Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy dziewczyny lubią się bić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Ja rozumiem co masz do MMA (choc sie nie zgadzam z tym bo niekoniecznie w MMA musi chodzic o ulice) ale nie pojmuje jak ci sie to laczy z walczacymi kobietami.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Ja rozumiem co masz do MMA (choc sie nie zgadzam z tym bo niekoniecznie w MMA musi chodzic o ulice) ale nie pojmuje jak ci sie to laczy z walczacymi kobietami.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Oglądałem ze znajomymi w piątek tą galę z Tysonem. Żona kolegi miała urodziny. Było większe grono osób.
Na początku całkiem pokazali poprzednią walkę córki Aliego. Nikomu się to nie podobało.
Widziałeś jej przeciwniczkę? :nie: To naprawdę nic kobiecego nie było. A towarzystwo, które to komentowało to nie faceci zwyrole i kobiety kury domowe. Każdy z nas się cieszy z sukcesów swoich żon, dziewczyn. Jeden gość ma nawet żonę, która jako główna księgowa w dużej firmie zarabia 6x więcej niż on. I on sam dowcipkuje na ten temat. Czyli to nie grupa schizo-macho. Powiesz, że 14 osób to nie jest reprezentatyzna grupa. OK.
Ale Ty też nie jesteś reprezentatywny nawet do spółki z kilkoma fankami MMA.
Mam szacunek do tego co robisz - to już kiedyś napisałem - ale mam też swoje poglądy.

Pozdrawiam
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Ale ja nie rozumiem w ogole twojej argumentacji. Boks kobiecy czy kobiece MMA nie podoba sie duzej ilosci ludzi tak? Tak. I co z tego? Co mnie albo bokserki to moze obchodzic?

Andrzej Lepper wielu osobom sie podoba, seriale w telewizji publicznej typu M jak Misja sie wielu podobaja, disco polo dobrze sie sprzedaje...Co z tego? Czy mam ogladac Lubiczow dlatego, ze inni to robia?

Byl taki czas kiedy naukowcy powaznie sie zastanawiali, czy kobiety nie straca plodnosci od jazdy pociagiem. Bo pejzaz za oknem zmienia sie zbyt szybko a kobieta jest przeciez przystosowana biologicznie do odbierania jedynie bodzcow o stalym natezeniu i niezbyt intensywnych. Inaczej mdleje co kazdy przeciez widzi na salonie. Bylo minelo.

Twoje wypowiedzi zawieraja sugestie, ze dziewczyny trenujace kontaktowa walke powinny przestac to robic dlatego, ze to sie nie podoba twoim znajomym. Tymczasem to, ze twoi znajomi w tym nie gustuja jest co najwyzej argumentem za tym, zeby sami tego nie robili. I zreszta nikt ich nie zmusza.

Tak prywatnie ci powiem, ze takie kobiety ktore tak strasznie uwazaja, zeby przypadkiem nie wyjsc poza ten zakres tego co kobiece mnie osobiscie wydaja sie troche nudne. Przewidywalne. Bedzie mysz, to ona na pewno wskoczy na stol. Bedzie impreza to ona na pewno zalozy szpilki i ubierze sie na czarno. Bedzie o polityce, to ona na pewno sie nie odezwie...Nuda :-)

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
No! I zdecydowanie fajniejsze są takie, co to cieszą się jak dziecko z nowego kastetu 8) oraz potrafią Ci pieszczotliwie puknąć łokciem albo znienacka założyć duszenie od tyłu, kiedy siedzisz przy kompie.

I ja się wcale nie naigrawam, tylko jestem szczęśliwym partnerem takiej cholery :)
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

co to cieszą się jak dziecko z nowego kastetu 8) oraz potrafią Ci pieszczotliwie puknąć łokciem albo znienacka założyć duszenie od tyłu, kiedy siedzisz przy kompie.


Szczęściarz :)
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Szczęściarz?? Co wy tu kurna, sami masochiści?? :lol: Uchowaj mnie Boże przed taką żoną :? Już nie wałkiem, tylko jeszcze kastetem? Jak będe chciał wrażeń, to se pójdę do odpowiedniego salonu, a nie trzymał Herod-babę w domu ;)
  • 0

budo_saa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

cieszą się jak dziecko z nowego kastetu 8) oraz potrafią Ci pieszczotliwie puknąć łokciem albo znienacka założyć duszenie od tyłu, kiedy siedzisz przy kompie.

