Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy dziewczyny lubią się bić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
A ja mam dziewczyne co cwiczy 6 lat zapasy i teraz cwiczy karate ipowiem ze nie lubi sparowac z kobietami a facetami potrafi poniewierac jak zlapie to fiu fiu na szczescie mnie tylko rzuca na lozko :) :) :)
  • 0

budo_kita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów / Jarosław
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
ja jak walczyłem z koleżankąna trningu to wsumie traktowałem to jak żart ze strony senseia jednak szczeże to ta koleżanka (Kaśka) walczyła lepiej od niektórych gości no i troche niebezpiecznie bo nie miała zachamowań tzn nie obchodziło ją czy złamie mi reke czy nie. poprostu bez oporów robiła techniki, prawie szans na kontre nie było ;];]
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

A tak BTW - kobieta POWINNA "lubić" się bić. W ten oto przewrotny sposób chcę powiedzieć że należy pracować nad sobą aby nie mieć takich głupich zachamowań typu: ała, będzie bolało, albo ojejej, uszkodzą mi facjatkę, bo w ten sposób nastuka ci każdy gnojek od 13 roku w górę.

8O

Prawie wszystkie kobiety, które znam nigdy się nie biły (pomijając wiek wczesno-szkolny).
Nie były napadane i nikt im nie nastukał.
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

no i troche niebezpiecznie bo nie miała zachamowań tzn nie obchodziło ją czy złamie mi reke czy nie. poprostu bez oporów robiła techniki, prawie szans na kontre nie było ;];]


Jak ktoś jest porypany, to płeć nie ma znaczenia. Jak mnie ktoś chce złamać rękę, to ja jemu/jej też.

Ja lubię się bić tyle że... nie za bardzo umiem więc zanim sie nie nauczę (od września zaczynam edukację kravmagową) - raczej nie będę startować do miśków spod bloku... ale przyjdzie taki piękny dzień że... !!!
A tak BTW - kobieta POWINNA "lubić" się bić. W ten oto przewrotny sposób chcę powiedzieć że należy pracować nad sobą aby nie mieć takich głupich zachamowań typu: ała, będzie bolało, albo ojejej, uszkodzą mi facjatkę, bo w ten sposób nastuka ci każdy gnojek od 13 roku w górę.


Buahahahahahahahahahahaha. :D No comments.
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

A tak BTW - kobieta POWINNA "lubić" się bić. W ten oto przewrotny sposób chcę powiedzieć że należy pracować nad sobą aby nie mieć takich głupich zachamowań typu: ała, będzie bolało, albo ojejej, uszkodzą mi facjatkę, bo w ten sposób nastuka ci każdy gnojek od 13 roku w górę.
Pozdrawiam wszystkie fajterki


gdzie ty mieszkasz, na jakimś polu pomiędzy gimnazjum dla młodych terrorystów prowadzonym przez alkaidę a czeczeńskim sklepem sportowym ze specjalnymi rabatami dla dresiarzy?!
Tyś sfiksowała boś chłopa dawno nie miała :) więc chcesz mu najpierw nastukać a potem nieprzytomnego wykorzystać :!: :)
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Cytat:
A tak BTW - kobieta POWINNA "lubić" się bić. W ten oto przewrotny sposób chcę powiedzieć że należy pracować nad sobą aby nie mieć takich głupich zachamowań typu: ała, będzie bolało, albo ojejej, uszkodzą mi facjatkę, bo w ten sposób nastuka ci każdy gnojek od 13 roku w górę.
Pozdrawiam wszystkie fajterki




