Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odblok


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odblok
Witam , jestem w trakcie cyklu metka (jelfa) 4 tydzień - 1 pyt ile jesczze brać (brałem 2,4,4,3 dziennie po 5 mg) czy to optymalne ułożenie cyklu (I - go) waże 73, 175 wzrostu , biceps podskoczył na 36 , klata 103. Wiem że zostane "zrugany" że nakpierw biorę a potem pytam ale chciałbym sie dowiedzieć na czym polega odblok , czy w moim przypadku będzie konieczny jak tak to jakie supstancje. Czy po cyklu wszystko sie traci ? tzn pewnie nie wszystko ale troche schodzi , jak tem zapobiec. Sory za banalne pytania ale taka natura ludzka. Ile jescze moge brać metke i w jakich ilościach.Pozdrawiam
  • 0

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
odblok jest konieczny! Najlepszy bedzie Clostilbegyt.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
Siema, ktoś zle rozpisał Tobie branie metki. Z dwoch tab wskoczyłeś na cztery tabsy a pozniej w czwartym tygodniu zrobiles zejscie na trzy tabsy co to dało ze w ostatnim tygodniu gdzie mogle zbudowac dobrej jakosci mase poprostu Twoj organizm przestał reagowac na metanabol ponieaz dostal redukcje. Bez komentaza o nastepny cykl lepiej sie zapytaj na forum :D
Odblokowanie zacznij od nastepnego dnia od ostatniej tab metki. Odblokowanie nie jest wymagane ale zalecane. Dawki 20mg/d nie blokuja totalnie receptorów. W krajach europy zachodniej nikt nie uzywa odbloku do 20mg/d oczywiscie jezeli dawka byla podzielona na 4 rowne porcje. Aby jednak mieć 100% pewnosc polecam jedna tab Clomid`u przed isciem spac przez okres 10-14dni. Mozesz rowniez uzyc sklepowego PCT jezeli nie masz dojscia do Clomidu ale koszt bedzie 5x większy. Obowiazkowo teraz dietka, kreatyna i aminokwasy. Zadnych imprez z alkocholowych itp :D
PZdr

PS Zakoncz ten cykl na metce juz nic nie zrobisz zredukowałeś dawke wiec koniec.
Rozpocznij nastepny cykl za 5tyg na metce ale juz zapytaj sie co i jak.
Pzdr

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
Dzięki za żeczową odpowiedź, a czy mógłbym z 3 wskoczyć z powrotem na 4 (20 mg w dawkaw podzielonych ) i zakonczyć ? Czy to coś da? Widze , tzn czytam i wyciągam wnioski że mam doczynienia z profesjonalistami. Prośba mógłbym prośić o rozpisanie kolejnego cyklu ? Z góry dzięki
:D Pozdrawiam
  • 0

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
To ostatnie pyt kieruje głównie do ateisty...No i gratuluje wiedzy :D
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
Juz nie ma sensu znowu wchodzic na wieksze dawki. Mozesz wypróbowac trzy cykle 4ON 4OFF.
Przykład :

1-4 Metanabol 20mg/d
5-8 Przerwa - odblokowanie 10tab Clomidu
9-12 Metanabol 25mg/d
13-16 Przerwa - odblokowanie 10tab Clomidu
17-20 Metanabol 25mg/d + Testosteron Propionate 100mg/e2d
21-24 Przerwa - odblokowanie 10tab Clomidu
Na przerwie polecam cykl 4tyg na kreatynie.

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
nie za krotkie odstepy czasowe miedzy metka? pozatym ja bym zrobil mieszane np.
meta
przerwa
tesc prop +inny szybko dzialajacy srodek
przerwa
meta+prop
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
W cyklach 4ON 4OFF mozna uzywać dwa razy ten sam srodek tylko zwiekszą dawką. Oczywiscie co cykl inny srodek to najlepsze rozwiązanie.
Ale On chciał tylko cykle z metką wieć takie są odpowiednie na poczatek. Przerwa jest dobra przeciez to są cykle 4ON 4OFF a dawki są niskie wiec zablokowanie nie bedzie wysokie.
Przy uzyciu propa, trena ace, oxy czy npp, przerwa juz powinna być 5yg czyli 4ON 5OFF.

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
Jednaj byłnym skłonny zrobić przerwe 5 tygodni, niech wątroba odpocznie , Ateista ogromna prośba, rozpisał byś mi następny cykl (normalny) na metce.
P.S.
Nie znam języka "branżowego"
Pozdrawiam
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
Jak co to moj nick na forum to MaC :D

Dwa tygodnie przed rozpoczęciem cyklu uzywaj osłonek wątrobowy, w trakcie i trzy tygodnie po cyklu. Najwieksza dawke np 1000mg Milk Thistle z NOW Foods uzywaj przed cyklem.
Witaminy i dodatkowo witamine B6 200mg/d oraz cynk 50mg/d.
Dieta to podstawa. Odzywka bialkowa podczas cyklu i rowniez po jako antykatobolik.
Cykl na Metanabolu zrób sobie 5tyg w dawkach 20-25mg/d
Po ostatniej tabletce metki na noc przed spaniem Clomid w dawce 50mg i tak przez 14 nastepnych dni.
Jako antykatobolik mozesz dodac aminokwasy, HBM lub PCT sklepowego np Gaspari Novedex XT lub Anabolic Xtreme PCT. Dobrze uzywac Tribulusa po cyklu.
W połowie cyklu na metce włącz kreatyne i ciągni ten cykl przez 8tyg.
Dwa tygodnie po cyklu zpusc troche kg z ciezarów ale trening ma nadal byc konkretny tak przez okres 6 nastepnych tygodni.
Zadnych uzywek alkocholu, trawki lub innych dragów.
Duzo odpoczywaj. Nie sprawdzaj wciąż wymiarów objetosciowych. Moja rada po cyklu wygladasz dobrze to wtedy mozesz sie zmierzyc w cm ! Czasami spadek 1cm jest chwilowy.

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
a tak sie podepna pod temat. Jezeli chodzi np. on tradzik ktory moze wystapic to cynk wystraczy aby temu zapobiec czy cos jeszcze? czy moze cynk nic nie daje?
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
mozna jak nie to to masci na trondzik ,jak zacznies spalac towar w dobrym treningu to nie bedzi tyle syfów :D
  • 0

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok
Dzieki MAC :D Ja jade 8 sierpnia do Włoch , do teściowej:\ na bite 3 tygodnie , wiesz za granicą siłownie drogie , powiedz żeby podtrzymać to co osiągnołem wystarczą zwykłe pompki , itd, teściu (włoch z krwii i kości :D ) zadeklarował się że zmontuje mi jakieś hantle , mają garaż wiec może z jakiejś dechy zrobie sobie ławeczkie i heja... wiesz powiem Ci że żle się czuje jak nie pojde na siłownie to nieźle wwciąga.Ale do żeczy czy miałeś kiedyś taką "awaryjne sytuację" ? tzn jakiś dłuższy wyjazd i brak siłki ? Co robiłeś ? Biore kompa wiec będe podpytywał :D Daj znać
P.S
Co mam wziać , kreatyne ? weglowodanów tam pod dostatkiem i białka oni jedzą tylko owoce moża i makarony.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024