Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świąteczna ustawka w W-wie ??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
157 odpowiedzi w tym temacie

budo_gdl
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgierz

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Wszystko fajnie. Jak chcą niech się sami pozabijają w swoim gronie.

Koleś uciekał, tamci go gonili. A gdzie byli jego koledzy z grupy ? Co w tym czasie robili, zamiast pomóc koledze ?

O ile wiem, są pewne granice, jak koleś się nie chce bić dalej, bo coś, to przecież na śmierć go nie zatłuką. Więc mógł położyć się na ziemii, dostać w morde 2 razy. Po co uciekał ?

To była jakaś walka bez zasad ? Przcież zazwyczaj w ustawkach biorą udział TYLKO ludzie chcący się bić. Ustawkowicze nie powinni bić postronnych ?! A co dopiero mowa o demolowaniu obiektów ?!

To nie była ustawka. Przynajmniej w ten sposób co walki na kije bejsbolowe nie powinno się nazywać walką bokserską.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

po prosu w wawie sie nikt nie patyczkuje..niestety

niestety. kurna, niedlugo nie bedzie sie mozna na swiatlach zatrzymywac, bo cie beda Czarne Murzyny, niczym w RPA, z auta wyciagac. (Tak btw: zdarzylo sie cos takiego kolezance mojej mamy. Jechala wieczorkiem, nikogo nie bylo, czerwone swiatlo, buch!, "wysiadaj suko", uderzenie o asfalt i odjechanie z piskiem opon. A takie obrazki jak to, ze stoimy na swiatlach, do samochodu obok ktos podbiega, otwiera tylnie drzwi, wyciaga torebke i ucieka to juz standard...)

dlatego dobrze miec centralny zamek ktory sam zamyka drzwi.
  • 0

budo_endorama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

dlatego dobrze miec centralny zamek ktory sam zamyka drzwi.


To jest dobre na pierwszą sekundę, w drugiej już wybije szybę.
Poza tym nie chodzi o to by się coraz lepiej przed takimi jednostkami zabezpieczać tylko by takich jednostek nie było. Niestety w krajach demokratycznych (?) nie wiele można z tym zrobić.

n.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

Mradu nigdzie nie powiedzialem/napisalem olac. Tylko pomysly na poziomie odstrzelicjuz byly i kazdy wie jak to sie skonczylo. Wsadzanie do wiezienia wedlug mnie nie wchodzi w gre po cholere ich ksztalcic. Jak dla mnie to praca socjalna, odpracowanie ilus tam godzin na rzecz organizacji non profit, wyslanie do wojska i tego typu rzeczy. Zeby dostali w dupe konkretnie a jednoczesnie czegos sie nauczyli. Tylko, ze zaraz bedzie pelno glosow to tez do dupy itd. najlepiej odstrzelic.

odstrzelic - nie realne. zdaje sobie z tego sprawe. ale taka IZOLACJA od spoleczenstwa bylaby niezla.

O tym, ze ludzie bawia sie w cos takiego nawet nie mialbys pojecia, gdyby nie redaktor Wrona ze swoim programem z ktorego nic nie wynika.

wiedzialem o tym od dosc dawna. mam znajomych ktorzy chodza na ustawki. coz, nie szczyce sie tymi znajomosciami (specyfika miejsca zamieszkania). aha - kazdy z nich siedzial we wiezniu przynajmniej raz...o czyms to swiadczy.
A ogolnie samo zjawisko ustawek itd. - ci ludzie NIE TYLKO leja sie na ustawkach. leja takze ludzi bogu ducha winnych.

W takim razie musi byc Ci ciezko... wszak dookola Ciebie panuja same plagi - wszelkich nieprawidlowosci...

nie jest lekko ze tak powiem, ale idzie sie przyzwyczaic.

W artykule jest wypowiedz jakiegos policjanta, ktory mmowi o tym ze nikogo nie zlapali, bo jak przyjechali nikogo juz nie bylo. Wszyscy uciekli. Skoro przyjechali policjanci to ktos musial po nich zadzwonic.

widocznie ktos zadzwonil a)za pozno b)za pozno i w dodatku po fakcie, kiedy policja przyjechala od jakiegos czasu juz tam nikogo nie bylo
I tyla.
Ps.

Mradu ta a moze zaczac ich zamykac w obozach

obozach pracy? jak najbardziej. nie mam zamiaru utrzymywac gnoja przez kilka lat wiezienia
  • 0

budo_piotrdg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

wiedzialem o tym od dosc dawna. mam znajomych ktorzy chodza na ustawki. coz, nie szczyce sie tymi znajomosciami (specyfika miejsca zamieszkania). aha - kazdy z nich siedzial we wiezniu przynajmniej raz...o czyms to swiadczy.

