Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapraszm chętnych do współpracy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

Zapraszm chętnych do współpracy
Koleżanki i Koledzy!
należe do grupy najstarszych praktyków wingchun i jego pochodnych w Polsce.Jak sądzę, w tej dziedzinie osiągnąłem już dosyć dużo - choć pozostała mi jedynie realizacja największego przdsięwzięcia jakim będzie:
GALA POLSKICH SZKÓŁ
(wingtsun,vingtsun,wingchun, wengchun,vinhxuan,yongchun oraz innych)
Zatem, zapraszam liderów w/w szkół oraz osoby induwidualne, uczestników dyskusji na łamych forum budo.net do wspóldziałania na rzecz organizacji ogólnopolskiego pokazu-prezentacji tychże szkół.(Służe także pomocą w innych aspektach z tej dziedziny).Wszelkie uwagi,propozycje, pomysły proszę kierować na adres:vietchun@poczta.fm
z wyrazami szcunku - JÓZEF SZARGUT
ps.
Chęć udziału w pokazie zapowiedziały polskie ośrodki zaprzyjaźnione z moją szkołą jak i szkoły z CZECH,ROSJI,UKRAINY.Zapraszm na str. mojej szkoły ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników])
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
No Szargut takiej samopochwaly to ,to forum jeszcze nie widzialo.Tak osiagnales cholernie duzo.Miales chyba najwieksza ilosc nauczycieli ktorzy doprowadzili cie co najwyzej do siu lim tao a reszta wiedzy to podejrzewam ksiazki panie ,ksiazki. A moze twoim najwiekszym marzeniem powinno byc przejscie calego procesu nauki ale najwidoczniej na to cie nie stac. I nie mow mi tylko ze nie wiem o czym mowie bo dobrze wiem bo kiedys siedzialem za tym twoim "okraglym stole'' i ostro prowadzilismy zazarte dyskusje o tym jak np mistrz taki i taki ktorego wlasnie jestes uczniem jest najlepszy na swiecie a dwa miesiace pozniej wszem i wobec oglaszales ze znalazles jeszcze lepszego co ponoc przy tym poprzednim mialo byc juz nie realne.
Widac na twym przykladzie ze tonacy brzytwy sie chwyta ale zycze powodzenia bowiem los yong chun w polsce nie jest mi obojetny.
Ale kto zechce odpowiedziec na twoj apel.Kto? Od Tinga nikt sie nie odezwie od Cheunga nie ma chyba nawet za bardzo kto ,Szymankiewicz tez bedzie mial to w nosie tak wiec cienko to widze .A rosjanie przyjada pochandluja i wroca do siebie.Przyjemnej zabawy!
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy

GALA POLSKICH SZKÓŁ (wingtsun,vingtsun,wingchun, wengchun,vinhxuan,yongchun oraz innych)

a po ile bilety ?
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
Dragon, Ty jako VIP dostaniesz bilety za darmo :D
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
acha... juz to widze :) juz widze te sosy zaproszen, o ktorych wiecznie mowa :)
  • 0

