Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dopiero qpa... - cd.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
209 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.

A jaki jest sens siedzenia na dupie? Nie mówię,ze panowie chodźmy zróbmy rozpierduchę na pewno wygramy. Mówię zaregujmy na poziomie projektu ustawy, mozę się uda. Co nam szkodzi spróbować? Nie jest to wileki problem napisać list. NIe jest wielkim problemem napisać list, podpisać i poczekać na odpowiedź? MOże będzie tak,ze napiszą że gazety przejaskrawiły odpowiedź, bo na ich stronie nie ma slowa o nożach

Masz rację, tylko puść tytuł: My ludzie :)
Jak już chcesz faktycznie napisać, to można puścić od vortalu budo-piters guns-światnoży-pismo sztych... i pozostali którzy mają jakąś pozycję, sklepy, serwisy... bo tylko taka grupa jest w stanie cokolwiek zrobić.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.

Jak już chcesz faktycznie napisać, to można puścić od vortalu budo-piters guns-światnoży-pismo sztych... bo tylko taka grupa jest w stanie cokolwiek zrobić.


Fiodor, zejdź na ziemię. Jaka grupa?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.

Fiodor, zejdź na ziemię. Jaka grupa?

Tu na chmurkach jest tip top, czego mnie chcesz ściagać na glebę? ręce precz.

Trzymających władzę.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.
Weź se jaj chłopie nie rób.
Jaką władzę?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.

Weź se jaj chłopie nie rób.
Jaką władzę?

Jumbo piłeś coś?
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.
Nie, ale Ty chyba ostro wcięty jesteś.

Chyba, że coś się wydarzyło za moimi plecami.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.

Nie, ale Ty chyba ostro wcięty jesteś.
Chyba, że coś się wydarzyło za moimi plecami.

Prędzej za twoimi oczami bo postów nie czytasz, ale nie odpowiadaj: czytam.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.
Fiodor, sorka, ale na nadal nie rozumiem.

Że Ty i Piter i Świat Noży i władza? Jaka władza?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.

Fiodor, sorka, ale na nadal nie rozumiem.

Że Ty i Piter i Świat Noży i władza? Jaka władza?

Teraz ja nie rozumiem co ty piszesz coś wyskoczył z władzą moją pitera i świata noży?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.
Te, Fiodor, ale o co Ci właściwie chodzi? Że userzy Budo to mało, ale jak się pozbiera serwisy to może coś się zdziała? Co się zdziała, jak pewnie 70% ludzi to część wspólna tych wszystkich serwisów? A nawet jeśli się mylę, to i tak ... to zbierzesz 200 osób, gdzieś indziej 100... to i tak będzie kropla nikła wobec tego co zbiorą wkurwieni rodzice zachlastanego nastolatka.

Mózgi. Mamy mózgi, trzeźwo myślimy, potrafimy rozsądnie argumentować i pisać, mówić tak, że może ktoś posłucha. Spróbować warto. Dlatego też lekko byłem zdziwiony jak napisałeś, że uważam że trza siedzieć na dupie. Toż ja nic takiego nie napisałem!

Trzeba coś zrobić.

Choćby po to, żeby potem nie powtarzać sobie że "coś mogłem choćby spróbować" jak się okaże że chuj nam wszystko strzeli.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.
Panowie!

Fiodor:
Jak już chcesz faktycznie napisać, to można puścić od vortalu budo-piters guns-światnoży-pismo sztych... bo tylko taka grupa jest w stanie cokolwiek zrobić.

Jumbo:
Fiodor, zejdź na ziemię. Jaka grupa?

Fiodor:
Tu na chmurkach jest tip top, czego mnie chcesz ściagać na glebę? ręce precz.
Trzymających władzę

Krzywoście się zrozumieli, ale - na moje oko, to żeś Fiodor napisał że VB-guns-swiat to grupa trzymająca władzę.

Prośbę mam serdeczną, kłóćcie się gdzieś indziej, bo jakoś nie widzę tutaj sensu napierdalania się między sobą w momencie, kiedy powinniśmy ramię w ramię we wspólnej sprawie (patetycznie to kurwa zabrzmiało coś...) stanąć i walczyć.