Wiekszosc osob bioracych udzial w tego typu zabawach nie miala konfliktow z prawem. Patrzysz na to jednak przez pryzmat znajomych, ktorych jak wynika z tego co piszesz wstydzisz sie itd.

A ogolnie samo zjawisko ustawek itd. - ci ludzie NIE TYLKO leja sie na ustawkach. leja takze ludzi bogu ducha winnych.


Wieszkosc sytuacji w ktorych dostaja jak to okreslasz bogu ducha winni ludzie, sa powodowane przez osoby, ktore z ustawkowiczami nie maja zupelnie nic wspolnego.

widocznie ktos zadzwonil a)za pozno b)za pozno i w dodatku po fakcie, kiedy policja przyjechala od jakiegos czasu juz tam nikogo nie bylo
I tyla.

Dołączona grafika
Problem polega na tym, ze wierzysz w to co napisal redaktor - ze cala ta awantura trwala kilka minut. Ja w to wogole nie wierze ;)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

Dołączona grafika
Problem polega na tym, ze wierzysz w to co napisal redaktor - ze cala ta awantura trwala kilka minut. Ja w to wogole nie wierze ;)

jak chcesz ;)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

W artykule jest wypowiedz jakiegos policjanta, ktory mmowi o tym ze nikogo nie zlapali, bo jak przyjechali nikogo juz nie bylo. Wszyscy uciekli. Skoro przyjechali policjanci to ktos musial po nich zadzwonic.


Był tu kiedyś wątek o tym, że wszyscy narzekają, że policja nikogo nie złapała, a okazuje się, że skarżący wcale nie dzwonią. Tu pewnie było podobnie, policja twierdzi, że nie miała zgłoszenia z klubu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Policję powiadomił stróż z pobliskiego parkingu. - Powiedział, że przy Międzyparkowej leży pobity mężczyzna. O bójce między kibicami nic nie wspominał - mówi Zuzanna Talar z zespołu prasowego komendy stołecznej. Według śródmiejskich policjantów na miejsce natychmiast wysłano kilka patroli. Na miejscu zastali tylko Dominika B. Po napastnikach nie było śladu.


  • 0

budo_sfx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
jaki z tego moral:

jak chce cie tluc 20 kolesi wbij sobie noz w posladek a cie zostawia
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Jak to mawia pan Kazik ...

To nie przeciwko tobie - zrozum to wreszcie
Czy możesz poruszać się swobodnie po mieście?
Gdy zmrok zapadnie, masz ochotę na wędrówki...
Nie! Niebezpieczne są takie wędrówki

Gdy policja osłania polityków kolumny
I gdy bije tych, co poglądy mają inne
W tym samym czasie, zupełnie niedaleko
Znaleziono zasztyletowanego człowieka

A policja musi przecież jakoś żyć,
Gdy praca niskopłatna, ktoś inny musi płacić
Za takie marne grosze, to jest typowe
Tylko idiota by nadstawiał swoją głowę

Bum, bum - w nocy słychać w parku strzały
Widziałem, lecz udaję że niczego nie widziałem
Na ulicy zatacza się kafar z wąsami
Być tu można tylko z jego pozwoleniami

Agresja jest wkoło podstawową zasadą
Z reguły źle się kończy, gdy zechcesz tutaj stanąć
Ja też klęczę w kałuży i krwawi mi nos,
A dziś to przecież wyjątkowo spokojna noc

Jacyś zaczepiani ludzie - jeśli tu są jacyś ludzie
Wrzaski awantur w wódczanej malignie
Czy rozumiesz choć trochę logikę tych czynów?
Nie ma litości dla skurwysynów!

Bum, bum, bum, bum...

Nowy pan nadchodzi, nowy pan rządzi
Jakie imię jego, tłumy sług gromadzi
Niegdyś prawy, dziś dla chwały jego królestwa
Dla niego czynią najgorsze kurestwa

Nieopodal placu, gdzie pita wóda grupą
Młode dziewczyny handlują swoją dupą
Czy rozumiesz choć trochę logikę tych czynów?
Nie ma litości dla skurwysynów!

Dalej, jeszcze szybciej samochodem
Biały śnieg umie pięknie prostować drogę
To co trudne i ciężkie, bardzo łatwe i lekkie
Człowiek jest wolny, a ty jesteś człowiekiem

Ty uważaj co mówisz, bo ciebie słuchają
Gdy mówisz do dzieci, co ciebie otaczają
Tu nowy król panuje z nową królową
To zarobek też jest dobry pod szkołą podstawową

To nie przeciwko tobie, zrozum to wreszcie
Hej, dzień się budzi po nocy w moim mieście
I może bardzo wielu nie zrozumie tych słów
Ale nie ma litości dla skurwysynów!

