Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapraszm chętnych do współpracy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_flash
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
Moderator, gdzie jestes? :X
Czemu pozwalasz na jakies ploty na forum?! :X
Kogo obchodzi co ten vingdragon ma do powiedzenia i spolka z jakiegos Kozla? :X

A panel ignorowania nie jest taki intelignetny zeby ignorowac cale watki - a nawet jakby mogl to ten koles wszedzie jest obecny :X
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
Flashu, nie czytaj tego typu watkow bo to jest dla ludzi o mocnych nerwach :twisted:
  • 0

budo_john doe
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
heh sorry ving dragon nie nauczyli cie prac brudow we wlasnym domu a nie publicznie a moze to jakis amerykanski rytulal heh nie takie rzeczy w koncu ludzie opowiadaja u opry winfrej czy jerrego springera. Heh jak grochem o sciane masz sobei cos do wyjasnienia to na priv z tym a jak ktos nie chce o tym rozmawiac to na sile i tak go nie zmusisz. Skad w ludziach tyle zawisci ludzie nie nad takimi rzeczami przechodza do porzadku dziennego, zapominaja, wybaczaja ida na przod nie ogladajac sie wstecz (oczywiscie wnioski z przeszlosci trzeba wyciagac ale nie nalezy sie w tym babrac) wiec moze chco sprobujesz co ??
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
No co jest? :wink:

Sprawa miedzy mna a J.Sz zalatwiona przez priva.

Jak cos mi nie pasuje lub nie wiem dzwonie i pytam, szukam bezposrednio u zrodel - i co najwazniejsze: staram sie poznac obie strony medalu. Jesli ktos sie wykreca, wtedy probuje inaczej.
  • 0

budo_fenghwang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy

Panowie! (gpw + Ving Dragon)
Nie mogę odpowiadać za czyjeś słowa.Na tym forum proszę moich kolegów ,znajomych ,uczniów,seminarzystów i przyjaciół aby w sprawie "gpw+Ving Dragon+ Ziutek" nie wypowiadali się.Sam zadbam o swoje interesy.Jednak Wy -nadal- obrażacie mnie.I tu mam propozycję ;
poprawmy stosunki miedzy sobą ,o ile to możliwe.Robię pierwszy krok.
Jak ktoś tam pisał:Wy macie swój ,ja mam swój wingchun.Robimy różne rzecze.Jednak wszystkim nam zależy na rozwoju polskiego wingchun.Spożytkujmy siły w tym kierunku - dla dobra nas wszystkich.
Do reszty forumniarzy: program Gali -otwarty,lista ośrodków -otwarta.
Z wyrazami szcunku !


nareszcie jakiś rozsądny gość ... już traciłem nadzieję ... gratulacje ! choć ja nie potrafiłbym chyba zdobyć się na rozmowę z tymi "panami" ...
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy

ja nie potrafiłbym chyba zdobyć się na rozmowę z tymi "panami" ...

a to dlaczego? szkoda. chetnie poznam Twoje zdanie o mnie. Interesuje mnie rowniez za co ludzie nie lubia vingdragon'a :wink:
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
nic nie wniose tym wielkiego do tematu, ale rzuciło mi się na oczy więc napiszę.
Nie znam Pana Szarguta, układów i tyh układów ale jakby prawie oczywiste jest dla mnie, że
flash, John Doe i fenghwang
wypowiadają się w imieniu pomimo wcześniejszej deklaracji:

Nie mogę odpowiadać za czyjeś słowa


Ale widzę, że to powoli się staje regułą:
http://budo.net.pl/v...hlight=lublinie
a dokładnie:
Maly pisze najpier jako, Wild Fighter, a potem dementuje. ehhhh

pozdrawiam[/code]
  • 0

budo_dars
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy

Kto? nikt sie nie odezwie od Cheunga nie ma chyba nawet za bardzo kto !


Cześć gpw.!

No więc postaram się twoje "chyba" wyprostować. Ta informacja może się tobie przydać, może komuś jeszcze nie zorientowanemu w sytuacji... W Bydgoszczy, Krakowie i Luboniu są sekcje prowadzone przez instruktorów z wieloletnim stażem, gdzie uczy się cheungowskiej odmiany wing chun. Od wielu lat nie mamy już problemów o których tak fachowo tu się ludzie wypowiadają -w stylu :" czy taki a taki blok może takie a takie uderzenie zatrzymać..." Znamy kompletny system. Ani manekin , ani Bil Jee, ani chi sao nie stanowią żadnej tajemnicy czy czegoś specjalnego. Piszę to bo zdaje się dla wielu osób jest to problem. Dodam tylko ,że nie uczyliśmy się tego z książek czy kaset . Tyle na ten temat...

Chętnych wraz z tobą zapraszam do Bydgoszczy czy ktoregoś z wymienionych miast jeśli macie ochotę poznać bliżej cheungowski system... jeśli nie - powodzenia w poszukiwaniach i życzę znalezienia równie dobrego systemu i kompetentnego nauczyciela jakiego sam posiadam.

3m się gpw

Dars
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy
to zaproszenie do Bydgoszczy sprzed bardzo dawna jest nadal aktualne? :) w końcu bym kiedyś z chęcią skorzystał :)
  • 0

budo_dars
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy

to zaproszenie do Bydgoszczy sprzed bardzo dawna jest nadal aktualne? w końcu bym kiedyś z chęcią skorzystał



Cześć!

Jeśli nie oblałeś matury... :) Tak jak najbardziej jest aktualne :wink:

Dars
  • 0

budo_fenghwang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapraszm chętnych do współpracy

nic nie wniose tym wielkiego do tematu, ale rzuciło mi się na oczy więc napiszę.
Nie znam Pana Szarguta, układów i tyh układów ale jakby prawie oczywiste jest dla mnie, że
flash, John Doe i fenghwang
wypowiadają się w imieniu pomimo wcześniejszej deklaracji:

Nie mogę odpowiadać za czyjeś słowa


Ale widzę, że to powoli się staje regułą:
http://budo.net.pl/v...hlight=lublinie
a dokładnie:
Maly pisze najpier jako, Wild Fighter, a potem dementuje. ehhhh

pozdrawiam[/code]


Protestuję ! Wypowiadam się we własnym jedynie imieniu, ale faktem jest że jednych znam a innych nie, a z tych pierwszych jedni zrobili na mnie dobre wrażenie a inni nie. Tak więc, raz jeszcze zaprzeczam jakoby jakaś grupa trzymająca to czy owo mnie przysłała ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024