Skocz do zawartości


Zdjęcie

Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
nie - ciocia Stasia
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
o, przepraszam bardzo, u mnie w liceum byla Ciocia Stasia - ale byla wozna, a nie cieciem... :wink:
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?

kiedys byla taka opcja ze do 25 cetymetrow mozna nosic, a powyzej nie - moze ktos wie co sie zmienilo ?


Nigdy nie było takiego przepisu o długości ostrza. To mit, urban legend i lex dzielnicow.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
RobercieP, zapomniałes o kluczach do mieszkania :)
  • 0

budo_dex2k
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?

o, przepraszam bardzo, u mnie w liceum byla Ciocia Stasia - ale byla wozna, a nie cieciem... :wink:

Czyżby VLO ????
  • 0

budo_hauer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Van puR

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
Tak odnośnie noszenia broni przez normalnych ludzi.

Jest to jak najbardziej konieczne bo trzeba sie w koncu czyms bronić. Napastnicy z reguły zapewniaja sobie przewage liczebną. Innej sytuacji jeszcze nie miałem, na dodatek moga miec bron - np noze, kastety. Zakaz noszenia jakis niebezpiecznych przedmiotów będzie respektowany tylko przez ludzi, ktrozy przestrzegają prawa. kolesie, któzy biją "za nic" albo "kroją" prawa raczej nie przestrzegają.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
mam wrażenie ,że ten koleś jeździ po całym mieście i takie pstrykanie zdjęć aparatem na przystanku to raczej kiepski pomysł dzisiaj. Możliwe ,że korzystał często z telefonu w miejscu publicznym . Bardzo dużo jest bezstroskich osób ,które nie widzą wielu rzeczy :? Tak do 15r. życia pełno ludzi mnie chciało kroić . Zaczepiali mnie itd.
Dzisiaj chodze po najgorszych ulicach śródmieścia i jeszcze nikt mnei nie zaczepił .
Chłopak ma poprostu pecha, kilkanaście (17 ;) ) razy znalazł się w nie właściwym miejscu o nie właściwym czasie...
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?

mam wrażenie ,że ten koleś jeździ po całym mieście i takie pstrykanie zdjęć aparatem na przystanku to raczej kiepski pomysł dzisiaj. Możliwe ,że korzystał często z telefonu w miejscu publicznym . Bardzo dużo jest bezstroskich osób ,które nie widzą wielu rzeczy :?


XaiMoon, zastanow się trochę co Ty piszesz! To jest myślenie niewolnika: "nie jeździc po miescie, bo mnie skroja" "Nie pstrykac zdjęc bo mi go zabiorą" "nie dzwonic z komórki bo mi ją odbiorą".
Każdy ma prawo: jeździć po mieście bez strachu, robić zdjęcia, dzwonić z komórki.
Wiem, że to co piszę budzi w Tobie przerażenie, ale w normalnym, zdrowym społeczenstwie ludzie wlasnie tak robią.
Silvio
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
Dyskusja na temat państwa prawa już była. Oczywiście każdy ma prawo robić co zechce(w granicach rozsądku i nie przeszkadzania innym ludziom w ich prawach) i nie może z tego powodu krzywda mu się stać. Jest to piękna teoria, wzruszyłem się bardzo, niemniej jednak życie pokazuje troszeczkę inną rzeczywistość(stąd potrzeba stworzenia takiego działu jak ulica)

Mam prawo założyć szalik Arki Gdynia i przejść się nocą po Warszawie? Oczywiście,że tak, nie ma przepisów zabraniających mi robienia tego, jednak chyba kazdy mi to będzie odradzał.

Mam prawo kupić sobie najdroższą komórkę i pisać z niej smsy robić zdjęcia i obnosić się wszem i wobec? Mam i nikt nie ma prawa mi jej zabrać... Aczkolwiek ja to wiem, ty to wiesz, tyko drasiarze tego chyba nie wiedzą...


