"...chcialbym kiedys takiemu cieciowi moc odpowiedziec "to za kim ja jestem jest niewazne, wazne jest kto jest za toba" ;)


a jak sie obroci sprawdzic to *JEB*? :twisted: :wink:
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Hary mogą czasem zapytać...bo np. twój szalik okazał sie podejżanie pomarańczowo-czarny :wink: a i Kielce z "wielkiej" litery tak samo jak Poznań

Randori bardzo wielu tzw. "kiboli" ciężko ćwiczy. Może faktycznie troche za dużo "koksują" ale nie mnie to oceniać...Co to "fety" to znam wielu którzy nie wąchają bo bez tego są dostatecznie "wystrzeleni"...

Perez twoje teksty " honor, bracia, jeden za wszystkich" itp... trącą troche propagandą kibicowską...wiesz , nigdy nie uciekałeś tak szybko jak sie da nie myśląc o kolegach tylko o ujściu z życiem? Wszystko jest wzgędne... jeśli o mnie chodzi to akcja opisana w gazecie to jakaś podpucha, wszystko teraz "przybijają" kibicom, każdą bójke czy akt wandalizmu. Taka moda.
pzdr gnz santo

ps.Hary, Perez chcecie o takich sprawach gadać to na priv bo ludzie normalni nie zrozumieją choroby jaką jest "chuliganka", więc po co denerwować ich i siebie. pzdr "nienormalny" gnz
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

rozumiem ze nie ma tu prawdziwych kibiców


sa, nie ma tu bandziorow chowajacych twarze za szalikami. sorry winetou, byles kiedys na jakims meczu w europie zachodniej? oczywiscie, sa szalikowcy, ale przychodza rowniez normalni ludzie z calymi rodzinami. Przez takich jak Ty mecze pilkarskie staly sie nieosiagalne dla wielu ludzi chcacych je zobaczyc.
Dla Ciebie prawdziwy kibic to ktos kto moze zabic za wlasny klub, tak?
  • 0

budo_hary
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Do Noite - poprostu nie rozumiesz tej kultury. Jedni to czują inni nie, proste....
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

Do Noite - poprostu nie rozumiesz tej kultury


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_hary
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
idz potrenowac capke sledziu, szydzic to morzesz ze swojich koleżkow przygrywajacych na bambusach :wink:
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Człowieku k***a o bandyckich wybrykach mówisz kultura i się dziwisz że ludzie się śmieją... Nie na to forum co trzeba trafiłeś... I berimbau nie jest z bambusa pacanie... :wink:
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Adam na liość, zamknij temat. Prosze.
pzdr gnz santo
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Popieram. Adam, zamknij please.

K.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Harry mam nadzieje, ze kiedys wyrosniesz z tej "kultury" i jesli jestes wojownikiem, to wystapisz kiedys na jakis zawodach, juz z otwarta przylbica, czego Ci zycze.
K_P
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

idz potrenowac capke sledziu, szydzic to morzesz ze swojich koleżkow przygrywajacych na bambusach :wink:


sorry, faktycznie nie rozumiem tej kultury. moj blad
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024