W sumie to ma rację. Dziewczyny często nie umieją się bronić i boją się uderzyć. Nie tylko w tym jest rzecz, że nie znają technik, ale poprostu nie mają wiary w siebie:( . A to źle. Uważam że w dzisiejszych czasach gdy na ulicach jest niebezpiecznie, ta umiejętność jest im potrzebna. Nie ma co liczyć, że nawet jeśli ktoś będzie w pobliżu to stanie w jej obronie. I co w tedy :twisted: ? Dlatego powinny trenować sporty walki , krawmagę itp. i pracować nad psychiką. Właśnie przedewszystkim dziewczyny :twisted: .
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Cytat:
gdzie ty mieszkasz, na jakimś polu pomiędzy gimnazjum dla młodych terrorystów prowadzonym przez alkaidę a czeczeńskim sklepem sportowym ze specjalnymi rabatami dla dresiarzy?!
Tyś sfiksowała boś chłopa dawno nie miała więc chcesz mu najpierw nastukać a potem nieprzytomnego wykorzystać



Wystarczy , że mieszkała by na moim osiedlu, albo na innych blokowiskach.
  • 0

budo_cornelia april
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Prawie wszystkie kobiety, które znam nigdy się nie biły (pomijając wiek wczesno-szkolny).
Nie były napadane i nikt im nie nastukał.

Prawie wszyscy faceci, których znam, nigdy się nie bili (pomijając wiek wczesno szkolny). Nie byli napadani ani nikt im nie nastukał.
- to niczego nie dowodzi. A na pewno nie tego że jest bezpiecznie. To że pobicia zdarzają się z częstotliwością 1 na 100 nie oznacza że jutro nikt nie wpierdoli Tobie albo mnie albo dowolnej innej osobie.

gdzie ty mieszkasz, na jakimś polu pomiędzy gimnazjum dla młodych terrorystów prowadzonym przez alkaidę a czeczeńskim sklepem sportowym ze specjalnymi rabatami dla dresiarzy?!

Informację o tym gdzie mieszkam znajdziesz parę centymetrów obok.

Nie ma co liczyć, że nawet jeśli ktoś będzie w pobliżu to stanie w jej obronie

- wszystko o tym. I to nie ciemną, głuchą nocą tylko np.na dworcu głównym w piękny letni poranek.
Nie mam zamiaru za każdym razem kiedy chcę przejść się po mieście po północy zabierać ze soba eskorty albo po prostu rezygnować. Nie mam zamiaru spieprzać przed każdym gnojkiem z dużym karkiem ani w razie czego czekać aż łaskawie pozwolą mi wrócić do domu w skarpetkach.
Profilaktyka to jest takie coś o czym powinniście sobie poczytać moi drodzy.
Życzę braku problemów - C.A.
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
My również, my również :D
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Nie mam zamiaru za każdym razem kiedy chcę przejść się po mieście po północy zabierać ze soba eskorty albo po prostu rezygnować. Nie mam zamiaru spieprzać przed każdym gnojkiem z dużym karkiem ani w razie czego czekać aż łaskawie pozwolą mi wrócić do domu w skarpetkach.


Cornelia, nie obraź się proszę ale to się nazywa fałszywe poczucie bezpieczeństwa.
Chyba nikt na tym forum nie zarzuci mi szowinizmu, niemniej masz raczej małe szanse z tym "dużym karkiem" nawet po studiowaniu kravmagi, a zwłaszcza jeśli zaczniesz od kravki.
  • 0

budo_cornelia april
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Wiem.
Ale raz że od czegoś trzeba zacząć, a dwa że - wiadomo że w 99.99% należy po prostu spierdolić - w miarę możliwości...
No i wolę mieć ten 1 procent szansy (gdzie z czasem ta liczba rośnie) niż w ogóle.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Cornelia

Ale to akurat nie karki napadają w nocy dziewczyny. :lol:
Co najwyżej wulgarnie zagają.
Ale sądząc po słownictwie z postów to chyba Ci nie przeszkadza? :wink:
  • 0

budo_valkyria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kendo

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Nie mam zamiaru za każdym razem kiedy chcę przejść się po mieście po północy zabierać ze soba eskorty albo po prostu rezygnować. Nie mam zamiaru spieprzać przed każdym gnojkiem z dużym karkiem ani w razie czego czekać aż łaskawie pozwolą mi wrócić do domu w skarpetkach.


