Skocz do zawartości


Zdjęcie

???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

???
Zastanawia mnie czy was tez to spotka...
Aikido cwicze od 7 roku zycia (na pocztku bylam zmuszana bo bilam chlopcow w przedszkolu i na blokach :twisted: :wink: , ktorych teraz pozdrawiam :P ) z czasem brutalnosc u mnie znikla (moi znajomi smieja sie ze mnie teraz), ostatnio na treningu nawet uznli mnie za najlagodniejsza osobe na swiecie... lecz gdy ktos nowy przychodzi na treningi lub poznaje kogos i pada pytanie ile cwicze i nagle pada odpowiedz ze 10 latek to wszyscy nagle milkna ... juz nikt nie chce gadac ze mna ... wrecz uciekaja...

Na poczAtku bylo to smieszne teraz wrecz mnie to irytuje... juz nie wiem co robic... nie wspominam nawet o tym, ale to i tak wychodzi...

Nie rozumiem ludzi bo nawet jesli im tlumacze ze to polega tylko na obronie to i tak dziwnie mnie traktuja... a co odwazniejsci chca sie ze mna bic by udowodnic mi ze sa lepsi..
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ???
Gdy ja się dowiaduje, że kobieta z którą gadam ćwiczy MA no to dopiero zaczyna się prawdziwa rozmowa...

a co odwazniejsci chca sie ze mna bic by udowodnic mi ze sa lepsi..

hehe raz mi się zdarzyło zaproponować sparing pewnej dziewczynie z judo (pozrówka dla Adrianny :) ) ale zapewniam, że niczego niechciałem udowadniać, poprostu mała konfrontacja w parterze bjj vs judo :wink:
Niestety zamiast sparingu poszliśmy na kawę :-)
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ???
ja zamiast sparingu opowidam im o roznych ciekawych sposobach obrony np. wkladanie kciuka w d..e (pozdrowienia dla Jacka ktory pokazywal to na moich znajomych i dla nich tez :) ) ewentualnie rozne punkty atemi oraz opowiadam o tak zwanej technice 3 palcow, ale opna jest baedzo nie smaczna wiec nie bede o niej pisac tu :]
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ???

... lecz gdy ktos nowy przychodzi na treningi lub poznaje kogos i pada pytanie ile cwicze i nagle pada odpowiedz ze 10 latek to wszyscy nagle milkna ... juz nikt nie chce gadac ze mna ... wrecz uciekaja...

Leszcze jakieś albo boją się że zrobią ci krzywdę, kobieta to stworzenie łamliwe, walniesz takiej lowkicka i się rozlatuje.
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ???

Leszcze jakieś albo boją się że zrobią ci krzywdę, kobieta to stworzenie łamliwe, walniesz takiej lowkicka i się rozlatuje.




hej ja juz nie raz dostalm z lokcia i z piesci tez i jakos zycie.. no dobra bolalo i o malo sie nie rozpakalam ale dalej cwicze... :-)
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ???
Say what?
W co wkładasz im tego kciuka???????
:)
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ???
K*rwa post był zaadresowany do kobiet, a jak dotychczas to tylko faceci się wypowiedzieli 8O . Fiodor, SinglauB... może coś jest z Nami nie tak :!: :wink:
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: ???

Fiodor napisał:
Leszcze jakieś albo boją się że zrobią ci krzywdę, kobieta to stworzenie łamliwe, walniesz takiej lowkicka i się rozlatuje.




hej ja juz nie raz dostalm z lokcia i z piesci tez i jakos zycie.. no dobra bolalo i o malo sie nie rozpakalam ale dalej cwicze...


A dostałaś z misia ^marudka^? :)
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ???

A dostałaś z misia ^marudka^? :)





zalezy jakiego :twisted: ...
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ???

Say what?
W co wkładasz im tego kciuka???????
:)



w kakaowe oczko :D :D:D :twisted:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ???
Ten, tego... ^marudka^, jest kilka drobnych różnic pomiędzy lokiem a łokciem.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ???
Ja tylko moge tyle od siebie dodac, ze jesli Marudka jest kobieta to ja jestem zlota rybka.

Ale bawimy sie dobrze i to jest najwazniejsze.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ???
Paweł, gdyby się okazało że jednak jest, to gdzie Cię łapać w sprawie trzech życzeń? :lol:

AdamD
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ???

w kakaowe oczko :D :D:D :twisted:

Jak tak można przez spodnie???
A po sekundo jak trafisz na pedałka to raczej go niezaskoczysz taką techniką, co najwyzej umilisz mu walkę! :)
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ???
W sprawie trzech zyczen zalezy kto ma lapac to wskaze gdzie.

P.
  • 0

budo_ne00
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: ???
no to panie moderatorze kiedy i gdize pisac trzy zyczenia ?? Bo tak sie sklada ze nijaka marudka to od roku moja dziewczyna i uwierz mi jest 100 % kobieta, jak wyrazi tu zgode to ukaze jej fotke bo mam ich mnustwo na kompie.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ???
A twoja plec potwierdzi Marudka?

8)
P.
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ???

A twoja plec potwierdzi Marudka?

8)
P.




tak, to 100% facet :]
  • 0

budo_ne00
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: ???
ale nie o plci mielismy tu gadac, a co do twojego spostrzezenia Aniu to w sumie sie lekko mylisz to nie jest tak ze sie ciebie boja, ja do tej pory jak tak sie przygladalem to zauwazylem ze ludzie czuja jaki respekt do ciebie i ze poprostu mysla ze to jest cos naprawde niebezpiecznego to aikido i ze wy ise po za przeproszeniem mordach lejecie jak dizikie swinie. A co do tego ze chca ci pokazac ze sa lepsi, hmmm ja nie zauwazylem dotad ani jednej sytuacji gdize ktos powiedzal ci ze chce pokazac ze jest lepszy, chyba ze znowu przegapilem :) .
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ???

ale nie o plci mielismy tu gadac, a co do twojego spostrzezenia Aniu to w sumie sie lekko mylisz to nie jest tak ze sie ciebie boja, ja do tej pory jak tak sie przygladalem to zauwazylem ze ludzie czuja jaki respekt do ciebie i ze poprostu mysla ze to jest cos naprawde niebezpiecznego to aikido i ze wy ise po za przeproszeniem mordach lejecie jak dizikie swinie. A co do tego ze chca ci pokazac ze sa lepsi, hmmm ja nie zauwazylem dotad ani jednej sytuacji gdize ktos powiedzal ci ze chce pokazac ze jest lepszy, chyba ze znowu przegapilem :) .




nie przegapiles a Cie przy tym nie bylo :-)


a pozatym jeli nie wierzycie to zapraszam na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
na pamiatki z pokazow najlepiej :) tam jest taka mala dziewczynka w czarynych spodniach ... to JA :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024