Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy dziewczyny lubią się bić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Masz jeszcze jakieś linki? część nie daje się otworzyć. Niektóre akcje są naprawdę niezłe!


chyba żałosne! Kręci Cię jak patrzysz na bijące się dziewczyny?
Tych kolesiów którzy na to patrzyli, też to jarało, jeszcze zachęcali te dziewczyny żeby sie bardziej starały (mówię na wypadek jeśli nie znasz angielskiego).
Kto w ogóle robi takie filmy i po co je umieszcza na serwerze? Prymitywna rozrywka.
Silvio


Silvio - popieram, pozdrawiam. Chociaż ktoś zauważył ... poklon

A kolega rozczochrany to chyba tylko ściąga te filmiki i ściąga.
Ciekawe czy [-------------]*

*interwencja moderatorska spóźniona z powodu przeoczenia
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Co innego zawodnicy na ringu czy macie a co innego dwie laski - amatorki, podpuszczone przez kolesi dla zgrywy!


Dziwaczne porównanie. A dwie zawodniczki na ringu w odniesieniu do dwóch kolesi nieporadnie obijających sobie ryje, bo koledzy patrzą i nie można dać plamy ?
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Mnie nie chodzi o porownywanie tych walk dziewczyn z walkami zawodnikow - mezczyzn. Chodzi mi o to, ze nie dalej niz wczoraj mialem okazje obserwowac paru meneli szarpiacych sie i bijacych pod nocnym. Nawiasem mowiac czy wyjawszy zupelnie wyjatkowe przypadki ktokolwiek inny bije sie na ulicy?
8)

No i w polaczeniu z obejrzeniem tych filmow mam kilka wnioskow:

- absolutnie zadnej roznicy w umiejetnosciach i poziomie walki
- absolutnie zadnej roznicy w odwadze
- absolutnie zadnej roznicy w poziomie agresji
- jedyna roznica to lapanie za wlosy - mezczyzn nie bylo za co zlapac wiec zamiast za wlosy ciagneli sie za szmaty
- identyczny moj odbior obu sytuacji - zadnej fascynacji mowiac krotko

To cale "nienadawanie sie" kobiet do walki jest taka sama wyuczona rola jak meskie "nadawanie sie".

Jeszcze do muchola. Piszesz:

>Tak jak wogóle są różnice w możliwościach fizycznych, intelektualnych, >predyspozycjach, odczuwaniu, celach życiowych i wykonywanych >zawodach.
>Już wielu próbowało stawiać znak równości.

muchol to jest temat gigant i naprawde takim stwierdzeniem, ze "sa roznice" sie tego nie zalatwi chocby z tego tytulu, ze te roznice zmieniaja sie w czasie i w miejscach. Mezczyzni i kobiety robia dzis rzeczy dla ich babek i dziadkow doslownie niewyobrazalne i nie wyobrazaja sobie, ze mogliby robic to co robili tamci. Poza tym w roznych krajach tez ten zakres rzeczy wyobrazalnych jest zupelnie odmienny mimo, ze plec niby ta sama.

Jako, ze ogolnie psychologia to moj drugi konik i nawet to studiuje to sie troche tez i tym interesowalem kiedys i nawet moge ci polecic pare miejsc w sieci gdzie te rzeczy sa naprawde fachowo omawiane i wielostronnie. Tu nie ma na to ani klimatu ani miejsca.

Powiem ci tylko tyle, ze strasznie bym nie chcial zeby ktos mojej corce arbitralnie wyznaczal jakie ma miec "mozliwosci fizyczne, intelektualne, predyspozycje, odczuwanie, cele zyciowe i wykonywany zawod". I czy w ogole wolno jej miec zawod, bo to tez nie zawsze bylo oczywiste.

Takie podejscie jak twoje zawsze w koncu do tego prowadzi. A efektem jest po pierwsze cala seria samopotwierdzajacych sie przepowiedni a po drugie masa frustratow plci obojga ktorzy zatruwaja zycie wszystkim dookola probujac na sile udowodnic, ze dobrze sie wpisuja w te narzucone oczekiwania i ze sa wlasnie tacy jak trzeba wedle tej normy.

No ale to juz naprawde nie jest temat na vortal budo.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_puszkarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Paweł brawo! Znokautowałeś moralizatorów udowadniających wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy. Uliczne walki są tak samo brutalne u facetów i u dziewczyn. A walka towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. I to nie ta w kimonach, kaskach i z sędziami tylko z każdym chwytem dozwolonym.
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
A ja tam lubię patrzyć na bijące się dziewczyny :-D W sumie to mógłbym siedzieć jak ten Cezar w reklamie Pepsi i oglądać to całymi dniami :twisted: Tak, jestem zboczony 8) Dajcie więcej tych filmików :D
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Cytat: A kolega rozczochrany to chyba tylko ściąga te filmiki i ściąga.
Ciekawe czy [---------------]*

Hmm... Lubię takie akcje w życiu czy na filmach. Wiem też że niektórych takie żeczy podniecają. No i dobrze, bo każdy jest inny. Ja jednak traktuję to raczej jako rozrywkę. Zawsze to ciekawie popatrzeć jak się ludzie tłuką. A jak panienki jeszcze fajniej.
Co zaś do kwestii estetycznych:
Dwóch meneli tłukących się pod barem czy dyskoteką, wszak przecież mężczyzn a nie kobiet też może napawać niesmakiem.
Nie ma najmniejszej różnicy.