budo_shadyy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
Cześć.Na tych łączach jestem nowy,choć od dawna śledzę to forum.I tak do "gpw",Grzegorzu,Pawle z kieleckiego czy skąd tam jesteś..Jak sądzę , nie jest to samopochwała.To bardzo odpowiedzialna i rzetelna ocena własnej osoby-czego tobie brak.Kiedyś jak i Vingdragon( Darek Różański) przed laty zjeżdzaliście do p.Szarguta wraz z Klaudiuszem Wroną ,Krzysztofem Rudnickim czy P Lucyną po nauki do Koźla-tak samo jak i ja.Kiedyś wszyscy się uczyli u niego -on też.Wszyscy mieliśmy gorące głowy,ostre wypowiedzi,różne zdania-on też.Wszyscy popełnialiśmy błędy-on też.Obecnie,jeżdzę po różnych seminariach( bo mnie stać na to) a te kozielskie wcale nienie odbiegają od tych krajowych, choć w niektórych tematach J.SZ. prowadzi je na poziomie europejskim.Niestety,z przykrością dla "gpw" stwierdzam że Ziutek dosyć dogłębnie poznał (jako jeden z nielicznych) system i potrafi zinterpretoweć i przedstawić materiał, gdyż na seminariach u niego są byli uczniowie Vingdragona jak i inni z Czech ,Ukrainy,Rosji, gdzie się nie da "czarować"-czyt. kłamać.Tak więc moze teraz w czasie IGRZYSK OLIMPIJSKICH wy młodsi może i lepsi "schowacie urazy" i włączycie się do współdziałania.J.SZ.-ma swój styl,szkołę i swoją haryzmę.Jest rozpoznawalny - czego innym brak.Przed wielu laty-obaj_siedzieliście przy jego stole ( i ja też) i Współnie "jedliście" jego wingchun.Teraz go kąsacie.Zapomniał wół, jak cielęciem był!!.Jak sami piszecie-w tyglu yongchun- jest wiele nurtów, że każdy może znależć coś dla siebie.Wy macie swój yongchun,my mamy swój a Ziutek ma swój.Jeżeli idzie o inicjatywę pt.GALA,to ze wszech miar ciekawa.Ale 'zakapiory" nigdy nie podejmą "rękawicy" rzuconą przez niego.Dlaczego? Bo trzeba się będzie bardzo dobrze zaprezentować.A nie wszystkich na to stać.
DARKU- jak znam J.SZ. - wstęp będzie wolny,tak wiec bilet masz darmowy.
Ale też będziesz miał okazję oddać wszystkim forsę za legitki hoffmanowskie i mnie też.Zatem czkamy na was-bowiem los polskiego yongchun nie jest wam obojętny.SZYMANKIEWICZ-zły,SZARGUT-zły,SZUSZKIEWICZ-zły! Więc kto? Może wy? Moja propozycja- załużcie "za dużą wodą" kólko wzajemnej adoracji.No cóż chłopaki...dalsza negacja,słowna destrukcja,kolejny temat,dalsze obelgi.
Nie "wpieprzajcie" sie -dajcie coś robić po naszemy!!!!
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy

Cześć.Na tych łączach jestem nowy,choć od dawna śledzę to forum

witamy na forum, nie kojarze Twojej osoby ale dziekujemy ze sie wypowiadasz jakze z innej, pieknej strony :)

Współnie "jedliście" jego wingchun.Teraz go kąsacie. Zapomniał wół, jak cielęciem był!!

O przepraszam, kasaja tutaj wszyscy i tego sie juz nie zmieni. Ziutek tez jest Wolem i rowniez zapomnial jakim Cielakiem byl. Jest wiele nie wyjasnionych kwestii miedzy nami, stad te dyskusje. Ziutek boi sie o tym mowic publicznie wiec sam zaczal rozpowiadac rozne plotki. Ty zapewne tez sluchales tylko jego wersji, wiec mniemam, ze masz slabe pojecie na temat ukladow panujacych w Kozlu. Na moje szczescie udalo mi sie zakonczyc wspolprace w odpowiednim momencie i za to mnie Ziutek karze? C'mon...

Ale 'zakapiory" nigdy nie podejmą "rękawicy" rzuconą przez niego

To jest twoje zdanie, kolego. Ziutek nie raz "rzucal rekawica" nie tylko w twarz ale i w plecy. Kwitowalem to spokojem. Czekalem wiele lat by miec mozliwosc wyjasnienia z nim roznych smiesznych kwestii lecz on zamiast sam podjac rozmowy wykretnie zaslania sie uczniami i lizusami. Czyli cos tu z kims jest nie tak

DARKU- jak znam J.SZ. - wstęp będzie wolny,tak wiec bilet masz darmowy

ooo, skoro tak, to moze sie znajdzie jakies dobre miejsce na moja reklame na tej Gali? chetnie zasponsoruje impreze

będziesz miał okazję oddać wszystkim forsę za legitki

juz nie raz wyjasnialem na tym forum kwestie tych nieszczesnych legitymacji - niestety nie dociera do tych pustych glow i nadal powielaja nie sprawdzone plotki. No coz, glupota wszem i wobec nie zna granic ; nadal wychodzi z Kozla

Moja propozycja- załużcie "za dużą wodą" kólko wzajemnej adoracji

wlasnie my od tego uciekamy sie jak najdalej, bo ten zwyczaj tylko w Polsce jest praktykowany. Reka reke myje, korupcja, lizusostwo i kretactwo

No cóż chłopaki...dalsza negacja,słowna destrukcja,kolejny temat,dalsze obelgi

Shadyy, jesli ma ci to ulzyc - Ksiaga Skarg i Wnioskow czeka. Przestan slepo bronic czegos czego nie znasz. Obudz sie

Nie "wpieprzajcie" sie - dajcie coś robić po naszemy!!!!

