Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klub Pana Rysia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_irve
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
Mate to naprawde piekna historia kazdego fana jakiegos super karate zmusze do przeczytania jej
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia

A mistrz na to ironicznie "tak...ZABIJAC WSZYSTKICH PO KOLEI CIOSAMI W CZULE PUNKTY, ALE PRZECIEZ TEGO TUTAJ NIE MOGLEM ZASTOSOWAC".

Nic dodać, nic ująć. :)

Hahaha dokładnie tak, trudno o lepsze podsumowanie ale nie zapominajmy ze Rysiu ze swoimi umiejetnościami wcale nie musi zabijać a zamiast 2 oczu może wydlubać tylko jedno :)
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
Jak by mial lopate, to by pojechal gamoni na tej dyskotece.
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
Na fotografii obok: obrona za pomocą sierpa przed atakiem długim kijem i szybki kontratak nożem. - trzeba przyznac ze fotografia robi wrazenie. pamietam jak dzis kiedy zostalem zaatakowany dlugim kijem i nie mialem pojecia jak uzyc ani posiadanego przez siebie sierpa ani noza ktore przeciez na takie ewentualnosci nosilem. gdyby trenowal tsunami które nie koncentruje się na sprawach abstrakcyjnych, lecz zajmuje się praktycznymi stronami życia wszystko potoczyloby sie inaczej;

co do reportazu to podobalo mi sie to cale zezwierzecenie jakie udalo sie przekazac mimo iz "podczas szczecinskiej gali krew wprawdzie sie nie lala". dobrze ze z pomoca pospieszyl David Fincher i jego Fight Club - bez niego nie daloby sie udowodnic jak krwawe jest valetudo.
telewizja ma zawsze racje - nie daj sie zwiesc faktom;
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
Heh widziałem ten materiał już dawno. To filmik z I Areny Berserkerów. Widziałem na żywo to barbarzyństwo, widać mnie kilka razy jak stoje przy samej klatce - sprawdzałem czy to prawda że jest pod napięciem.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
I co, byla ?
  • 0

budo_chilar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/southampton

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
musiala byc inaczej to jakas podrobka by byla :) :twisted:
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
Posiadanie zainteresowań tak szczerze potępianych przez pana Rysia napawa mnie niewysłowioną przyjemnością :)
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
mi się to najbardziej podoba:

Inne style, na przykład judo, aikido czy zapasy, nastawione są przede wszystkim na walkę w zwarciu, a więc po uchwyceniu przeciwnika, a przecież wiele walk ulicznych odbywa się tylko na odległość, to jest przy użyciu uderzeń i kopnięć. Z kolei jeszcze inny styl, znany pod nazwą brazylijskie jiu-jitsu (gracie jiu-jitsu), ukierunkowany jest na walkę w parterze (leżeniu), choć przecież walka na ulicy najczęściej prowadzona jest na stojąco.

W przeciwieństwie do tych stylów, tsunami łączy w swojej sztuce walki najlepsze rozwiązania, wybrane z różnych stylów i dodatkowo ulepszone pod kątem uzyskiwania maksymalnej skuteczności w brutalnej walce (ponadto zwykle z kilkoma przeciwnikami).


  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
mi się to najbardziej podoba:

Inne style, na przykład judo, aikido czy zapasy, nastawione są przede wszystkim na walkę w zwarciu, a więc po uchwyceniu przeciwnika, a przecież wiele walk ulicznych odbywa się tylko na odległość, to jest przy użyciu uderzeń i kopnięć. Z kolei jeszcze inny styl, znany pod nazwą brazylijskie jiu-jitsu (gracie jiu-jitsu), ukierunkowany jest na walkę w parterze (leżeniu), choć przecież walka na ulicy najczęściej prowadzona jest na stojąco.

W przeciwieństwie do tych stylów, tsunami łączy w swojej sztuce walki najlepsze rozwiązania, wybrane z różnych stylów i dodatkowo ulepszone pod kątem uzyskiwania maksymalnej skuteczności w brutalnej walce (ponadto zwykle z kilkoma przeciwnikami).


  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
Ryszard M.

..........i wszystko jasne.
A ta relacja z obozu jest super !!!!!! napisz czy chociaz z tą laską coś ci wyszło.

Pozdra.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
Paweł Droździak juz nie pisuje na tym forum
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
na innym forum post o tsunami dawno przekroczył już liczbę 5000 postów :twisted:
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
A jest ktos kto to cwiczyl?
ja mam podobne zasady zyciowe jak tsunami.
1.nie bije tylko silniejszych od siebie i kobiet ciazy(widocznej)
2.nie wacham sie uzyc krzesla
3.lezacego trzeba dobic bo moze wstac i oddac
4.nie moge patrzec na radosc innych
mysle o tatuazu z Ryskiem w pozycji do walki ahhh ;)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
Jakiś czas temu dostałem książkę rycha o karate tsunami, to swoista pantomima. Wszyscy znajomi zwrócili uwagę na miny panów na zdjęciach, a nniektórzy nawet na ich mizerne umiejętności techniczne. Nie ma osoby, której by się gęba nie uśmiechnęła, jak to dziełko przegląda. Może za jakiś czas wystawie na allegro za 5 złotych. :) :) :) :)

Podobno rycho za to co nawypisywał na ludzi z PZK dostał jakiś wyrok. Ma zapłacić grzywnę, nie wiem ile, ale dostał kopa. :D To debil, ten jego asystent też, co widać na zdjęciach i w treści książki.
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
nie są debilami, po prostu mają swój świat i dobrze się w nim bawią :twisted:
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
Dajcie już spokój temu Ryskowi. Facet i tak już się chyba wypstrykał
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
on tak, ale jego dzieło będzie żyło wiecznie w sercach adeptów SW. Tym sposobem stał sie nieśmiertelny :D
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
Ludy, nie róbcie tu knajpy! Rysiek ma tyle wspólnego z MMA co ja z astronomią (a wie jeszcze mniej).
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Pana Rysia
Ok ale ty nie mówiłes nigdy publicznie że astonomia może podniecać tylko osoby nie zorientowane w temacie i osoby ktore nie maja wiekszego pojecia o tym ani nie porównywałes astronomów do astrologów (dla nich to tak jakby chirurga porównać do nożownika albo fightera MMA do zwykłego zabijaki) Temat to beka z komentarzy które środowisko mma uwazaja za szkodliwe spolecznie a ze Rysiowi sie troche dostalo to trudno - zasluzyl sobie a ludzie mieli dobry ubaw
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024