Cytat z Muchola:

Tak są różnice.
Tak jak wogóle są różnice w możliwościach fizycznych, intelektualnych, predyspozycjach, odczuwaniu, celach życiowych i wykonywanych zawodach. Już wielu próbowało stawiać znak równości

Co się mają do tego możliwości fizyczne, intelektualne, predyspozycje, odczuwanie, cele życiowe i wykonywane zawody.
Zresztą na miejscu dziewczyny , która by to czytała poczuł bym się trochę niedoceniony a być może urażony że oceniasz moje możliwości np. intelektualne na niskim poziomie.

* interwencja cenzorska ze strony legalnie wybranej wladzy
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
PS. A filmów jeszcze poszukam w sieci.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Zresztą na miejscu dziewczyny , która by to czytała poczuł bym się trochę niedoceniony a być może urażony że oceniasz moje możliwości np. intelektualne na niskim poziomie.

To nie na temat więc nie będę rozwijał.
Wyjaśnię tylko, że ja nie oceniam tylko piszę coś co jest powszechnie znane. Bo jak inaczej wyjaśnić np. takie dysproporcje w sile gry w szachy lub w zatrudnieniu w dolinie krzemowej. Nie piszę, że to są gorsze predyspozycje tylko, że inne.
Zresztą nawet sam przyznałeś mi racje. Bo ja tylko pisałem pisałem, że są różnice. Sam dopowiedziałeś sobie na czyją korzyść.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Drodzy parafianie bardzo uprzejmie sie uprasza o nieupraszczanie jezyka bardziej niz to niezbedne.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Muchol no i to co piszesz o szachach, zawodach wykonywanych, ilosci zglaszanych patentow itd itd to sa wlasnie pewne fakty ktore sie w ramach sensownej naukowej debaty omawia i wielostronnie bada. Dziennikarze tego nie robia zadowalajac sie prosta formulka typu na przyklad "amerykanscy naukowcy odkryli, ze kobiety maja uklad kosci dloni idealnie przystosowany ewolucyjnie do panierowania schabowego" i z tego wychodza pozniej kiepskie wnioski bo bardzo powierzchowne.

Na przyklad wiadomo, ze nie tylko jest tak, ze kobiety w pozniejszych latach edukacji spadaja w przedmiotach scislych na dalsze miejsca. Ale wiadomo tez (i to jest niezle zbadane) ze za ten efekt odpowiada psychologia - nastawienie nauczycieli, samych dziewczyn, relacje grupowe itd. Wyszla w zeszlym roku dobra praca zbiorowa pt. Psychologia rodzaju gdzie te rzeczy sa dobrze opracowane. I mozesz mi wierzyc ze roznice o ktorych piszesz naprawde daje sie wyjasnic bez odwolywania sie do czynnikow wrodzonych i co wiecej daje sie to nawet udowodnic. Tak samo jak roznice miedzy osiagnieciami intelektualnymi kobiety szwedzkiej i afganskiej ;-) Ale pliz nie ciagnijmy tu tego bo to oftopic. Chcesz, to ci na priva moge podeslac bibliografie.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Znalazłem fajne wideoklipy.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Trochę nie na temat ale ładne.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
A ja dopiero sie zorientowalem skad pochodzil twoj cytat pare mejli wczesniej. Oryginal i cytat ocenzurowalem.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Czy dziewczyny lubia się bić ? Hmmm.... Te chyba lubią.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_annarojek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Może nie lubia tylko czasami trzeba. Wbrew opiniom niektórych mądrali z tego forum czasami w życiu są takie chwile, kiedy słowna perswazja nie wystarcza... I to nie tylko wśród facetów!
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Na przyklad wiadomo, ze nie tylko jest tak, ze kobiety w pozniejszych latach edukacji spadaja w przedmiotach scislych na dalsze miejsca. Ale wiadomo tez (i to jest niezle zbadane) ze za ten efekt odpowiada psychologia - nastawienie nauczycieli, samych dziewczyn, relacje grupowe itd. Wyszla w zeszlym roku dobra praca zbiorowa pt. Psychologia rodzaju gdzie te rzeczy sa dobrze opracowane. I mozesz mi wierzyc ze roznice o ktorych piszesz naprawde daje sie wyjasnic bez odwolywania sie do czynnikow wrodzonych i co wiecej daje sie to nawet udowodnic. Tak samo jak roznice miedzy osiagnieciami intelektualnymi kobiety szwedzkiej i afganskiej


swieta prawda. i swietna ksiazka, ktora powinno przeczytac wielu - nie tylko uzytkownikow vortalu :)
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Dziś byłem na treningu tajskiego boksu. Są u nas 2 dziewczyny. Trenują 2 lata dłużej niż ja. Prawdziwa radość popatrzeć jak trenują, jak się poruszają. Prawdziwe maszyny do zabijania. Ładna dziewczyna z obandażowanymi dłońmi to jest odlot.
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
Nowa dziewczyna w sekcji. Zdarza się że jak trenujemy w parach to trafiam na nią. Staram się ją zmusić do tego by trzymała gardę i przykładała się do technik. Jedno trzeba jej przyznać... jest batdzo... koścista. Niechcący trafiłem ją piszczelem w biodro i poczułem.
  • 0

budo_scarcita
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?

Staram się ją zmusić do tego by trzymała gardę i przykładała się do technik.

to bardzo fajny kolega z Ciebie :) nie ma nic gorszego jak cwiczyc z typem, ktory jest wkurwiony, ze na niego padlo... chociaz z drugiej strony jestem w stanie zrozumiec takie wkurwienie. niemniej jednak bardziej zaawansowany partner, ktory ma chec do czegos "zmusic" i czegos nauczyc to nieoceniony skarb!
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy dziewczyny lubią się bić?
mnie tam bardziej denerwuje jak koleś mówi coś w stylu: jak będzie za mocno to powiedz. buahahahaha
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024