Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamawianie z zagranicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
769 odpowiedzi w tym temacie

budo_morfeusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nikąd - po prostu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Dziś rano doszła do mnie przesyłka z New Graham. Najciekawsze jest to że była wysłana 7.11 - Ameryka naprawdę oszalała .............i dobrze :)
  • 0

budo_kotwic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

Ameryka naprawdę oszalała ...

Rzeczywiście, wysyłają dość szybko.
Ale niestety nasze służby celne stają się coraz odczuwalne. Kilka dni temu poczułem to na swojej skórze. Oclenie Triangla (+1szt dodatkowego, białego pręta do niego) to koszt 69zł. A to już bolesne obciążenie kieszeni.
  • 0

budo_homer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Czy mógłby odpowiedzieć mi ktoś kto zamawiał w flames-n-knives... ile oni liczą za przesyłkę do Polski.Nieubezpieczoną? :?:
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Kotwic: Ile w tym przypadku wynisoło cło lub od jakiej sumy musiałes to zapłacic ?
  • 0

budo_zla_karma
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Byc moze juz o tym bylo, wiec z gory przepraszam ale mam do minimum ograniczony czas mozliwosci korzystania z NETu. Czy musze posiadac konto walutowe czy tez sklep 'sam sobie przeliczy' zlotowki na dolary?
  • 0

budo_zla_karma
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Ok, juz znalazlem, wiec prosze admina o usuniecie tego, jak i poprzedniego mojego posta. Pozdr
  • 0

budo_marekpolanski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
UWAGA NA JEDNO!
Nie probujcie zamawiac nozy z USA, znajomemu z kanady zeby WAM przywiózł! W kanadzie noże otwierane bezwładnościowo są nielegalne, mi wcielo AFCK! oraz Griptilian trainer-- nawet trainera! Zatrzymali na kanadyjskim cle i dupa! Oni otwieraja paczki i sprawdzaja czy da sie tak noz otworzyc, jak sie da to zegnaj kaso!
A co do Newgraham, to bardzo sprawnie działają, płacę ekartą z mbanku, sciagaja kase na drugi dzien, po 4 dniach zawiadomienie z urzedu celnego:) aha.. oni nie zaniżają wartosci , zeby nie wiem jak prosic.. są nieugięci pod tym względem!
  • 0

budo_paweł kaca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z przeszłości

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
którą opcję przesyłki trzeba wybrać w newgraham? i po jakim czasie blokują sumę na koncie? gdzie indziej miałem bardzo szybko, tu coś długo czekam.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
przesyłka fixeda UWK z flames kosztowała 14$
można napisac mejla i zapytac ile przesylka takiego i takiego noża
godzą sie też na zaniżenei wartości przesyłki do żądanej kwoty
do mnie przyszedł nożyk o "opisanej" wartości 15$
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

UWAGA NA JEDNO!
Nie probujcie zamawiac nozy z USA, znajomemu z kanady zeby WAM przywiózł! W kanadzie noże otwierane bezwładnościowo są nielegalne, mi wcielo AFCK! oraz Griptilian trainer-- nawet trainera! Zatrzymali na kanadyjskim cle i dupa! Oni otwieraja paczki i sprawdzaja czy da sie tak noz otworzyc, jak sie da to zegnaj kaso!...

EEeeeee, mnie przeszlo. Zamawialem BM552 w USA, poszedl do Kanady i z Kanady znajomy przewiozl w samolocie. Wszystko odbylo sie szybko i bezproblemowo. Jedyne utrudnienie sam sobie wprowadzilem, bo pierwszy faks z zamowieniem wyslalem chyba do Honolulu bo na pewno nie do firmy i czekalem ponad tydzien, zanim sie polapalem.
  • 0

budo_marekpolanski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

EEeeeee, mnie przeszlo. Zamawialem BM552 w USA, poszedl do Kanady i z Kanady znajomy przewiozl w samolocie. Wszystko odbylo sie szybko i bezproblemowo.

Nie pisze ze nie ma szansy zeby przeszło tylko żeby uważać i nie próbować, mnie niektóre też przeszły tyle że leżały 3tyg na cle i zdążyłem wyjechać zanim dostałem:) , potem kurier do Polski , cło kanadyjskie, cło polskie VAT i........ nie radze. Tak jak mówie , jak otworzą nadgarstkiem bezwładnościowo to wcina.
  • 0

budo_wki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Czy ktoś będzie może robił jakieś zamówienie z tadgear? Interesuje mnie latareczka fenix l1p, a niestety nie mam kredytówki i żadnego doświadczenia w zamawianiu z zagranicy dlatego chętnie bym się podłączył. Pisze to narazie tutaj a nie na budo aukcje, bo jeszcze nie jestem "użytkownikiem VB" :) Oto moje namiary: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

Nie pisze ze nie ma szansy zeby przeszło tylko żeby uważać i nie próbować, mnie niektóre też przeszły tyle że leżały 3tyg na cle i zdążyłem wyjechać zanim dostałem:) , potem kurier do Polski , cło kanadyjskie, cło polskie VAT i........ nie radze. Tak jak mówie , jak otworzą nadgarstkiem bezwładnościowo to wcina.

No to albo Ty jakis straszny pechowiec jestes, albo ja niemozliwy szczesciarz (w to ostatnie nie wierze - przyklady mozna mnozyc). 552 juz po poprawnym zlozeniu zamowienia znajomy dostal w 4 dni, kolejny tydzien zajelo przerzucenie jej do kraju (znajomy pchnal ziecia z misja :wink: ), po czym juz z winy portiera w pracy czekalem na nia prawie 2 tygodnie (trasa Polska - Niemcy). Wszystko bez cla, poczta byla nieubezpieczana, najtansza (oprocz tej z Polski). Finalna cena zauwazalnie ponizej 400 peelenow. Moze problemy sa jak widza, ze to na hotel idzie, albo cos? Znajomy troche w tej Kanadzie juz mieszka - moze to roznica?
  • 0

budo_marekpolanski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

No to albo Ty jakis straszny pechowiec jestes, albo ja niemozliwy szczesciarz

No po tym jak sie dowiedziałem, że jednym z zatrzymanych noży jest BM trainer!:) to tez juz nie wierze w swoe szczęście:)
  • 0

budo_robalek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
zamawial ktos z was na pvk.com cos powyzej 75$?? tez zanizaja clo?? jak to wyglada??
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Hesus......poczytaj Robalku zanim napiszesz.
  • 0

budo_robalek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
sorry czytalem caly temat i nie ma nic na temat tego czy ktos zamowil powyzej 75$:) a to inna opcja wysylki wiec tez moze innaczej sobie to wysylaja.
  • 0

budo_m.o.d.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

zamawial ktos z was na pvk.com cos powyzej 75$?? tez zanizaja clo?? jak to wyglada??


Tak, zamawiałem tam nożyk za kwotę przekraczającą 75$ (znacznie), który nigdy nie dotarł do mnie. Była to "specjalna forma" wysyłki.
  • 0

budo_robalek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
taa to wiem pisales pare stron wczesniej:) ale bardziej mi chodzi o to czy oni zanizaja wartosc przy kazdej paczce...
  • 0

budo_m.o.d.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Nie dane mi było to sprawdzić, ale z tego co wiem to można się z nimi dogadać co do ceny umieszczanej na przesyłce.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024