Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Meta czy Kreta?:) (15 użytkowników oddało głos)

Kreatyna czy Metanabol?

  1. Kreta (13 głosów [86.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 86.67%

  2. Metka (2 głosów [13.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 13.33%

Głosuj

Daniel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?
Witam serdecznie :D Ćwiczę już około 6 miesięcy na siłowni i chciałbym spróbować cyklu z metką...
Więc moje pytanie jak i w jakiej ilości brać już tą metkę...Na siłownię chodzę 4x w tygodniu staram się ogólnie rozwijać i robić różne partię w każdym dniu na siłowni. Efekty treningu jakieś już widać ,ale niewielkie.Ważę 79 kg mam 176 cm wzrostu i 18 lat.Metka to pierwszy temat a teraz chciałbym jeszcze zapytać o jakieś spalaczę tłuszczu mam dietkę staram się dobrze odżywiać.Troszkę tłuszczyku jeszcze mam zwłaszcza na brzuchu co mnie irytuje... Jest też druga opcja a mianowicie chciałbym też spróbować sił z kreatyną ,ale nie mam pojęcia czy wybrać krete czy mete i tutaj pytanko jest kierowane do Was :D Co mi polecacie zdaję się na Was ,ale nie chciałbym tutaj postów typu " Jesteś za młody nie baw się jeszcze w takie rzeczy" itp. Bo to mnie zupełnie nie obchodzi. Któreś z tych "wspomagaczy" i tak wezmę chodzi mi o poradę które dla mnie lepiej brać.I jeśli powiecie że mete to prosiłbym też o jakies porady co do niej brać jakie osłony itp. To samo chciałbym widzieć jeśli będziecie pisać o krecie jakie mam prac osłony wspomagacze coś co utrzyma te efekty po cyklu. Z siłowni na pewno nie zrezygnuję ponieważ sprawia mi to frajdę i gdy wracam z siłowni to poprostu czuję ,że żyję...
Z góry dzięki za wszystkie porady :D
Pozdrawiam Daniel
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?
Qrwa Kreatynkę lub Mete heh porównanie nie złe widzę że pojęcie masz spore jak osłonki chcesz brać do krety .... Krótko zwięźle i na temat , poczytaj jeszcze trochę i wróć za rok ... pozdro

_______________________

chcesz jakiś spalacz po to żeby spalić tłuszcz !! chcesz wziąść metke żeby przybrać na masie i to sie q**a mija z celem , jaką masz tą diete wogole ?? !!



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?
Nie co porównywać koksu do kreatyny :D Ale w Twoim przypadku kreatyna lepiej się sprawdzi.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Daniel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

Qrwa Kreatynkę lub Mete heh porównanie nie złe widzę że pojęcie masz spore jak osłonki chcesz brać do krety .... Krótko zwięźle i na temat , poczytaj jeszcze trochę i wróć za rok ... pozdro

_______________________

chcesz jakiś spalacz po to żeby spalić tłuszcz !! chcesz wziąść metke żeby przybrać na masie i to sie q**a mija z celem , jaką masz tą diete wogole ?? !!

Po pierwsze to weź wrzuć na luz :D Nie każdy jest taki super mega zajebisty jak Ty i na wszystkim się zna :D Po drugie to nigdy nie interesowała mnie kreta,meta o krecie trochę czytałem, i źle się wyraziłem nie chodziło mi o osłonkę do krety tylko o jakiś wspomagacz który zwiekszy/podtrzyma efekty na dłużej. O spalacze pytam nie dla siebie tylko dla znajomego który chodzi ze mną na siłownie i ma lekki "bębenek". A ogułem pytam co by było mi lepiej brać krete czy metkę. Jeszcze jedno jeśli jeszcze ktoś ma zamiar zjechać mnie jak psa jak Pan w pierwszym poście to proszę go serdecznie o nie wypowiadanie sie w tym temacie w takim stylu :| Jeszcze jedno jeśli kogoś uraziłem brakiem wiedzy na ten temat to sorry ale mało się na tym znam dlatego zwracam się o pomoc do Was gdybym miał wieksze pojęcie na ten temat nie pisałbym o tym.
@Experto
Skoro już kreatyna to jeśli będziesz na tyle miły i doradzisz mi co do niej brać? I mniej więcej przez jaki czas i jakiej firmę polecasz?
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

@Experto
Skoro już kreatyna to jeśli będziesz na tyle miły i doradzisz mi co do niej brać? I mniej więcej przez jaki czas i jakiej firmę polecasz?

