Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka tematów odnośnie mojego treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

m919
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kilka tematów odnośnie mojego treningu
Mam 18 lat. Mój staż:1rok, 70kg wagi, 186cm wzrostu. Mam kilka pytań:
1.Czy dobrze jest zmieniać trening co miesiąc lub dwa?
2.Czy gainera mogę zastąpić np twarożkiem?
3.Kupiłem gainera (2kg). Biorę po każdym treningu 4 łyżki stołowe na 300ml mleka (dobrze tak jest?). Jednak długo nie schodzi. Biorę go już ponad 2 miesiące, a dużo jeszcze zostało. Jak zwiększyć dawki? Co z tymi cyklami?
4.Czy da radę połączyć bica z tricem przy trzech treningach tygodniowo (podobno taki trening dobry jest)? Teraz robię klatę z bicem, plecy z tricem, nogi z barami. Jeżeli nie da rady połączyć bica z tricem to może zmienić jeszcze inaczej? NP. Klatka z tricem, plecy z bicem, barki z nogami.
PS. Później będzie więcej pytań.
  • 0
Wiek: 18 lat
Waga: 70kg
Wzrost: 186cm
Staż: 1 rok

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka tematów odnośnie mojego treningu

Mam 18 lat. Mój staż:1rok, 70kg wagi, 186cm wzrostu. Jeżeli chodzi o treningi to całkowicie opieram się na radach instruktorów z siłowni (układają mi treningi). Mam kilka pytań:
1.Czy dobrze jest zmieniać trening co miesiąc lub dwa?
2.Czy gainera mogę zastąpić np twarożkiem?
3.Kupiłem gainera (2kg). Trener mówił mi, żebym po każdym treningu brał 4 łyżki stołowe na 300ml mleka (dobrze tak jest?). Jednak długo nie schodzi. Biorę go już ponad 2 miesiące. Jak zwiększyć dawki? Co z tymi cyklami?
4.Czy da radę połączyć bica z tricem przy trzech treningach tygodniowo? (Teraz robię klatę z bicem, plecy z tricem, nogi z barami).
PS. Później będzie więcej pytań.


1.Tak ponieważ zaskakujesz mięśnie nowymi bodźcami, ale nie ma co zbyt często zmieniać planu raz na 2 miesiące wystarczy.
2.Gainer to połączenie węglowodanów i białka a twaróg to samo białko do tego wolno wchłanialne więc to są inne rzeczy.
3Jaki to gainer?4 łyżki to pewnie gdzieś z 60g ja bym zwiększył do 100g porcje.
4.Trudno jest coś wykombinować w 3 dniach.Byś musiał ćwiczyć klatkę z plecami a tak to chyba tylko Arnold umiał :nabita: albo barki z plecami ale to też ciężko.

Dlaczego trenera się nie pytasz tylko na forum ? :?:
  • 0

mentor921
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka tematów odnośnie mojego treningu
Bo trener pewnie jakiś z odzysku :nabita:

No tutaj kolega właściwie wszystko napisał. Ale rozwaliło mnie najbardziej czy możesz gainera zastąpić twarożkiem <Lol2> sory, ale leże <lol2>
Gainer to w dużej mierze węglowodany, i procentowo nie ma za dużo białka.
  • 0

Cajmer

Cajmer
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Pas [cm]:Za tłusto
  • Przysiad [kg]:BEZ MAKSÓW
  • Wyciskanie [kg]:Pare razy 145
  • Martwy ciąg [kg]:Pare razy 180
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka tematów odnośnie mojego treningu
U mnie trening nie trwa wiecej niż 5 tygodni , potem tydzien przerwy i jade dalej już innym.

predator.gif


m919
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka tematów odnośnie mojego treningu

1.Tak ponieważ zaskakujesz mięśnie nowymi bodźcami, ale nie ma co zbyt często zmieniać planu raz na 2 miesiące wystarczy.
2.Gainer to połączenie węglowodanów i białka a twaróg to samo białko do tego wolno wchłanialne więc to są inne rzeczy.
3Jaki to gainer?4 łyżki to pewnie gdzieś z 60g ja bym zwiększył do 100g porcje.
4.Trudno jest coś wykombinować w 3 dniach.Byś musiał ćwiczyć klatkę z plecami a tak to chyba tylko Arnold umiał :D albo barki z plecami ale to też ciężko.

Dlaczego trenera się nie pytasz tylko na forum ? :nabita:

Myślę, że z odzysku to nie jest :?:. A nie pytam się go, ponieważ mam pół miesięczną przerwę.
Kupiłem (domyślam się, że gówniany) gainer Oxygen wraz z kreatyną za 42zł. Biorę 4 czubate łyżki stołowe. To ile powinienem brać 7 łych?
  • 0
Wiek: 18 lat
Waga: 70kg
Wzrost: 186cm
Staż: 1 rok

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka tematów odnośnie mojego treningu

Myślę, że z odzysku to nie jest :nabita: . A nie pytam się go, ponieważ mam pół miesięczną przerwę.
Kupiłem (domyślam się, że gówniany) gainer Oxygen wraz z kreatyną za 42zł. Biorę 4 czubate łyżki stołowe. To ile powinienem brać 7 łych?


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

To ten gainer? :!: On Ci kazał taki kupić? :D
Łyżka stołowa to chyba 15g a więc bierz gdzieś 6-7, ale ten gainer to żadna rewelacja :?:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024