Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
194 odpowiedzi w tym temacie

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?

Przeciez jest brzydka jak noc, bo to Niemka

Wiesz, dla takiego onanisty to nie ma znaczenia, ważne , że sławna ;)
Wojtek
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?

Wiesz, dla takiego onanisty to nie ma znaczenia, ważne , że sławna ;)
Wojtek

A niby skad ja mam wiedziec takie rzeczy Dołączona grafika

:lol:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?
jak dla mnie sprawa jest jasna... wszystko ma swoje miejsce...
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?

jak dla mnie sprawa jest jasna... wszystko ma swoje miejsce...


Przykro mi Piter, ale nie mogę się z tym zgodzić. Jeśli kłamstwo nazwiesz marketingiem, to ono nie przestanie być kłamstwem.
Oszukiwanie siebie też można ubrać w ładne psychologiczne frazesy.
Wojtek
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?
WAR, chyba (znaczy NA PEWNO) błędnie interpretujesz moją wypowiedź... skrót myślowy, jest coś takiego ;)

No ale użyłem słowa "wszystko", więc np. możnaby tam podciągnąć w ekstremalnym przypadku także nazizm, ludobójstwo, znęcanie się nad zwierzakami itp. a nie tylko kłamstwa... :roll:
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?
A wiesz, że nie ? :) W tym wypadku chodziło mi tylko o noże :) i tematy z nimi związane :)
Oczywiscie, ze jest miejsce dla każdego, jeśli mówimy o gustach. Tobie podobaja się jedne noże, mnie inne. Jednak chodzi o to, ze WIEMY dlaczego podobają nam się te noże. Natomiast sporo ludzi dorabia do tych noży "filozofię". I dopóki jest to tylko ich filozofia, to pół biedy. Niestety, oni czują potrzebę opowiadania o niej całemu światu. A to już jest niebezpieczne.
Wojtek
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?
no, no... a więc chyba gdzieś po środku się spotykamy... :)
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?
Szczegolnie meczace jest kiedy taka swoja filozofie zapodaja bez dotykania dupy takiej na przyklad Claudi S.
Cale zycie dymal kartke papieru , a pod koniec zycia napisze Kamasutre II
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?
o widzisz Seiken, trafiłeś w sedno :wink:
A potem kto inny przeczyta taką Kamasutre, znajdzie się w łóżku z kobietą i ... uraz na całe życie murowany ;)
Wojtek
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?

Jednak chodzi o to, ze WIEMY dlaczego podobają nam się te noże. Natomiast sporo ludzi dorabia do tych noży "filozofię". I dopóki jest to tylko ich filozofia, to pół biedy. Niestety, oni czują potrzebę opowiadania o niej całemu światu. A to już jest niebezpieczne.
Wojtek


Bez urazy dla kogokolwiek, dla mnie to o czym piszesz, to jest specyfika amerykanskich forum - USN, Microholics, SDF ... Praktycznie wszedzie jest obecna ta otoczka "mistycyzmu", "magii" towazyszacej posiadaniu noza konkretnej marki.

Czy to jest niebezpieczne? Imho grunt to nie sugerowac sie slepo opiniami innych, zwlaszcza ludzi z za oceanu, ktorych najczesciej stac na drozsze modele i to w wiekszych ilosciach...
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?
Vince... powiadam ci zbłądziłeś, gdyż nie obejmujesz swym umysłem ni sercem jedynej prawdy! Wiedz, iż esencją Microholizmu jest oddanie Microtechowi i absolutna lojalność wobec współwyznawców :)
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?

Vince... powiadam ci zbłądziłeś, gdyż nie obejmujesz swym umysłem ni sercem jedynej prawdy! Wiedz, iż esencją Microholizmu jest oddanie Microtechowi i absolutna lojalność wobec współwyznawców :)


dolaczy do sekty to przestanie brednie gadac :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?

Vince... powiadam ci zbłądziłeś, gdyż nie obejmujesz swym umysłem ni sercem jedynej prawdy! Wiedz, iż esencją Microholizmu jest oddanie Microtechowi i absolutna lojalność wobec współwyznawców


... doszly mnie sluchy iz przywodcy sekty, aby pozyskac sobie wspolwyznawcow, maja zwyczaj podarunki rozdawac niezrzeszonym... to ja poprosze Amphibian manual i moge z billboardem po gliwickim rynku biegac :) :wink:
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?
Z wypowiedzi Vince'a smiem domniemywac ze mamy tutaj nie tylko czlonkow sekty ale i przywodce - tzw. No.1 :wink:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?