Zdrówka,
AdamD
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.
Ok widzę że po dniu nie kojarzycie słowa pisanego, chyba każdy czyta od początku co piszę w tym temacie. AdamD piszesz dokładnie to samo co ja napisałem, no kurwa po chuj w kółko to samo.

Nic nie zrobimy bo nie mamy szans z ludźmi i politykami o czym piszę tu (to dla tych co nie abla):

http://www.forum-kul...ndpost&p=791487

Jeśli już bardzo chcecie cokolwiek zrobić to musi to wyjść od kogoś kto ma pozycję, nie od szaraczków ale od grupy w której skład wejdą takie "instytucje" jak firmy (świat noży, piters guns), potężne serwisy i sklepy (vortal budo, militaria.pl) a nie szaraczki, idź jeden z drugim dowiedz się kto rozmawia z szarakami.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.
Fiodor, to że ktoś jest userem na budo, nie oznacza od razu, że ma pozycję szaraczka.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.

Krzywoście się zrozumieli, ale - na moje oko, to żeś Fiodor napisał że VB-guns-swiat to grupa trzymająca władzę.

uuu.. widzę że kolega się uraził i zapomniał o słynnej grupie trzymających władzę ze słynnej onegdaj komisji, chyba wiem dlaczego kolegi odcisk zabolał :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.
No i owszem. Dołączyć by trzeba wszelkie bractwa rycerskie, związki łowieckie, harcerstwo, i chuj wie co jeszcze, ale pewnie ktoś tam nożem robi w ramach hobby/pracy i zrozumie o co chodzi

A
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.
Dobra, szkoda klawiszy. Nie ma co się gorączkowiać.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.

Fiodor, to że ktoś jest userem na budo, nie oznacza od razu, że ma pozycję szaraczka.

ok jumbo, na twoim przykładzie, jako kto wysyłasz petycję jak się podpiszesz? no offense
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.

uuu.. widzę że kolega się uraził i zapomniał o słynnej grupie trzymających władzę ze słynnej onegdaj komisji, chyba wiem dlaczego kolegi odcisk zabolał :)


Zabolało, bo się żreta o nie wiadomo co, tracąc kupę energii na oddalanie się od celu zamiast się do niego zbliżać. Komisję pamiętam, i tak mi się właśnie skojarzyło - ale ciąg Waszych wypowiedzi wyglądał jak wyglądał.

Się nie uraziłem.

Zdrówka,
A
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.

Jak już chcesz faktycznie napisać, to można puścić od vortalu budo-piters guns-światnoży-pismo sztych... bo tylko taka grupa jest w stanie cokolwiek zrobić

No to mniej więcej o tym mówię.

Jak już Adam napisał to mamy mózgi, więc je wykorzystajmy. Daltego mówię o piśmie z jakimiś załącznikami, najlpeiej badaniami(typu czy ograniczenia w innych krajach pomogły czy nie itp). Jeżeli wystosujemy pismo od VB, podpsizemy się nickami i przesłaniem będize,że lubimy noże to raczej tego nie doczytają do końca.

Co innego jeżeli pokażemy,że jesteśmy grupą(niekoniecznie cała grupa, możemy byćjej przedstawicielami), która ma szeroki przekrój- od ludzi młodych, studentów itp, po ludzi dorosłych, do tego pokażemy trafne argumenty, nawet pochwalimy ich za taką inicjatywę, bo w końcu "zaostrzenie kar to świetny pomysł, popieramty całym sercem my praworządni obywatele". Tracimy coś? Nie. A czu się uda. No cóż można wróżki zapytać..

Pozdr
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero qpa... - cd.

Daltego mówię o piśmie z jakimiś załącznikami, najlpeiej badaniami(typu czy ograniczenia w innych krajach pomogły czy nie itp). Jeżeli wystosujemy pismo od VB, podpsizemy się nickami i przesłaniem będize,że lubimy noże to raczej tego nie doczytają do końca.

To za mało, grupa o której pisałem i wrzucił adamd.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024