Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzywka lub cos innego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Tolo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odzywka lub cos innego
Proszę o pomoc.Codziennie słyszę "ale ty jesteś chudy musisz wiecej jeść".I to właśnie mój problem.Chciałbym nabrać masy ciała nie chodzi mi o mieśnie tylko o poprawę mojej wagi.Obecnie mierze 193cm i waże tylko 80kg.Leczyłem sie u endokrynologa który absolutnie mi nic nie pomógł.Codzienne docinki że źle wyglądam że muszę wiecej jeść naprawdę już mnie meczą.Wstydzę się pokazać na plaży czy basenie.Jeżeli ktoś mógłby mi coś doradzić pomóc to bardzo proszę ,ale też jednoczesie proszę nie pisać tekstów musisz więcej jeść bo wydaje mi się czasami że jem za dużo.Pozdrawiam wszystkich i dziękuje z góry za pomoc.Jeżli można to prosze o odpowiedzi także na emaila.
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywka lub cos innego

Proszę o pomoc.Codziennie słyszę "ale ty jesteś chudy musisz wiecej jeść".I to właśnie mój problem.Chciałbym nabrać masy ciała nie chodzi mi o mieśnie tylko o poprawę mojej wagi.Obecnie mierze 193cm i waże tylko 80kg.Leczyłem sie u endokrynologa który absolutnie mi nic nie pomógł.Codzienne docinki że źle wyglądam że muszę wiecej jeść naprawdę już mnie meczą.Wstydzę się pokazać na plaży czy basenie.Jeżeli ktoś mógłby mi coś doradzić pomóc to bardzo proszę ,ale też jednoczesie proszę nie pisać tekstów musisz więcej jeść bo wydaje mi się czasami że jem za dużo.Pozdrawiam wszystkich i dziękuje z góry za pomoc.Jeżli można to prosze o odpowiedzi także na emaila.

Kup sobie gainera,i napisz ile możesz wydać to coś się znajdzie dla ciebie.

Tolo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywka lub cos innego
Dziekuje za szybka odpowiedz nie znam cen produktow ale do 100zl chyba ze jest to zbyt mala kwota
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywka lub cos innego
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tolo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywka lub cos innego
OK dzieki za pomoc muszę czegoś spróbować chyba że wpadnie jakiś pomysł na "szybką" masę
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024