Z wypowiedzi Vince'a smiem domniemywac ze mamy tutaj nie tylko czlonkow sekty ale i przywodce - tzw. No.1


[offtopic]

hehe nie wiem jak Ty, ale ja swoja przygode z nozami od www Pitera zaczynalem. Doskonale pamietam jak przeczytalem recke La Griffe chyba z 3 czy 4 lata temu, potem zobaczylem cene i pomyslalem "jak mozna tyle kasy na noz wydac" :)
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?

hehe nie wiem jak Ty, ale ja swoja przygode z nozami od www Pitera zaczynalem. Doskonale pamietam jak przeczytalem recke La Griffe chyba z 3 czy 4 lata temu, potem zobaczylem cene i pomyslalem "jak mozna tyle kasy na noz wydac" :)


hmm, moja przygoda z nozami zaczela sie dosyc dawno, jednak nie da sie ukryc ze strona Pitera kilka lat temu byla jedna z niewielu w Polsce (jesli nie jedyna) na ktorej mozna bylo znalezc fachowe informacje.

Mysle ze nie ma sensu prowadzic dochodzenia w poszukiwaniu przywodcy sekty.
Piter masz tam jakiegos MT terzuola dla chetnych do, nie tylko biegania po rynku, ale i samodzielnego drukowania ulotek nawolujacych do nawrocenia innowiercow??
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?
Nie mam siły czytać tego wszystkiego. :oops:

Po co te noże? Każdy mnie o to pyta. Cztery lata temu zadałbym sobie to samo pytanie. 200 zł za nóż? Pojebało mnie...?

Jednak zniszczyłem już sporo noży i wiem, że wydatek się opłaca (dla kogoś, kto ich czasem używa).

Mocny nóż = drogi nóż (niestety). Postrzeba, czy chęć posiadania? Zapewne to i to. Choć rozsądek też się liczy... (Allen Elishewitz "Pirate" :? )
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?

Choć rozsądek też się liczy... (Allen Elishewitz "Pirate" )


tylko ze rozsadek to jest cos bardzo subiektywnego. Dla kogos nierozsadne jest kupno "czarnego brzydactwa" za dwie stowy, a dla innego nierozsadnym jest nie kupic wspanialego customa recznie robionego przes samego A.E. praktycznie za "poldarmo" ;)
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?

Choć rozsądek też się liczy... (Allen Elishewitz "Pirate" )


tylko ze rozsadek to jest cos bardzo subiektywnego. Dla kogos nierozsadne jest kupno "czarnego brzydactwa" za dwie stowy, a dla innego nierozsadnym jest nie kupic wspanialego customa recznie robionego przes samego A.E. praktycznie za "poldarmo" ;)


Jeśli jesteś rozsądny, nie kupisz A. E. (tak Piter, już będę milczał :wink: ). Chodzi o to, by wiedzieć, jakie się ma potrzeby i ile posieda się pieniędzy. Nóż, to narzędzie, musi byc mocne i solidne, a przy tym wygodne w użytkowaniu. Proste... masz dużo $$$, kupujesz nóż drogi. Masz za DUŻO $$$, kupujesz bardzo drogi i dobry nóż, a do tego A. E. (ten drugi chowasz gdzieś głęboko, bo wstyd z taką paskudą się pokazywać :wink: ). Jeśli jednak masz mało $$$, a jesteś rozsądny, czekasz cierpliwie, by kupić coś droższego i solidnego.
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne noże... drogie noże... potrzeba czy chęć posiadania?
po jaka cholere te rozwazania jak i tak niegy nie dojdziemy do wspolnego zdania??

Ja to widze tak:

1. ktos ma potrzebe kupic noz (drogi, niedrogi, taki na jaki go stac) bo uzywa go w pracy i jest mu niezbedny
2. ktos kupuje noz bo koledzy tez maja i sa muchos to on tez chce taki byc - taki ma najczesniej jeden (moze nawet dosc drogi noz) - oczywiscie jego noz jest wtedy najlepszy mimo ze nie najdrozszy
3. ktos kupuje noze nie patrzac na cene bo jest kolekcjonerem - a ze przy okazji niektorych uzywa to tez fajnie

a poza tym jeszcze raz zapytam po chuj ta dyskusja jak kazdy kupuje to na co go stac.
A jest takie powiedzenie ze "zdrowy chorego nigdy nie zrozumie". Dlatego pytania typu "po co Ci ten noz jak ja mam tanszy i to samo nim robie" nie maja imho sensu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024