Może najpierw Ci polecę kreatynę a potem jakieś dodatki do niej :D Tak więc chodzi Ci o siłę z tego co wyczytałem, dlatego Ci polecę jabłczan kreatyny - który nie zalewa wodą jak mono np.: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jeśli chodzi spalanie tłuszczu, to nie polecę Ci jakiegoś spalacza bo nie masz zbyt dużo masy, więc myślę że białko np.: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] powinno Ci wystarczyć.

Jeszcze jeśli masz więcej $$$ do wydania to możesz Sobie kupić BCAA :D

Końcowa uwaga :D Na przyszłość pamiętaj o tym że jeśli kiedykolwiek będziesz podchodził do sterydów to najpierw zadbaj o porządną dietę :D Wo ogóle dieta jest najważniejsza, żadne suple czy koksy Ci nie dadzą takich efektów co dobra szama :D I jeszcze jedno jeśli będziesz zakładał jakiś nowy temat to napisz jakiś sensowny tytuł bo już mam dość czytania takich nazw tematu: "Kilka pytań :-)" i podobnych :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Daniel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

Może najpierw Ci polecę kreatynę a potem jakieś dodatki do niej :D Tak więc chodzi Ci o siłę z tego co wyczytałem, dlatego Ci polecę jabłczan kreatyny - który nie zalewa wodą jak mono np.: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jeśli chodzi spalanie tłuszczu, to nie polecę Ci jakiegoś spalacza bo nie masz zbyt dużo masy, więc myślę że białko np.: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] powinno Ci wystarczyć.

Jeszcze jeśli masz więcej $$$ do wydania to możesz Sobie kupić BCAA :D

Końcowa uwaga :D Na przyszłość pamiętaj o tym że jeśli kiedykolwiek będziesz podchodził do sterydów to najpierw zadbaj o porządną dietę :D Wo ogóle dieta jest najważniejsza, żadne suple czy koksy Ci nie dadzą takich efektów co dobra szama :D I jeszcze jedno jeśli będziesz zakładał jakiś nowy temat to napisz jakiś sensowny tytuł bo już mam dość czytania takich nazw tematu: "Kilka pytań :-)" i podobnych :D

Dzięki mistrzu :D
Jeszcze gdybyś mi powiedział jak długo mogę to brać będę całkowicie zadowolony :D
A co do kwoty mam koło 350~ złotych do wydania więc chyba się jakoś zmieszczę ?:D
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

Dzięki mistrzu :D
Jeszcze gdybyś mi powiedział jak długo mogę to brać będę całkowicie zadowolony :D
A co do kwoty mam koło 350~ złotych do wydania więc chyba się jakoś zmieszczę ? :D

Cykl kreatynowy moim zdaniem jest najlepiej robić przez 6 tygodni. Jeśli chodzi o $$$ to tak zmieścisz się i jeszcze Ci zostanie nawet na BCAA - jeśli wo gule będziesz chciał je kupić :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Daniel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

Cykl kreatynowy moim zdaniem jest najlepiej robić przez 6 tygodni. Jeśli chodzi o $$$ to tak zmieścisz się i jeszcze Ci zostanie nawet na BCAA - jeśli wo gule będziesz chciał je kupić :D

Najpierw muszę wiedzieć co to BCAA :D
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?
Ja bym kupił kreatynę mono lub TCM do tego jak dieta jest kulawa to jakieś białko i gainer, przydały by się też jakieś witaminki.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

Ja bym kupił kreatynę mono lub TCM do tego jak dieta jest kulawa to jakieś białko i gainer, przydały by się też jakieś witaminki.

Hehehe przeczytaj uważnie temat :D To ma być lekka redukcja i masowanie się, mono Go tylko zaleje i gainer też :D Ale witaminki jak najbardziej są na miejscu :D BCAA to są aminokwasy :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

Hehehe przeczytaj uważnie temat :D To ma być lekka redukcja i masowanie się, mono Go tylko zaleje i gainer też :D Ale witaminki jak najbardziej są na miejscu :D BCAA to są aminokwasy :D


TCM+Białko+Witaminy można też wrzucić L-karnitynę ale to tylko jako dodatek.
Pozatym jak jesteś endo i masz problemy z tłuszczem to obetnij trochę węglowodanów z diety a wrzuć zamiast tego więcej zdrowych tłuszczy.
Tak tak lekka redukcja no a metka na redukcje jest zajebista :D
  • 0

