Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebny lekarz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Potrzebny lekarz
Potrzebny lekarz Mam problem w sumie dwa zaczne od 1 przeszło rok temu w wakacje roku 2003 ugryzł mie kleszce w noge został szybko wyciągniety ale nadal mam wielki swędzoncy strup na nodze . Moje pytanie Brzmi czy jest czym sie przejmować czy neima obawy czy trzeba lecieć do lekarza . Pisze tu bo nie jestem panikarz i jak coś zaboli to nie biegam po lekarzach . Teraz poważneijszy problem z psem Kundelek 10 letni i jest problem z penisa kapie mu coś brązowego co jest an co jest chory jak mu pomuc czy to coś groźnego potrzebuje porady bo bardzo go lubie . Mile widziane odpowiedzi lekarzy ,studentów i studentek medycyny , weterynarzy . Z góry dziękuje za odpowiedź.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny lekarz
z tym kleszczem to raczej lepiej isc do lekarz w koncu minal juz rok.

co do pieska to wybacz ale :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny lekarz
Wiem wiem że z pieskiem to śmieszne ale zawsze kapało białe wiec jest coś nie tak wiec bede musiał z nim iść do weterynarza chyba ze tu jakiegoś znajde.
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny lekarz
Idź do lekarza..
Piesek też.

Z kleszczami nie ma przebacz. Jak skurwysyna źle wykręcisz to będzie się paprać i paprać. Borelioza, Rumień Wędrujący, Gangrena, Amputacja itd.

BTW - czy uważasz, że to naprawdę dobre forum do zadawania takich pytań?
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny lekarz
Jak z klescza cos zostanie to wydlubuje igla albo wycinam nozykiem. Zawsze dziala.
  • 0

budo_rejs
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny lekarz
Biegiem do lekarza,

Kiedyś spedziłem troche czasu w Afryce. Po powrocie kumpel zaczal narzekać ze cos go reka swedzi. Na poczatku traktował to jako alergie lub coś w tym stylu. Jednak jak zaczal sie tworzyć opuchlizna to w koncu poszedł do lekarza. Po kilku zabiegach usuneli mu 5 centymetrowego robala. Jakas mucha złozyłą jajka i sie wyległo.

Pozniej sie dowiedział ze miał szczescie ze nie zostały uszczkodzone sciegna lub kosci, co sie czasami zdarza przy takich przypadkach. Jak jest z kleszczami tego nie wiem. Ale od tej pory raczej zaczalem być podejrzliwy i ostrozny w takich sprawach
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny lekarz

Biegiem do lekarza,
Po kilku zabiegach usuneli mu 5 centymetrowego robala. Jakas mucha złozyłą jajka i sie wyległo.

8O 8O 8O jezu przypomnial mi sie film co kiedys lecial na jedynce czy dwojce co taki gosc z national geographic badal jakiestam najgrozniejsze robale/owady swiata, skojarzylo mi sie to z ogromna pijawka co wbijala 12 cm swojego ryjka w glab ciala (ludzkiego) i gzem (jakas duza mucha co skladala podobne larwy co opisane wyzej) pozniej to sie wylegalo i zaczelo lazic po ciele 8O
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny lekarz
Co do kleszcza to wlazl mi kiedys jedene skurwysyn w pachwine obok mych klejnotow rodzinnych :oops: zaraz przy wezle chlonnym, wyjebal go jak szybko moglem ale chyba cos jednak zostalo, potem przez kilka ladnych miechow mialem tam cos jakby babelek i co jakis czas zaczynalo strasznei swedziec, na szczescie w koncu przeszlo, Ty lepiej idz chlopie do lekarza (dermatologa ?) to moze omina cie takie przyjemnosci...
  • 0

budo_v0y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny lekarz
Przyznaj sie.
Ten piesek to ty ? 8)




Wybacz nie mogłem sie powstrzymac :lol:
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny lekarz

Potrzebny lekarz Mam problem w sumie dwa zaczne od 1 przeszło rok temu w wakacje roku 2003 ugryzł mie kleszce w noge został szybko wyciągniety ale nadal mam wielki swędzoncy strup na nodze . Moje pytanie Brzmi czy jest czym sie przejmować czy neima obawy czy trzeba lecieć do lekarza .


Qrcze, Ty słyszałeś kiedyś np. o boreliozie. To nader wredna choroba, którą można złapać od kleszcza i które może np. rozwalić ci stawy równie skutecznie jak reumatyzm. Można ją wyleczyć, kiedy szybko rozpocznie się kurację silnymi antybiotykami. Cokolwiek Ci ten kleszcz zostawił, to już to masz. Ale idź się chociaż dowiedz co.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny lekarz
Z psem byłem u weterynaża okazało się wiem wiem ze to śmieszne ma zapalenie prostaty. A swój sład po kleszcu smaruje mascia o anzwie nitrofurazon zobacze co bedzie jak nie zniknie pujde do lekarza.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny lekarz
Dziękuje wszystkim za pomoc
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024