Skocz do zawartości


Zdjęcie

masa czy redukcja?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

damek90
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

masa czy redukcja?

Witam wszystkich

Postanowiłem zrobić coś dla swojego ciała i zabrać się za cwiczenia bo trochę się zapuściłem. Zastanawiam się jednak na czym sie skupić, na masie czy redukcji. Zacznę jednak od początku. Dwa lata temu ostro trenowałem przez ok 4 miesiące do tego jechałem na gainerze MASS XXL. Przyrosty były, nie powiem ze nie. Waga podskoczyła mi z 75 kg do 82. Wróciłem potem na studia i od paździenrika nei wiele ćwiczyłem (wiem, wiem klasyczny przykład sezonowca). Przez rok nie wiele cwiczyłem i waga oscylowała wokól 80 kg, ciało wyglądałl nadal bardzo fajnie, do czasu. W paździenriki zeszłego roku przyszło mi pisać prace dyplomową. Przez 3 miesiace siedziałem, pisałem i.. jadłem. W styczniu wazylem 89 kg. (wzrost 183 cm). Oczywiscie nei miesciłem sie w zadne spodnie. Koszulki w sumie lezaly dosyc ladnie ale jak sie rozebrałem to juz gorzej wyglądało. Dziś ważę 82 kg i zastanawiam sie co z tym fantem zrobić. Chciałbym zbudowac fajne ciało, ale boje sie zalać gdyż już mi sie wszystko trzęsie jak galaretka jak idę. Do tego mam taką jakby pomarszczoną trochę skórę od tego tłuszczu na bokach. Bardzo mnie to wkurza bo jak usiądę albo sie sschylę to na prawde mój brzuch i boki źle wyglądają. Ewidentnie jest za duzy i zbyt obtłuszczony. Typowa opona mi się zrobiła chyba. Co do reszty ciała to nogi mi troche schudły ale dalej sie trzęsą niesamowicie, ręce są ok (nie tłuste). Problem jest natomiast z twarzą, gdyż dosyć na niej przytyłem i bardzo mi sie trzesa policzki jak idę do tego zrobił mi sie jeszcze drugi podbródek ktorego przedewszystkim chcę się pozbyć. Tutaj wlasnie uruchamiają mi się obawy. Czy jesli pojde na masę, to jest szansa znikniecia "pulpeta" i podbródka? Czy musze jednak isc w strone redukcji. Zdjęcia zamieszczam ponizej, dodam jeszcze ze obwod klaty to ok 103cm, bic 36, a ta opona (mierzona na wysokosci pepka) ma ok 95cm obwodu.Na zdjęciach specjalnie trochę cofnąłem głowę zeby uwidocznić podbródek którego chcę się pozbyc.

 

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: masa czy redukcja?

redukcja


Mateusz Pawlak ;)


konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: masa czy redukcja?

redukcja, bezapelacyjnie :)


  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: masa czy redukcja?

Musisz odpowiednio dla siebie dobrać trening. W Twoim przypadku nie widać ani mięśni ani rzeźby. Zapuściłeś się i to bardzo więc bierz się do roboty!


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024