Skocz do zawartości


Zdjęcie

DRETWIEJACE KOLANA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_karolka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

DRETWIEJACE KOLANA
Hej wam wszystkim now iec mam pytanko trenuje kickboxing od roku i ostatnio mam maly problem zaczely mi dretwiec kolana tzn chodzi o takie cos ze jak np uklekne to nie moge wstac bo mam uczucie zdretwialych kolan i nie moge isc tak mnie bola poprostu wlansie jakby byly zdretwiale ogolnie mam tak tez np jak zaloze noge na noge i chce wstac to kuleje na jedna noge albo na obydwie ide czasami na zgeitych kolanach bo iemoge ich z bolu wyprostowac i w lydce czasami mam takei cos jak paru godzinny skurcz ze nei mozna chodzic tak boli ogolnie wiem ze kickbokserzy i reszta maja problemy z klanami bo kolana sie scieraja podczas biegania itd ale wiecie moze jak mozna temu zaradzic oprocz lekarza bo to zaczyna byc uciazliwe dla mnei bardzo orientujecie sie moze czy to jest cos powaznego??? przestraszony :box:
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: DRETWIEJACE KOLANA
Sama widzisz ze to zycie utrudnia, zatem to jest juz cos powaznego.
Odwiedz lekarza specjaliste.
  • 0

budo_karolka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: DRETWIEJACE KOLANA
lekarz wlansie hmmm a bez niego nie da sie jakos inaczej wyleczyc moich nozek ???:-/
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: DRETWIEJACE KOLANA

lekarz wlansie hmmm a bez niego nie da sie jakos inaczej wyleczyc moich nozek ???:-/


no nie bardzo jeśli chcesz je mieć sprawne :) Widziałem takich paru domorosłych lekarzy (między innymi ja :roll: ) ,którzy teraz żałują ,że nie byli wcześniej u lekarza....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024