Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strach przed treningami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Strach przed treningami
witam mam taki problem przed treningami mam zawsze biegunke i nieraz strach mnie przerasta wiec opuszczam treningi ale gdy jestem na treningu biegunka ustepuje kocham BJJ !! wiec chciałbym dalej trenowac i chodzic na treningi przeczytałem w ksiazce o karate ze te objawy sa normalne i wiele osob je ma ze strach sie objawia na wiele roznych innych sposobow moja prosba do was jest taka abyscie mi powiedzieli jak z tym walczyc?wiem ze zostane wysmiany itd ale ja juz nie iem co ja mam robic please pomozcie byłem nawet u psychologa i nie pomoglo :cry: pozdrawiam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
Przed treningiem porzadnie sie wyproznic ... ponadto zdrowe zywienie. Strach przed treningami objawia sieprzewaznie uczuciem pelnego pecherza ... natomiast biegunka ? Czy nie za duzo MC donaldsow i innego szajsu pozerasz ? Zmien zwyczaje zywieniowe ... ale to temat na inny dzial.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
POnadto ja np. chodze na czczo na treningi, moze Ty powinienes tak sprobowac ?
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
witam dziekuje ze wogole ze odpowiedzieliscie. nie jest fast food`ód i niejem nic przed treningiem .moze przytocze cytat z ksiązki o karate na temat strachu "..jest to zjawisko nie przyjemnie przygnebiające wzmagajace uczucie zmeczenia i wywołujace depresje.jego objawy wegetatywne przejawiają sie róznie-najczesciej mamy do czynienia z gwałtownym biciem serca,nieprzyjemnym uczuiem napiecia scian żołądka i mdłosciami,drżeniem nóg-szczególniekolan,występowanie zimnego potu.Nieco rzadziej strach powoduje rozwolnienie,wymioty a nawet utrate panowania nad defekacją i oddawaniem moczu..." ja nie reaguje na stres nadmiernym oddawaniem moczu. Moze ktos by mi zaproponował jakąs diete czy cos ja juz niewiem co ja mam robic.Pomocy pomozcie mi jak ja mam z tym walczyć :cry: pozdrawiam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
... idz do psychologa ... bo to wyglada na chorobe psychiczna, pogryza Ciebie na treningu ? Zjedza zabija ? Nie walcz w sparingach jezeli na razie to dla Ciebie problem cwicz sama technike a z czasem Ci przejdzie. I prosze uzywaj wypowiedzi ktore beda zrozumiale dla ogolu ...
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
musisz podchodzic do treningu jak do zabway i nie bac sie,ze ktos cie odklepie albo cos w tyms tylu muszi miec luz i sie bawic
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
na sparingach i na treningach nic sie niedzieje.mam biegunke przed wyjsciem na trening. co do wypowiedzi kocyk to dzieki postaram sie podchodzic tak do treningu. moze moim błedem było to ze jezdziłem na treningi i tam wszyscy byli zaawansowani. i z czasem odechciało mi sie jezdzic bo gdy przychodził dzień treningu pierwsza moja mysla było znowu wpierdol bo robilismy bjj z uderzeniami ale na poczatku nic sie nie dzialo nie mialem biegunki ale po jakims czasie zaczely sie te problemy pozdrawiam
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
Zmien sekcje. Od tego jest podzial aby czlowiek mogl wybrac te grupe w ktorej ma szanse czuc sie konfortowo i cwiczyc a nie zbierac lomot.
Albo zmien klub (grupe w ktorej cwiczysz) albo zastanow sie powaznie nad zmiana dyscypliny.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
"znowu wpierdol" ja mam taka mysl przed kazdym treningiem :D . Ale nic nie motywuje jak regularny lomot od zaawansowanych kolegow z sekcji :D . Kiedys jak uda Ci sie pokonac takiego zaawansowanego wtedy radosc jest tym wieksza :D .
Pamietaj lepiej byc najgorszym w dobrej sekcji niz najlepszym w kiepskiej.
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
u nas w sekcji nie ma podziału na grupe zaawansowaną i dla początkujacych. ale biegunke mam tylko przed treningiem na treningu sie nic nie dzieje moja prosba do was była taka abyscie mi powiedzieli pomogli nie wiem motywowac sie jakos przed treningiem czy zaproponowac zebym jakis se film wkrecil czy cos pozdrawiam
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
z tego co mowisz wychodzi, ze moze atmosfera w klubie tak na ciebie wplywa lub masz malo wiary w siebie. traktuj to jako zabawe sprobuj pogadac z kims przed treningiem, rozluznic sie a nie,ze od rana myslisz juz " znowu trening" stresujac sie ta mysla.
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
no musi być zjebana atmosfera w klubie. Ja to lubię zajrzeć na trening i spotkać się z chłopakami, nawet jak z jakichś powodów nie mogę trenować.
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
no masz racje jakos jest dziwnie na treningach .moze podswiadomie zraziłem sie tym ze ciagle wpierdol bylo jak zaczynałem trenowac to miałem 15 lat a biłem sie z koniami ktorzy mieli ponad 20 lat wiec moze dlatego dzisiaj ide na trening judo zobaczyc.zobacze jak moj organizm bedzie reagowal moze mi biegunka przed treningami przejdzie
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
Na poczatkach zabawy z MMA tez mialem lekkiego nerwa ( choc obylo sie bez dolegliwosci zoladkowych:D) ale z czasem mija. Obecnie jedynie martwie sie (bo slowo boje raczej tu nie pasuje) o nos, z ktorego mocno mi farba daje,nawet po srednio mocnym uderzeniu (ok. 6 miechow temu wpadla na mnie babka na uliy i skutecznie mi nos nadlamala barkiem...) co psuje mi troche treningi. nie lam sie,im bedziesz lepszy,tym wieksza gfrajda z treningow.
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
ja mam czesto sraczke przed szkola, ale dlaczego to za huja nie wiem... musze z 3 razy do kibla rano isc.... :? ale jak oleje "potrzebe" i wyjde z domu to zadnych sraczkopędów nie mam... jakies takie zjawisko typowo podswiadome :P zaznaczam ze nei boje sie chodzic do szkoly :)
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
Znajdź w wyszukiwarce "Graplling Blueprint" i wpisz się na listę.
Będziesz dostawał listy z lekcjami od Llyoda Irvina, ma sporo do powiedzenia w kwestii psychologii, strachu i podejścia do BJJ. Myślę, że wiele ciekawego tam znajdziesz.

Strach przed ciągłym obrywaniem jest normalny. Może będzie mijał wraz z Twoim rozwojem.
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
ciesze sie ze nie jestem jakims wyjątkiem ze tez ktos ma sraczke i tez nie wiem dla czego musze z tym walczyc zacząc traktowac treningi jak zabawe przeciez nie chodze tam za kare dzieki za zrozumienie pozdrawiam !!
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
bart mozesz mi kopsnac linka do tej strony Graplling Blueprint bo nie moge tego znalesc w wyszukiwarce :cry: moze czegos ciekawego sie dowiem
trzymajcie sie dzieki za zrozumienie
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami
bart juz znalazłem tą strone powiem ci ze u mnie nie zaciekawie z angielskim :/ pozdrawiam
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed treningami

no musi być zjebana atmosfera w klubie. Ja to lubię zajrzeć na trening i spotkać się z chłopakami, nawet jak z jakichś powodów nie mogę trenować.

Nawet wtedy, jak jest Goryl? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024