Cornelia, nie obraź się proszę ale to się nazywa fałszywe poczucie bezpieczeństwa.
Chyba nikt na tym forum nie zarzuci mi szowinizmu, niemniej masz raczej małe szanse z tym "dużym karkiem" nawet po studiowaniu kravmagi, a zwłaszcza jeśli zaczniesz od kravki.

Ja odniosłam wrażenie, że dziewczyna chce tylko nabrać pewności siebie, nie po to żeby prowokować "duże karki" do bójek, ale żeby nie zastanawiać się czy może sama wyjść w miasto; chce się pozbyć skłonności wiktymologicznych. Studiowanie SW być może skutecznie przstawia psychikę, więc powinna być na dobrej drodze. Jak będzie pewna siebie, to mniejsze szanse że będą ją chcieli zaczepiać. Ale to już chyba bylo wiele razy wałkowane na tym forum :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Owszem, ale słuszności nie straciło i co jakiś czas wspomnieć o tym wypada.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Owszem, ale słuszności nie straciło i co jakiś czas wspomnieć o tym wypada.


tak, tak :?

Należy to powtarzać jak najczęściej.
A ludzie przyjmują za prawdę to co często słyszą.
Tak więc Cornelia chodź w nocy pewnym krokiem. Wtedy masz większe szanse, że nie napadną. :lol:
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Twój śmiech jest nie na miejscu, bo właśnie tak jest. Większość ataków jest sprowokowana "ofiarowatością" ofiary.
  • 0

budo_xiwangmu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Witam!
Do Muchola--- po dokładnym przestudiowaniu Twoich postów w tym, jakże męskim, dziale 'samoobrona kobiet' dochodzę do wniosku, że ty po prostu nie lubisz ani bijących się facetów ani dziewczyn, a tym bardziej facetów lub dziewczyn bijących Ciebie... :lol: Dlaczego więc namiętnie odwiedzasz forum o sztukach walki??? :?: Wiem! Jesteś podstawiony do podgrzewania dyskusji! Ha
Co do kwestji Polek w valetudo czy tego typu zawodach to często brak naszych zawodniczek spowodowany jest brakiem sekcji na których dziewczyny mogą ćwiczyć. W Wawie np w klubach MMA nie przyjmują kobiet . Chamstwo..... :X
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

W Wawie np w klubach MMA nie przyjmują kobiet . Chamstwo..... :X

W Shidokan Warszawa też? Zdaje się, że Shidokan ma profil zbliżony do MMA.
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Ja odniosłam wrażenie, że dziewczyna chce tylko nabrać pewności siebie, nie po to żeby prowokować "duże karki" do bójek, ale żeby nie zastanawiać się czy może sama wyjść w miasto; chce się pozbyć skłonności wiktymologicznych. Studiowanie SW być może skutecznie przstawia psychikę


Ależ zgadzam się. Tylko że wydaje mi się, że kravka to nie jest najlepsza rzecz na start.
Psychikę zdaje się najlepiej wyćwiczyć na kursach w stylu WSDP. Bo tam naprawdę postawiony jest nacisk na ćwiczenie psychiki. Zaś ogólne poprawienie sprawności fizycznej + realne sprawdzenie "na ile mogę zaufać sile moich mięśni wspartych techniką" to z mojego doświadczenia sporty walki kick, judo itp... koniecznie z koedukacyjnymi sparingami.
Ale jak napisałem tylko mi się wydaje.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Xiwangmu

Mylisz się. Sztuki walki są OK. Wyrabiają charakter, uczą cierpliwości, pozwalają zachować kondycję, dają satysfakcję.
Natomiast nawalanka mi się nie podoba a w szczególności mma, vale tudo, walki kobiet. Tak myślę.
Jak się powołujesz na moje posty to przeczytaj je dokładnie!
Większość ludzi, którzy tu piszą to ludzie b. młodzi. Teraz kręcą ich takie ekstremalne odmiany sztuk walki, za kilka(naście) lat zrozumieją, że realna umięjętność walki jest nieprzydatna w życiu. (No chyba, że ktoś tak organizuje sobie czas, że musi chodzić w nocy po 3 piwach do monopolu odległego o 5 km na Pradze :wink: ).

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024