Nie zgadzam się,że jest to myslenie niewolnika. W dzisiejszym społeczeństwie czasami tak trzeba. Taka jest rzeczywitośc(oczywiście mówię tu o przypadkach, a nie manii prześladowczej),że czasami jes\dank trzeba przeczekać z sms'em lub przynajmniej zachować jakieś zasady bezpieczeństwa(np.oprzeć się o ścianę i co jakiś czas kontrolować otoczenie). Jest to recepta na dłuższe korzystanie z praw własności do komórki....
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
Hellfire - 100% racji

Silvio - wiadomo ,że każdy ma prawo korzystać z telefonu lub pstrykać fotki w miejscu publicznym . Tyle ,że np. koleś na mojej ulicy ,który nikogo nie zna długo nie podzwoni z telefonu ani nie pstryknie zbyt dużej ilości fotek...

qmpel pstrykał fotki u siebie na osiedlu i musiał uciekać przed dresami :|
  • 0

budo_desmo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
i pomyslec jak moje male miasteczko jest spokojne...

qmpel pstrykał fotki u siebie na osiedlu i musiał uciekać przed dresami


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
kurde!
podchodząc do tematu tak jak ten chłopak, to każdy z nas był krojony kilkanaście razy. facet opisuje pierdoły, drobiazgi. no bo jak potraktować sytuację, że podchodzi facet i pyta "czy chcesz stracić aparat?". takich syt miałem od diabła; a to ktoś chciał "pożyczyć" komórkę, a to ktoś chciał koniecznie na wino dostać, abo sprawdzić co mam w plecaku. nie wiem jak Wy, ale ja o takich drobiazgach zapominam od razu. jeśli tylko krew się nie polała, broń nie została użyta i nic nie zginęło to nie ma o czym pisać.
z czystej przekory przypomniałem sobie swoje akcje:
1. osiedle studenckie, las, dwóch kolesi z gazem, pomyślałem, że jak go użyją to będę leżał w śniegu dopóki ktoś przypadkiem mnie nie nadepnie. straciłem fajki.
2. pociąg; zestaw kibiców. "daj kasę" wstałem i okazało się że na siedząco wyglądam drobniej i bardziej dziecięco. "chłopcy; mogę wam dać po cukierku", więli po landrynku i poszli.
3. "masz kasę"; "weź mnie nawet nie wkurwiaj, szef z wypłatą mi się spóźnia"
4. "pożycz na wino", "nie mam", "a wiesz jak ja z bańki potrafię zajebać?!", "no to pokaż", facet tak przypiepszył w zbrojoną szybę, że aż drzwi podskoczyły, kiedy wstał z gleby (nie wiem czemu, ale postanowiłem go nie kopać) dałem mu dwa złote,
mógłbym tak długo, tylko po wał?
moim zdaniem chłopak jest niezrównoważony. powinien chyba zapisać się na tsunami żeby zyskać troszkę więcej wewnętrznego spokoju.
pozdrawiam
art3ule
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
4- 8O :lol: :lol: - bo Ty dobre serduszko masz :)
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?

kurde!
podchodząc do tematu tak jak ten chłopak, to każdy z nas był krojony kilkanaście razy.

No raczej nie :) Nie bylem krojony ani razu,pomimo iz od jakichs czterech lat chodze na miasto i nie zamierzam dac sie skroic . Taka ma puenta.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
powinienem napisać "prawie skrojony"
pozdr
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?

..."a wiesz jak ja z bańki potrafię zajebać?!", "no to pokaż", facet tak przypiepszył w zbrojoną szybę, że aż drzwi podskoczyły...


No ale widzisz jak umie zajebac z banki :) :) :):) Az drzwi podskakuja :)

powinien chyba zapisać się na tsunami żeby zyskać troszkę więcej wewnętrznego spokoju.


Hhuehuee :)
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Artykuły o "krojeniu" w Gazecie W... co myślicie?
jeśli chodzi o tego dościa, to później się o nim conieco dowiedziałem. okazało się, że kumpel go dobrzez zna. ponoć lekki psychol i kumpel dziwił się, że tamten nie próbował się od razu ze mną bić. to że w drzwi walnął też wydawało mi się dziwne, ale wytłumaczono mi, że facet po pijaku, albo i na czym innym, bo lubi każdą chemię lubi tłuc głową szkło. raz nie trafił (on lub jemu, nie wiem) butelką w łeb i wybił sobie zęba, a przy mnie walnął w niewybijalną szybę. skondinąd picie tanich win i kleje jeszcze z nikogo geniusza nie uczyniło, no ale to już off topic.
pozdr
art3ule
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024