Pozazdrościć
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Mam kilka filmików z walczącymi panienkami. Niektóre całkiem niezłe.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Poszukałem i znalazłem jeszcze kilka filmów:


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
I jeszcze jeden:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
ale zenada :D
  • 0

budo_ssiezz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Nie mogę otworzyć niektórych linków. Co zrobić?
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Najlepiej jest sobie ściągnąć na dysk (menu - prawy klawisz myszy) i uruchomić np. programem RealPlayer, Qicktime lub WindowsMediaPlayer. Jeśli nie masz tych programów lub masz jakieś wcześniejsze wersje, to wystukaj w wyszukiwarce i możesz je sobie zainstalować.
  • 0

budo_puszkarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Masz jeszcze jakieś linki? część nie daje się otworzyć. Niektóre akcje są naprawdę niezłe!
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Masz jeszcze jakieś linki? część nie daje się otworzyć. Niektóre akcje są naprawdę niezłe!


chyba żałosne! Kręci Cię jak patrzysz na bijące się dziewczyny?
Tych kolesiów którzy na to patrzyli, też to jarało, jeszcze zachęcali te dziewczyny żeby sie bardziej starały (mówię na wypadek jeśli nie znasz angielskiego).
Kto w ogóle robi takie filmy i po co je umieszcza na serwerze? Prymitywna rozrywka.
Silvio
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Masz jeszcze jakieś linki? część nie daje się otworzyć. Niektóre akcje są naprawdę niezłe!


chyba żałosne! Kręci Cię jak patrzysz na bijące się dziewczyny?
Tych kolesiów którzy na to patrzyli, też to jarało, jeszcze zachęcali te dziewczyny żeby sie bardziej starały (mówię na wypadek jeśli nie znasz angielskiego).
Kto w ogóle robi takie filmy i po co je umieszcza na serwerze? Prymitywna rozrywka.
Silvio


Popieram Silvia, w sumie to ściągnąłem sobie tylko dwa filmiki, ale to i tak o dwa za dużo.Ogólnie zamiast jakiegoś rozbawienia, to wywołują u mnie raczej nie smak.Chociaż jeżeli ktoś lubi oglądac jak dwie babki się tłuczą i sprawia mu to przyjemność, to już jego sprawa.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Czy jest waszym zdaniem jakas roznica miedzy widokiem dwu bijacych sie mezczyzn a dwu bijacych sie kobiet? Czy jeden widok wywoluje w nas wiekszy niesmak niz drugi?

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Czy jest waszym zdaniem jakas roznica miedzy widokiem dwu bijacych sie mezczyzn a dwu bijacych sie kobiet? Czy jeden widok wywoluje w nas wiekszy niesmak niz drugi?


no Paweł, zastanów się. Co innego zawodnicy na ringu czy macie a co innego dwie laski - amatorki, podpuszczone przez kolesi dla zgrywy!
Silvio
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

No! I zdecydowanie fajniejsze są takie, co to cieszą się jak dziecko z nowego kastetu oraz potrafią Ci pieszczotliwie puknąć łokciem albo znienacka założyć duszenie od tyłu, kiedy siedzisz przy kompie.

Ehhh.. zdarzylo mi sie pieszczotliwie zalozyc duszenie jak siedzial gostek przy kompie to sie nabzdyczyl i powiedzial ze mu cos w karku chrupnelo i glupio sie zrobilo :roll:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Czy jest waszym zdaniem jakas roznica miedzy widokiem dwu bijacych sie mezczyzn a dwu bijacych sie kobiet? Czy jeden widok wywoluje w nas wiekszy niesmak niz drugi?

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tak są różnice.

Tak jak wogóle są różnice w możliwościach fizycznych, intelektualnych, predyspozycjach, odczuwaniu, celach życiowych i wykonywanych zawodach.

Już wielu próbowało stawiać znak równości. :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024