Nie ma litości
Nie ma litości
Nie ma litości
Dla skurwysynów nie ma litości!

Nie ma litości
Nie ma litości
Nie ma litości
Dla skurwysynów nie ma litości!

Nie ma, nie ma litości
Nie ma litości
Nie ma litości...


Na prawdę trudno zrozumieć logikę tych czynów ...
Ale jeszce trudniej wyznaczyc karę ...
Niestety ...
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Nie wiem dlaczego próbujecie na siłę połączyć ta ustawkę z zadymami na meczach????????
Może najpierw trzeba wyjaśnic jedno, ludzie biorący udział w takich wydarzeniach, to nie są żadni kibice pseudokibice doktorzy menadzerowie , czy kto tam jeszcze, to sa po prostu bandyci, tym bardziej jeśli stwarzają zagrożenie dla osób trzecich, które nie maja nic wspólnego z takimi bandyckimi zdarzeniami.
Piszecie nie strzelać, jasne, nastepnym razem dojda do wniosku że skoro nie strzelają to mozna iść w miasto i na przykład taka potężna grupa napaść na kilka lokali, albo obrabować bank, przecież nie strzelają.
Albo też kogos zabić, co zreszta juz ma miejsce. Strzelac do takich skur...... tam gdzie tylko można. taki osobnik dobrze wie na co się decyduje więc powinien mieć świadomość również i tego że może dostać pałą, nałykać się gazu, oberwać gumową kulą a jak to nie pomoże zarobić prawdziwa ostrą i umrzeć.
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
No faktycznie z tymi kibolami w Polsce w dzisiejszych czasach to mala przesada. Jeszcze do czasu jak obowiazywaly ich jakies tam zasady, ze nie bija kogos w znacznej przewadze liczebnej, nie uzywaja sprzetu ostrego, nie ruszaja kibicow nie majacych z chuliganka nic wspolnego, nie "kroją" nic oprocz barw klubowych itp. to raczej nikomu nie przeszkadzalo. A dzisiaj jakos tak sie porobilo, ze "kibole" lataja po osiedlach z nozami i tasakami, kroją osoby zupelnie nie zwiazane z chulinganka, rzucaja koktajle molotowa w pociagi, w kilku/kilkunastu atakuja nawet jedna czy dwie osoby, robia zasadzki na drogach na kibicow (nawet niekoniecznie chuliganow) i ze sprzetem wpadaja im do autokaru itd. itp. Mi tam szczerze mowiac zupelnie nie przeszkadza, ze kilkunastu czy kilkudziesieciu doroslych chlopow sie ustawi gdzies w jakims lesie i powalcza sobie na piąchy wg. jakis tam swoich zasad, powymieniaja pare strzalow i pojda potem razem na piwo. Najgorsze jest to, ze coraz czesciej atakowani sa przez roznych "popierdolencow" uwazajacych sie za wielkich chuliganow zwykle osoby, ktore po prostu interesuja sie sportem i lubia przychodzic na stadiony. No i wlasnie , co z takimi zrobic ? Zastrzelic nie mozna (a szkoda :D ), zakazy stadionowe i karty chipowe jakos sie cos nie sprawdzaja, monitoring tez nic nie daje bo po prostu zaslaniaja sobie twarze. Po prostu nie ma sie co patyczkowac ze zwyklymi bandytami i powinny byc wymierzane surowe kary pozbawienia wolnosci w trybie przyspieszonym (zeby nie bylo ze gosc ktory zrobil zadyme, czeka na sprawe 2 albo 3 lata) Po prostu kazdy bandzior powinien byc swiadomy tego, ze nie jest bezkarny, a kazdy jego wybryk moze zakonczyc sie wyrokiem sadowym i to bez zawieszenia. A gumowe kule i gaz to powinna byc juz ostatecznosc, bo to raczej nic nie pomaga, a nawet wrecz przeciwnie.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

po prosu w wawie sie nikt nie patyczkuje..niestety

niestety. kurna, niedlugo nie bedzie sie mozna na swiatlach zatrzymywac, bo cie beda Czarne Murzyny, niczym w RPA, z auta wyciagac. (Tak btw: zdarzylo sie cos takiego kolezance mojej mamy. Jechala wieczorkiem, nikogo nie bylo, czerwone swiatlo, buch!, "wysiadaj suko", uderzenie o asfalt i odjechanie z piskiem opon. A takie obrazki jak to, ze stoimy na swiatlach, do samochodu obok ktos podbiega, otwiera tylnie drzwi, wyciaga torebke i ucieka to juz standard...)

