Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skuteczność na ulicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

budo_raffii
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 549 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
przykład klatki był potrzebny właściwie by uzmysłowić temu młodemu chłopakowi jak można bęcki zebrać odnośnie jego stwierdzenia o skuteczności cofania się i blokowania ciosów
A powyżej stwierdziłem że warto mieć i takie przygotowanie...zauważyłem to kiedyś sam po sobie ponieważ wywodzę się z karate i JKD.....a o zachowaniu w ewentualnym parterze miałem żadne.....i twierdzę że to błąd
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

Jak chcesz kleby dymu... podpal chate i siedz w niej. Gwarantuje, ze znikniesz. Gwiazdkami tez mozesz rzucac.


To jednak ucza znikac w dymie a jak pojawi sie strazak (np Ten Kevin Ani-costam - ten z TV) to GO GWIAZDKA...

Niesciemniaj ze was tam tego nie ucza! Przeciez widzialem nie raz w filmie wiec pewnie masz zakaz mowienia o tym :twisted: !

Ninja to ninja! Gwiazdka musi byc :!:
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

Tak, scenariusz w którym na treningu "nowy" dostanie łomot od brązowego paska, a na ulicy sytuacja się odwróci jest bardzo prawdopodobna

bo:
1) AUTORYTET na treningu nowy podejdzie z nastawieniem, że jest gorszy
2) ZASADY, bo nowy nie przypie*doli temu drugiemu z bani
3) DOŚWIADCZENIE - ulica to nie mata - nowy mógł bić się na ulicy dziesiątki razy, a brązowy pasek nie. I w przypadku konfrontacji, kiedy zostanie nagle "wyrwany do odpowiedzi" może po prostu pęknąć.


Tak ale ten "nowicjusz" równie dobrze w tą banie może oberwać, w końcu karateka nie będzie stał jak "czubek" i czekał aż ten łaskaw mu z niej wyrżnie, w przykładzie miałem na myśli dwóch gości, którzy nie mają większego oklepania na ulicy, bo z tkzw. ulicznym "zabijakom" to byłby duży problem i tu się zgodzę że sytuacja by się łatwo mogła odwrócić, ale to jest już akurat gdybanie.
  • 0

budo_faust
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

osobiście mam nadzieje że uda mi sie od października na uczelni załapać na judo (na BJJ po prostu mnie nie stać kasa


Tak, ja również z tej racji iż jestem na razie bidnym studenciną mam ten problem, podobnie jak i wielu moich kolegów..... szkoda że bjj, vale tudo to na dzień dzisiejszy sport dla Vipów i Biznesmeanów, wiem troche przerysowałem ale to z tego powodu iż uważam ze ceny w niektórych sekcjach są poprostu wyje....ne w kosmos ;:(
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

szkoda że bjj, vale tudo to na dzień dzisiejszy sport dla Vipów i Biznesmeanów, wiem troche przerysowałem ale to z tego powodu iż uważam ze ceny w niektórych sekcjach są poprostu wyje....ne w kosmos ;:(

Tylko który VIP albo biznemsmen będzie chciał się kotłować po macie. 8O
Można przyjemniej spędzać czas.
A nawalanka to raczej nie sport elit.
  • 0

budo_faust
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
:D :D :D Vip, Biznesmen - ja mówiłem o tym w przenośni, tylko po to aby zgodzic sie z jednym z przedmówców, że jak na razie to należy całkiem słono zapłacić za możliwość trenowania BJJ ( przynajmniej w mojej okolicy). A czy niektórzy spośród prawdziwych VIPowców w wolnych chwilach, również zajmują się takimi treningami, to juz mnie specjalnie nie interesuje. :D
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
Po cholerę im treningi, jak ochroniarzy mają :)
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

Po cholerę im treningi, jak ochroniarzy mają :)

Z ochroniarzami czy bez umiejętność walki jest niepotrzebna. Trenować dla właśnej radochy lub sprawności fizycznej można - popieram. Ale po to, żeby się potem z kimś bić? Nie ma takiej konieczności. Sam udział w bójce to już porażka. :wink:
Dlatego najlepsze są sztuki walki ogólnorozwojowe i mozliwie małourazowe.
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
I powraca nieśmiertelne na Forum Budo pytanie : Najlepsze sztuki walki ? Najlepsze do czego ? :) :) :)

Dałem się sprowokować... a co tam.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
RAYZ-DO rozwiaze Wasze problemy.
  • 0

budo_black_ninja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
albo przysporzy nowych.....
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

albo przysporzy nowych.....


bluznierca :evil:
  • 0

budo_black_ninja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
Nie... czlowiek, ktory uwaza, ze jedna sztuka/system/itd na ulicy nie wystarczy. Na ulicy trzeba byc wszechstronnym. Umiec kopac, uderzac.. trzymac dystans. W razie czego umiejetnie wykorzystac to co nosimy w kieszeniach :D
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

Nie... czlowiek, ktory uwaza, ze jedna sztuka/system/itd na ulicy nie wystarczy. Na ulicy trzeba byc wszechstronnym. Umiec kopac, uderzac.. trzymac dystans. W razie czego umiejetnie wykorzystac to co nosimy w kieszeniach :D


Rayz-Do nie wystarczy? Ile rayz juz wystarczyl! Wystarczy! Zawsze i wszedzi !!
  • 0

budo_black_ninja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
na ulice czasami nawet krav maga nie pomaga gdy jest wiecej niz 1 przeciwnik. Wiec watpie czy rayz-do pomoze....
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

na ulice czasami nawet krav maga nie pomaga gdy jest wiecej niz 1 przeciwnik. Wiec watpie czy rayz-do pomoze....


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zapoznaj sie z Rayz-do, zmienisz zdanie !!
  • 0

budo_black_ninja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

Zła jego jakość jest spowodowana olbrzymią mocą, w której władaniu jest Wielki Mistrz. Widać jednak delikatny zarys jego twarzy oraz otaczającą go aurę.

Kpina..... cale to rayz-do to dla mnie ma sie tak na ulice jak kubus puchatek do turnieju k-1
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

Kpina..... cale to rayz-do to dla mnie ma sie tak na ulice jak kubus puchatek do turnieju k-1


8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

Zła jego jakość jest spowodowana olbrzymią mocą, w której władaniu jest Wielki Mistrz. Widać jednak delikatny zarys jego twarzy oraz otaczającą go aurę.

Kpina..... cale to rayz-do to dla mnie ma sie tak na ulice jak kubus puchatek do turnieju k-1

wywolalo to u mnie fale spazmatycznego smeichu ! :peace:
  • 0

budo_chmielo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

Zła jego jakość jest spowodowana olbrzymią mocą, w której władaniu jest Wielki Mistrz. Widać jednak delikatny zarys jego twarzy oraz otaczającą go aurę.

Kpina..... cale to rayz-do to dla mnie ma sie tak na ulice jak kubus puchatek do turnieju k-1

Serce mnie boli, ale to powiem. Padłeś ofiarą wkręcenia. Ci panowie, ze tak powiem, robia sobie z Ciebie jaja :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024