Daniel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

Hehehe przeczytaj uważnie temat :D To ma być lekka redukcja i masowanie się, mono Go tylko zaleje i gainer też :D Ale witaminki jak najbardziej są na miejscu :D BCAA to są aminokwasy :D

Dobra Panowie hehe jakoś to wszystko ogarnę i od 1 sierpnia ruszam :D Wiem ,że troszkę namieszałem ,ale nie gniewajcie się ja dopiero zaczynam przygodę z suplementami itp. ;p Dziękuje bardzo za pomoc :D I mam nadzieje ,że coś z tego wyjdzie ;P Porobię sobie foty przed cyklem i po :D Wrzucę tutaj i ocenicie czy coś mi to dało czy nie :D Wieczorkiem lecę na zakupy :D Jeszcze raz Dzięki wielkie =]
Pozdrawiam :D
  • 0

Daniel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

TCM+Białko+Witaminy można też wrzucić L-karnitynę ale to tylko jako dodatek.
Pozatym jak jesteś endo i masz problemy z tłuszczem to obetnij trochę węglowodanów z diety a wrzuć zamiast tego więcej zdrowych tłuszczy.
Tak tak lekka redukcja no a metka na redukcje jest zajebista :D

Nie mam aż takiego problemu z tłuszczem mam lekki bębenek na brzuchu ale nie aż taki bez przesady :D
Kurde tylko się nabijacie ze mnie biedaka hehe ja się na tym nie znam więc no.. ;P
  • 0

Szakalek89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lądek Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia , Bieganie , Sztuki Walki , Film , Basen ,
  • Staż [miesiące]:30
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:Aktualnie nie wiem
  • Pas [cm]:79 Trochę ponad
  • Udo [cm]:Aktualnei nie wiem :D
  • Przysiad [kg]:Aktualnie nie wiem ;D
  • Wyciskanie [kg]:106
  • Martwy ciąg [kg]:~150
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

Nie bierz nic na spalanie,na suple mozesz poczekac, uluz sobie diete , micha to podstawa, o mecie zapomnij bo wys*asz watrobe ze swoim doswiadczeniem. Jak zadbasz o diete to suple ci na poczatkowym etapie nie beda potrzebne , jak juz pragniesz tą suplementacje to kreatyna-monohydrat(mozesz uzywac caly rok,nie zapomnij o nawodnieniu min 5litrow mineralnej dziennie) , białko - białko uzywasz gdy masz posilek biedny w bialko i po treningu(nie przeginaj 2-3 razy dziennie max), BCAA Natychmiast po treningu i rano na czczo . Co do spalania 45 minut aerobow po treningu i masz z glowy  swoją oponkę po 2-3 miesiącach zamiast spalaczy pij kawe bez cukru naturalną ( na niej oparte sa spalacze-coffeina) .


  • 0

Szakalek89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lądek Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia , Bieganie , Sztuki Walki , Film , Basen ,
  • Staż [miesiące]:30
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:Aktualnie nie wiem
  • Pas [cm]:79 Trochę ponad
  • Udo [cm]:Aktualnei nie wiem :D
  • Przysiad [kg]:Aktualnie nie wiem ;D
  • Wyciskanie [kg]:106
  • Martwy ciąg [kg]:~150
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

Nie bierz nic na spalanie,na suple mozesz poczekac, uluz sobie diete , micha to podstawa, o mecie zapomnij bo wys*asz watrobe ze swoim doswiadczeniem. Jak zadbasz o diete to suple ci na poczatkowym etapie nie beda potrzebne , jak juz pragniesz tą suplementacje to kreatyna-monohydrat(mozesz uzywac caly rok,nie zapomnij o nawodnieniu min 5litrow mineralnej dziennie) , białko - białko uzywasz gdy masz posilek biedny w bialko i po treningu(nie przeginaj 2-3 razy dziennie max), BCAA Natychmiast po treningu i rano na czczo . Co do spalania 45 minut aerobow po treningu i masz z glowy  swoją oponkę po 2-3 miesiącach zamiast spalaczy pij kawe bez cukru naturalną ( na niej oparte sa spalacze-coffeina) .

ops nie zauwazylem daty sry ;/


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań :-) - Kreatyna czy Metanabol?

ops nie zauwazylem daty sry ;/

XD


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024