Wszędzie trzeba uważać.

A ta akcja z czerwonym światłem w nocy gdy pusto to przecież często się zdarza. Jak jedzie się w nocy przez Warszawę i jest pustawo i widzisz, że dojeżdzasz do skrzyżowania a przewidujesz, że będziesz tam stał należy
- przyspieszyć i jeszcze przejechać
- zwolnić i te 100-200 metrów do skrzyżowania podtoczyć samochód

Zresztą zawsze można iść na posterunek policji i spytać. Oni tam naprawdę chętnie wytłumaczą (ja poszedłem na nocną zmianę) jak trzeba się zachowywać w samochodzie.
A przewożenie torebek na siedzeniu w samochodzie to już nawet nudne isać jak to jest głupie. :roll:
  • 0

budo_human_metal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:żebym to ja wiedział

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
ech.. szlag mnie trafia jak widzę takie teksty. mam wrażenie że niektórzy bronią tych kiboli i tego typu ludzi (choć nie wiem czemu) a najeżdżają na Mradu że chce ich powystrzelać. Jestem radykalny i też uważam że takich ludzi powinno się exterminować, KS albo przeprowadzać na nich doświadczenia (bo niby czemu na zwierzętach skoro można wykorzystać morderców). Ja nie zamierzam utrzymywać idiotów za podatki i nie zamierzam bać się że ktoś mnie zajebie gdzieś na ulicy bo będę szedł nie tą stroną ulicy (mnie albo kogoś mi bliskiego). Jeśli już to jestem za legalizacją morderst (to chyba w "uciekinierze" s.kinga było przedstawione) i wtedy wiedziałbym że jak zginę to byłem za słaby ale miałbym możliwość bronienia się. Może i to głupie (bo wiem że jest i sam widzę masę błędów tego) ale w aktualnym stanie rzeczy wcale nie jest lepiej. Oczywiście nie mówię że należy zabić każdego dresa bo ma dres to niech ginie bo to nadal kwestia osoby a nie grupy społecznej (znam dresów którzy są wporządku i metali których z chęcią bym zajebał) więc tak naprawdę to trudny temat kogo i jak. Ale podobny życie to sztuka kompromisów więc może trzeba coś poświęcić w imię bezpieczeństwa
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Tu nie chodzi o bronienie dresow tylko o pokazanie do czego takie myslenie moze doprowadzic i do czego kiedys juz doprowadzilo.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
a ja juz nic nie powiem ;) i tyla. jest wiele radykalnych sposobow, ale chuja - nic nie da rady zrobic. zesmy tyle konwencji podpisali ze mamy zwiazane rece...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

Ja nie zamierzam utrzymywać idiotów za podatki


To już płacisz podatki?

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

a ja juz nic nie powiem ;) i tyla. jest wiele radykalnych sposobow, ale chuja - nic nie da rady zrobic. zesmy tyle konwencji podpisali ze mamy zwiazane rece...


A ja ci powiem tak. W pewnej angielskiej szkole nie mogli sobie dac rady z agresywnymi uczniami. I wiesz co zrobili ? Nie tlukli nie zawieszali ich w prawach i tak dalej. Tylko takich delikwentow odwozili do domciu rozowym autobusem i byl spokoj.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

a ja juz nic nie powiem ;) i tyla. jest wiele radykalnych sposobow, ale chuja - nic nie da rady zrobic. zesmy tyle konwencji podpisali ze mamy zwiazane rece...


A ja ci powiem tak. W pewnej angielskiej szkole nie mogli sobie dac rady z agresywnymi uczniami. I wiesz co zrobili ? Nie tlukli nie zawieszali ich w prawach i tak dalej. Tylko takich delikwentow odwozili do domciu rozowym autobusem i byl spokoj.

tzn. co? proponujesz ustawkowiczow odwozic do domu rozowym autobusem? :) :) (joke)
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??
Zawsze mozna sprobowac :) Albo przebierac ich w rozowe ubranka i kazac zrobic dwa okrazenia przed meczem :) przy pelnej widowni.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Świąteczna ustawka w W-wie ??

Zawsze mozna sprobowac :) Albo przebierac ich w rozowe ubranka i kazac zrobic dwa okrazenia przed meczem :) przy pelnej widowni.

i zeby spiewali "Relax, don't do it" (tak sie chyba ta piesn nazywa? ;) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024