Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta pomocy !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dieta pomocy !!!
siemanko. mam prosbe bardzo wielką do was, mógłby mi ktos zaproponowac, rozpisac dietę oraz jakies suplementy abym schudł.waze 105 kg i mam 185 cm wzrostu. trenuje 4 razy w tygodniu valetudo i 2 razy siłke. chciałbym schudnac z 10-15 kg pozdrawiam
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pomocy !!!
z tego co mi wiadomo to nie mozna budowac miesni(silka) i spalac tluszczu naraz... ale moge sie mylic...
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pomocy !!!

siemanko. mam prosbe bardzo wielką do was, mógłby mi ktos zaproponowac, rozpisac dietę oraz jakies suplementy abym schudł.waze 105 kg i mam 185 cm wzrostu. trenuje 4 razy w tygodniu valetudo i 2 razy siłke. chciałbym schudnac z 10-15 kg pozdrawiam


http://www.forum-kul...showtopic=69879

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_dunja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pomocy !!!
po każdym treningu minimum 45 minut wolnego biegu bądź spokojnej w równym rytmie jazdy na rowerze. a najlepiej codziennie. efekt murowany. :) '


pozdrawiam
dunja
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pomocy !!!
Apropo diety to proponuje diete "Zryj polowe" :P Ewentualnie diete CKD :) Szczegolow (o tej drugiej bo pierwszej chyba nie trzeba tlumaczyc ? :D ) poszukaj na necie napewno znajdziesz.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pomocy !!!

po każdym treningu minimum 45 minut wolnego biegu bądź spokojnej w równym rytmie jazdy na rowerze. a najlepiej codziennie. efekt murowany. :) '


pozdrawiam
dunja


RAczej rowerek bieg nie spala tak efektywnie tluszczu jak jednostajny wysilek z tentnem spacerowym.

Dieta ? Po prostu cwicz intensywniej 10 kg to nie jest az tak duza nadwaga z czasem sama sie zniweluje ... jedyne co Ci moge doradzic to 30 minut biezni jako rozgrewka 5km / h 30 stopni nachylenia i samo zejdzie.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pomocy !!!
ups masz 20 kg nadwagi wiec tak:

jedz dziennie 4 - 6 posilkow dziennie w malych ilosciach ... napisz mi co jesz a ja Ci powiem co zmienic w zywieniu ...

wstepnie : unikaj tluszczy jedz wiecej gotowanych potraw rybnych, chudego serka, pieczywo czarne bez masla, zapomnij o jedzeniu na miescie, niektorzy pija duze ilosci wody niegazowanej ... ale na mnie to niedzialalo, zakup ultra Ripped bez efedryny, mozesz tez sie suplementowac L Karnityna o ile masz jej niedobor w organizmie, no i dziennie jakies 100 - 200 brzuszkow na poczatek.

Pozdrawiam
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pomocy !!!
jem to co matka ugotuje :/ masła wogóle nie jem. brałem hmb i zjechalem z brzucha 9 cm ale waga mi nie spadła. teraz biore l-karnityne i czuje sie po niej zamulony i mam sraczke :/ warhead mam prosbe do ciebie mogłbys mi jakis jadłospis ułozyć ?? pozdrawiam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pomocy !!!
Ja jak chcialem zrzucic intensywnie wage to:

Rano serek wiejski niskotluszczowy - 2 pln

17:00 - 1, 2 (5 - 8 pln), puszki tunczyka w sosie wlasnym jakies 200 - 400 gram
po treningu twarozek ... badz salatka rybna.

Jak mnie ssanie w zoladku bralo wcinalem wazywa i owoce.
Ultra ripped tez jako termogenik sie przydaje oraz idealny spalacz tluszczu.
Pamietaj nie nalezy sie napychac na full ... raczej na pol gwizdka.
Oraz dziennie co najmniej 5 km spacerkiem .. ja robilem kolo 20.
Waga schodzi jak marzenie :) .
KOntroluj tez biochemike organizmu ... ja ostatnio przestalem i sie zatrenowalem i przetrenowalem.

PO miesiacu, dwoch zejdzie Ci sporo. Jak tunczyk sie przejje to przejdz na rybe gotowana ewentualnie piers kurczaka tez z wody.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pomocy !!!
Witam

Zamien L-Karnityne na Ultra Ripped Ultimate. Zakup odzywke wysokobialkowa i spozywaj ja przed snem 30 min, jezeli Ci fundusze pozwola to jeszcze w ciagu dnia jedna porcje.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pomocy !!!
Witam

Zamien L-Karnityne na Ultra Ripped Ultimate. Zakup odzywke wysokobialkowa i spozywaj ja przed snem 30 min, jezeli Ci fundusze pozwola to jeszcze w ciagu dnia jedna porcje.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024