a robcie, kto Wam broni? :)
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
Shadyy, nie rob posmiewiska! Jakim prawem piszesz w liczbie mnogiej ze wszyscy robilismy bledy. Pisz za siebie. Jezeli chodzi o mnie to nie mysle ze gdzies popelnilem blad, nawet jesli zasiadalem z Ziutkiem do jego stolu to tylko w slusznej sprawie jednak facet nie potrafil stanac na wysokosci zadania. Fakty mowia same za siebie. Rzetelna ocena wlasnej osoby powiadasz, cholernie rzetelna. Ponoc tak zasluzony a gdzie te zaslugi, ilu jego uczniow zostalo rzetelnie wyszkolonych. ktorzy reprezentuja wysoki poziom, ktorym Ziutek tak sie chwali, ze tylko do spelnienia organizacji gali jeszcze mu trzeba. Niech podniosa reke do gory i powiedza, ze ich yong chun to prawdziwe rzemioslo i ze sa ze stajni Szarguta to sam sprawdze ich wiedze - beda lepsi to poprosze o nauke. Tak, jezdzilismy do kozla, Asie jeden, jechalem w nocy pociagiem przez pol polski aby potem w swietlicy dyskutowac nad przyszloscia yong chun, a na sale nawet nikt sie nie kwapil - takie dyskusje moglem prowadzic przez telefon. Wiec nie chrzan mi o kozielskim poziomie!!!
Tak, Ziutek jako jedyny prowadzi seminaria na europejskim poziomie i jako nieliczny potrafi wlasciwie intrepretowac zawile sciezki yong chun; czlowieku kladziez mnie tym na lopatki. Skontaktuj sie z jakimkolwiek nauczycielem yong chun w europie z jakim Ziutek probowal sie bratac i niech wystawi opinie o jego poziomie. Byl Hoffmann, byl tez Blech i kilku innych. Napisz do nich, zobaczysz co ci odpowiedza czy moze mam to zrobic osobiscie i wrzucic to na forum.
Wiec jesli dalej upierasz sie przy poziomie Ziutka to radze przebadaj sie, bo ktos Ci zrobil zdrowe pranie mozgu.
I jeszcze jedno - nie nazywaj mnie zakapiorem bo daleko mi do niego, kazda rekawice podniose jesli bedzie w slusznej sprawie.
Zycze milej nocy!
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
skoro temat sie rozwija - podyskutujmy

Kiedyś jak i Vingdragon (Darek Różański) przed laty zjeżdzaliście do p.Szarguta po nauki do Koźla-tak samo jak i ja.Kiedyś wszyscy się uczyli u niego -on też.Wszyscy mieliśmy gorące głowy,ostre wypowiedzi,różne zdania-on też

tak, to byly piekne lata, szkoda tylko, ze poszly na marne i w zapomnienie. Napisalem kiedys o tych latach w Kronice Klubu, ktora kopie otrzymal rowniez J.Sz. Do tej pory nie dostalem odpowiedzi. Za to otrzymalem mase roznych chorych plotek i listow na moj temat. Malo tego, piszac artykuly na lamach prasy o MA, Ziutek jako moj dawny kolega zaczal pisac sprostowania - nie wiadomo w jakim celu. Pisal listy oczerniajace moja osobe. Do tej pory nie wiem za co?

Ziutek dosyć dogłębnie poznał (jako jeden z nielicznych) system i potrafi zinterpretoweć i przedstawić materiał, gdyż na seminariach u niego są byli uczniowie Vingdragona jak i inni z Czech ,Ukrainy,Rosji,

czyli wynika z tego iz Ziutek uczyl sie od moich uczniow by teraz byc expertem Yong Chun? ho, ho... od ludzi szukajacych wiedzy u mnie. Pamietam, przyjezdzali do mnie swego czasu, jak to Ziutek okreslal "szpiedzy", by nauczyc sie czegos nowego.

Tak więc moze teraz w czasie IGRZYSK OLIMPIJSKICH wy młodsi może i lepsi "schowacie urazy" i włączycie się do współdziałania.

wydaje mi sie ze lepiej jest powiedziec i wyjasnic do konca pewne sprawy by na przyszlosc miec spokoj niz "tymczasowo" chowac topor by po dwoch tygodniach go odkopac, nieprawda?

