Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świąteczna ustawka w W-wie ??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
157 odpowiedzi w tym temacie

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Świąteczna ustawka w W-wie ??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kilkudziesięciu mężczyzn walczyło wczoraj w centrum miasta na kije bejsbolowe. Przy okazji zdemolowali budynek klubu Varsovia. Dwie osoby zostały ranne

Krótko przed godz. 18 pracownicy klubu Varsovia zobaczyli, że na nieoświetlonym boisku do piłki nożnej walczą ze sobą dwie grupy, w każdej ok. 30 mężczyzn. Tuż po tym do ich budynku wpadł 20-letni chłopak. - Próbował przytrzymać drzwi, wołał, że go zabiją i żeby mu pomóc - opowiada świadek zdarzenia. Za oknem było czterech młodych mężczyzn z twarzami ukrytymi pod chustkami. Gdy na prośby pracownika kortów tenisowych odstąpili, mężczyzna zdecydował się wyjść z budynku. Wrócił biegiem po kilku sekundach. Tym razem goniło go już ponad 20 bandytów. Butelkami i kijami zaczęli tłuc szyby. Jeden z pracowników klubu rzucił się do ucieczki przez okno z drugiej strony budynku. Za nim ścigany mężczyzna. Ale i tu czekali napastnicy. - Znalazłem się między nimi. Podniosłem ręce do góry i wołałem, że ja tu tylko pracuję. Zostawili mnie, a tamtego zaczęli katować. Kilkanaście razy dostał kijem po głowie i po całym ciele. W życiu czegoś takiego nie widziałem - opowiada pracownik klubu.

Inni bandyci, którzy w tym czasie dostali się do pomieszczenia drzwiami, nie byli już tacy wyrozumiali dla pracowników. Jeden z trenerów dostał w głowę krzesłem.

Na zewnątrz bandyci odpuścili dopiero po kilku minutach regularnego bicia 20-latka. Na koniec ugodzili go jeszcze nożem w pośladek, po czym ruszyli w stronę ul. Słomińskiego. Kijami rozbili zaparkowane mitsubishi. Jak się później okazało, należało do ich ofiary. Potem spokojnie odeszli w stronę Intraco.

Pobity mężczyzna trafił do szpitala. Był przytomny, w pierwszych wyjaśnieniach powiedział tylko, że nie wie, dlaczego został napadnięty.

- Nie wiemy jeszcze, kim byli napastnicy. Żadnego z nich nie udało nam się złapać. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, wszyscy już uciekli.

Nie jesteśmy w stanie niczego ustalić bez zeznań poszkodowanego, który ciągle jeszcze jest w szpitalu - mówi oficer śródmiejskiej policji. Możliwa jest jednak wersja, że była to "ustawka", czyli umówiona walka kibiców dwóch drużyn.


  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Skurwysyny...jak czytam cos takiego to mi sie agresor wlacza. I to jeszcze jak beszczelni, wbili sie do budynku i zlali pracownikow! Przekracza granice ludzkiego pojmowania
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
w srodku miasta... no niedlogo juz pod palacem kultury beda ustawki
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

w srodku miasta... no niedlogo juz pod palacem kultury beda ustawki

byly w innych centralnych miejscach. Jak czlonkowie Solidarnosci przyjechali protestowac...z trzonkami od siekier i kilofow ...
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
sorata sorata. ustawki pod palacem to juz byly kilkakrotnie:)
ehh jestes do tylu stary:)

po prosu w wawie sie nikt nie patyczkuje..niestety
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

po prosu w wawie sie nikt nie patyczkuje..niestety

Nikt oprocz wladz, ktore zdaja sie nie przejmowac takimi akcjami :roll:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

po prosu w wawie sie nikt nie patyczkuje..niestety

niestety. kurna, niedlugo nie bedzie sie mozna na swiatlach zatrzymywac, bo cie beda Czarne Murzyny, niczym w RPA, z auta wyciagac. (Tak btw: zdarzylo sie cos takiego kolezance mojej mamy. Jechala wieczorkiem, nikogo nie bylo, czerwone swiatlo, buch!, "wysiadaj suko", uderzenie o asfalt i odjechanie z piskiem opon. A takie obrazki jak to, ze stoimy na swiatlach, do samochodu obok ktos podbiega, otwiera tylnie drzwi, wyciaga torebke i ucieka to juz standard...)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

sorata sorata. ustawki pod palacem to juz byly kilkakrotnie:)
ehh jestes do tylu stary:)

po prosu w wawie sie nikt nie patyczkuje..niestety


aaa no to sie nie dziwie ze warszawiakom warszawa si ejuz znudzila... przyszedl juz czas na Wiedeń , w ktorym kibice Legii po meczu z Austria Wieden pokazali CO POLAK POTRAFI :)
Jak tak dalej pojdzie bedziemy podbijac europe no bo w koncu UNIA :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

