Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Pytanko
Niby nic się nie stało, ale się wk....łem.
Motyw taki:
Idziemy z kumplem z piwka ( było tylko po jednym) późnym wieczorem. Przechodzimy przez jezdnię na pasach i w pełni normalnie. A tu zza zakrętu wyjeżdża na nas jak oszalały jakiś sportowy samochód, ciemne szyby, dwóch łysych karków w środku. Na tyle szybko, że musiałem uciekać z tego przejścia. Odruchowo wypowiedziałem się głośno o takim sposobie jazdy (w niezbyt paralamentarnych -przyznaję- słowach). Tamci zatrzymali się, otworzyli okno i do nas podobnymi sloganami. Nie wysiedli. Ja, gdybym był sam albo z kim innym, kontynuowałbym "dyskusję", ale mój kumpel w ogóle nie umie się bić, nigdy w takiej sytuacji nie był, nawet nie potrafiłby uciec. I odpuściłem ze względu na niego, choć sam też miałem marne sznase z dwoma. Ale potem refleksja taka: chłop 23 lata, wie jaki jestem, no trzeba mieć jaja...
Co sądzicie o podobnych sytuacjach, gdy nie jesteście sami?
Oczywiście pomijam kwestie kobiet i dzieci, bo to oczywiste, ale kiedy kumpel na pewno nieźle oberwie, a w was aż się gotuje....
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Zdaje mi się że już wszsyscy na tym forum pisali, co sądzą na ten temat.

PS. Niezły z ciebie kozak.
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Żaden ze mnie kozak, po prostu nie bardzo umiem (NIEKIEDY) 3mać nerwy na wodzy, nawet jeśli to trochę wbrew zdrowemu rozsądkowi. Tylko, że wtedy godzę się na ryzyko, ale mam opory przed obarczaniem tym ryzykiem towarzyszy - mówię TYLKO o młodych mężczyznach. A potem się w..wiam i mówię sobię "trzeba było...".
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
skąd ja to znam :)
Miałem kiedyś podobną sytłacje, szłem z kolega i także kolesie w sportowej furce omało nas nie przejechali , też padły pewne zwroty i kolesie wysiedli z samochodu , kolega wzioł jakiś wiekszy kamień i przymieżał sie trafić nim w szybke samochodu , kolesie zrobili w tył zwrot i pojechali w siną dal :twisted: [/code][/quote]
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
trzy razy splun, zaklnij szpetnie i zapomnij
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
ehh az mnie skreca jak czytam takie posty :?
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
dostaniecie z kolegas porzadny wpier....to ci sięodechce gotowania i kozaczenia...spokojnie 8)
kiedys z ojcem mielsimy taką syt. w Poznaniu póxnym wieczorkiem.Szlismy sobie do domu i juz na osiedlu jechali jacys kretyni(3 paski,tysiąc pincet dwa dziwincet glosników w starej vectrze)i mało nas nie przejechali....mój koffany tatus krew gorąca faka miłym chłopcom pokazał i cosik tam przeklął...chłopc się zatrrzymali zaczeli wysiadac na co moj kochany tatus sru przez osiedla sprint.....poxniej sie smailisy,ale początkowo myslałem,ze sma dgo dogonie i jaja urwę...

pozdr.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Całkiem niedawno opisałem sytuację, którą widziałem ... jak paru sympatycznych kolesi w Audi przejechało po innym kolesiu. Gołymi rękami z samochodem się nie wygra.
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Tam akurat było dokąd uciec przed autem(ogrodzony park w Poznaniu, za Kupcem), ale problem w tym, że oni by nas dogonili pieszo :) Poza tym, to ja byłem po piwku, to ja pierwszy pyszczyłem. Gdyby do nas wystartowali, to pierwsze, co bym zrobił, to zaczął dzwonić z kom. na policję (głośno to objaśniając, bo potem by się tłumaczyli że myśleli, że dzwonię po kumpli), a jak chcieliby mi to uniemożliwić, no to wtedy mam pełne prawo do obrony....
Pies ich j..ał, może skończą na jakimś drzewie.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko

trzy razy splun, zaklnij szpetnie i zapomnij

jak w tym kawale
powiedzial "kurwa ja pierdole jego jebana mac" po czym zaklnal straszliwie.

Co sie przejmujesz? Po co kozaczyc??
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
HAHA, to podobna sytuacja (zresztą już prawie legendarna :D ), jaka miała miejsce u mnie w mieście. Otóż swego czasu woził sie po mieście czerwoną audicą cabrio pewien cwaniaczek, około 2 metry wzrostu, po kuracji sterydowej, szukając zaczepki na każdum kroku. I pech chciał, że pewnego pięknego dnia omal nie przejechał na zielonym świetle pewnego znanego w środowisku kickboxera, który akurat wracał z treningu. Oczywiście wysiadł z samochodu z bluzgami, lecz po chwili został znokautowany, że tak powiem, w sposób bardzo ciężki :D . Gość sie złożył na środku ulicy, a z pobliskiego przystanku, na którym była dosyć spora grupka starszych osób, które obserwowały całą sytacje można było usłyszeć .... gromkie oklaski i wręcz błagalne "dobij, dobij!" :D
Tak sie powinno zwalczać piractwo drogowe! :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024