jednak facet nie potrafil stanac na wysokosci zadania

No coz, taka juz natura Jozka. Probowalismy mu wyjasnic ale jego duma i upor nie dopuszcza takich mysli. Trzeba mu wybaczyc.
  • 0

budo_guardian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP(o)land

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
Panowie dajcie już spokój z tymi kolejnymi przepychankami, zrobiło się politycznie jak w komisji sejmowej, o ile się orientuję magiczna ksiązka skarg i zażaleń jest pod innym topikiem, jak również temat przewodni o instruktorach-czunowcach wszelakiej maści z podsumowaniem ich zasług dla środowiska branżowego oraz umiejetnościach sensu stricte i imiennie, tam radzę kontynuować żale i żółcie, bo będzie z sensem i na temat, żeby nie zaśmiecać, jak mawia vingidingi :-) .
Podobno mamy się trzymać meritum, więc jak sprawa dotyczy propozycji prezentacji szkół, to chyba na ten pobluzgajmy, bez wątków pobocznych.
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
[quote name="shadyy"].SZYMANKIEWICZ-zły,SZARGUT-zły,SZUSZKIEWICZ-zły! quote]
serio? a ja myslalem ze to dosc powazane postaci.
a wracajac do meritum: jest jakis ramowy program tej Galii? lista osrodkow ktore juz zglosily sie do udzialu?
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
A najgorsze i zarazem żałosne jest to że tak naprawdę "nikt" tej prawdy nie chce... widocznie ich własna prawda bardziej im pasuje :(
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
bo najwygodniej jest nabrac wody w gebe i udawac glupiego :wink:
  • 0

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
Panowie! (gpw + Ving Dragon)
Nie mogę odpowiadać za czyjeś słowa.Na tym forum proszę moich kolegów ,znajomych ,uczniów,seminarzystów i przyjaciół aby w sprawie "gpw+Ving Dragon+ Ziutek" nie wypowiadali się.Sam zadbam o swoje interesy.Jednak Wy -nadal- obrażacie mnie.I tu mam propozycję ;
poprawmy stosunki miedzy sobą ,o ile to możliwe.Robię pierwszy krok.
Jak ktoś tam pisał:Wy macie swój ,ja mam swój wingchun.Robimy różne rzecze.Jednak wszystkim nam zależy na rozwoju polskiego wingchun.Spożytkujmy siły w tym kierunku - dla dobra nas wszystkich.
Do reszty forumniarzy: program Gali -otwarty,lista ośrodków -otwarta.
Z wyrazami szcunku !
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
no nareszcie, na to caly czas czekam. zapraszam na priva lub GG chetnie wyjasnie z Toba stare spory tylko napisz. namiary do mnie ponizej.
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
Mnie dwa razy nie trzeba powtarzac i czegos wyjasniac i to co zrobil Ziutek dzisiaj robiac pierwszy krok ,szanuje i takze wyciagam dlon. Majac nadzieje ze ukroci to juz spekulacje "WHO IS WHO" w polskim yong chun i byc moze bedzie to jakis maly kroczek w poprawie wizerunku yong chun nie tylko na tym forum ale i takze w szerokim srodowisku MA
w polsce.
  • 0

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
No tak, ktoś to powinien zrobić pierwszy.VingDragonie, z przeszłości to nic nie musiszmi wyjaśniać.Tamte sprawy,przybrudzone i złe własnie wczoraj wrzuciłem do kosza.Żyję terażnieszościa dlaprzyszłości,gdyż:
"zwyciężają Ci, którzy wiedzą,kiedy walczyć, a kiedy nie".A co kontaktów-pofatyguj się e-mail znaidziesz gdzieś na forum.----------------------------
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy

VingDragonie, z przeszłości to nic nie musiszmi wyjaśniać.

owszem musze, nie wszystko zostalo do konca wyjasnione i prosze nie wykrecaj sie od tego.

Tamte sprawy,przybrudzone i złe własnie wczoraj wrzuciłem do kosza.Żyję terażnieszościa dlaprzyszłości,

nie wierze, bo od pewnych spraw nie da sie uciec ot tak sobie. one ciagna sie jak rzep za psim ogonem

"zwyciężają Ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie"

o nie, znowu filozofia, hehehe .... ja mam cos lepszego: "zwyciezaja Ci, ktorzy wiedza jak walczyc"

badz pewny, odezwe sie
  • 0

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
Dla mnietego robić nie musisz! Reszta i tak jest po Twijej stronie.Ja ten rzep po prostu odciąłem.Ty - jakby nadal swoje- "powracająca fala", to nie filozofia lecz rzeczywistość.Buduj z nami a nie demoluj ,to lepsze!!!!
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy

Dla mnietego robić nie musisz!

ja nie robie tego dla Ciebie lecz dla siebie, dla swietego spokoju na przyszlosc :)

Buduj z nami a nie demoluj, to lepsze!!!!

podaj panie cegle... podaj :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024