sorata sorata. ustawki pod palacem to juz byly kilkakrotnie:)
ehh jestes do tylu stary:)

po prosu w wawie sie nikt nie patyczkuje..niestety


aaa no to sie nie dziwie ze warszawiakom warszawa si ejuz znudzila... przyszedl juz czas na Wiedeń , w ktorym kibice Legii po meczu z Austria Wieden pokazali CO POLAK POTRAFI :)
Jak tak dalej pojdzie bedziemy podbijac europe no bo w koncu UNIA :)

jak tak dalej pojdzie to nas z tej Unii wywala...
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
I sie potem dziwić ze kto ma forse to od razu zamyka sie na strzeżonym osiedlu :? To jest lekka paranoja kiedy trzeba po wejściu do auta blokowac centralny, wszystkie rzeczy mieć w zasięgu ręki i modlić sie żeby ci nie wyjebali szyby dla torby z ciuchami treningowymi.
Jak sobie porównam bezpieczeństwo kierowców w np. Holandi gdzie spokojnie zostawiałem samochód z opuszczoną szybą,grającym radiem i kluczykami w środku wychodząc na moment do sklepu w centrum Hagi czy Rotterdamu(żeby nikt nie zarzucił zaraz, ze pewnie na jakiejś wsi) to normalnie żal dupe ściska...Tak samo było w Finlandii zesztą.
A z innej beczki to kolesie pracujacy w tym klubie museli mieć niezłą schize - siedzisz sobie w biurze a tu nagle drzwi sie otwierają i krzesło leci prosto na główke :evil: "Panowie ja tu tylko pracuje" no ja pierdole...
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

jak tak dalej pojdzie to nas z tej Unii wywala...


raczej unia sie rozpadnie :D
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Powinni jeszcze dopisac:

...... Po zakonczonej rozrubie - Piotr K. szybko zebral sie do domu wziasc prysznic i zabrac ubranie treningowe bo czekal go jeszcze tego tego dnia ciezki trening przy gotowawczy do walki o mistrzostwo polski. Natomiast Pawel J. udal sie w pospiechu na uczelnie gdzie robi doktorat z ....

To by bylo jeszcze bardziej prawdziwe
Kiedys tak sie zabawialy menty spoleczne, ludzie bez przyszlosci w 99% bez wyksztalcenia albo z bardzo niskim. Teraz natomiast to jest zabawa dla wszystkich i to jest przerazajace ze wsrod tych ludzi to jest mase przyszlych lekarzy, inzynierow itp czyli tzw przyszla inteligencja polska.
Ludzie bez skrupol do niczego od bojki, poprzez kradziez do lapowkarstwa.
No coz rozowa przyslosc sie szykuje ;)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
przynajmniej bedziemy mogli mowic ze nasza inteligencja tfarda jest i o swoje bic sie umi :) :)
  • 0

budo_s.sam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Ja uważam że jak kolesie chcą się z własnej woli ustawiać to powinno sie ich zamykać w jakimś pomieszczeniu zaryglować drzwi i czekać aż się powybijają. Tylko żeby nik postronny nie ucierpiał, bo najgorsze jest jak do takiej awantury są wciągane osoby które tego nie chcą.
Problem sam by się rozwiązał bo po pół roku zabrakło by chętnych :twisted:
Tylko niech się odpiepszą od osób postronnych.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Dla takich typkow jedna kara - powystrzelac ich wszystkich bo spoleczenstwo i tak z nich pozytku miec nie bedzie.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
łatwo powiedzieć- powystrzelać, pozamykać, powywieszać na galęziach zamisat kurwa lisci jebanych.

Rzeczywistość jednak rysuje sioę tak, ze ejst to poważny problem, którego nie da sie tą metodą rozwiazać...

Irytują mnie troche tego typu komentarze.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
dobra, Kap, tak no offence, zapodaj jakiegos pomysla. Logicznego i mozliwego do zrealizowania. Bo BARDZO jestem ciekaw co z tymi gnojami mozna zrobic.
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Kamieniołomy, albo niech liście grabią. Mogą też słurzyć jako Glebogryzarki (jak to juz ktos wczesniej w innym temacie wymienił) jak są twardzi to i kilka hektarów przeorają :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
eh, w tym wlasnie kurwa problem Mradu...
w naszej rzeczywistosci, za 2-3 lata znowu bedzie pelno recydywistow jakby ich wylapali.
Do bani to kutwa
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

eh, w tym wlasnie kurwa problem Mradu...
w naszej rzeczywistosci, za 2-3 lata znowu bedzie pelno recydywistow jakby ich wylapali.
Do bani to kutwa

ano wlasnie. dlatego najrozsadniejszym posunieciem byloby danie ostrej broni policjantom ochraniajacym mecze..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024