Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobrodusznosc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dobrodusznosc?
Witam :)

Jakie macie zdanie na taki temat:

Wczorajsza impreza. Przyszedl gosc, a raczej wprosil sie :? No to kumpel, ktory to organizowal, ze go nie trawi, to wzial palke i chcial go w taki sposob wyrzucic. Podszedlem do kolego, sprawidziel tam jego palke - okazalo sie ze to metalowy pret, taki jak z rusztowania. Na koncu byl tepo zakonczony. Jednym slowem - smierc :?

Pomyslalem, ze jak on go tym walnie to po chlopako bedzie... Zapytalem wiec, czy nie bezpieczniej bedzie powiedziec mu, zeby sobie poszedl. Kumpel sie zgodzil. No i ja poszedlem i z tekstem - "sluchaj, jest sprawa... chodzi o to, zebys sie zmyl".

No i ja sobie wrogow narobilem pewnie, tylko dlatego ze nie chcialem zeby tamten wylkadowal w szpitalu...

I gdzie tu sprawiedliwosc?

Pozdrawiam.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
8O

Kolejny przemyślany temat.

Człwoieku tak zawsze ejst, nigdy się wszytkim nie przypodobasz, zawsze bezie jeakis frajer czy debil, którem to co Ty robisz sie nie spodoba. A swoja droga w jakim Ty srodowisku się obracasz??? Hoolsów czy skinów?
  • 0

budo_wiko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
Dobrze zrobiłeś. Niestety, czasem w jakimś towarzystwie zabraknie jednej trzeźwej (niekoniecznie w sensie dosłownym) osoby i potem jest nieszczęście.
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
dobrze zrobiłeś...inaczej chłopak w dobrym przypadku wylądowałby w szpitalu..i za co?za toz,e wszedł niekoniecznie na tą impreze co trza???
moim zdaniem należa siegratulacjony,a wrogami po takim zachowaniu jest sens sie przejmowac????
pozdr.
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?

8O

Kolejny przemyślany temat.

Człwoieku tak zawsze ejst, nigdy się wszytkim nie przypodobasz, zawsze bezie jeakis frajer czy debil, którem to co Ty robisz sie nie spodoba. A swoja droga w jakim Ty srodowisku się obracasz??? Hoolsów czy skinów?


Tak sie zastanawiem WOS ile ty masz lat? W kazdym topicu wypowiadasz sie jako znawca/guru/master/rasowy zabijaka/fighter/prawnik..... Wrzuc na luz bo twoje posty juz sa nudne.... Jestem ciekawy czy miales jakas "akcje na ulicy" czy swoja fighterska wiedze czerpiesz z tego forum.... Wiesz jak mowia: "najmniejszy pies najglosniej szczeka"...
Pozdrawiam

P.S
Sorry za maly offtopic ale wypowiedzi tego Pana przyprawiaja mnie o mdlosci
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?

8O

Kolejny przemyślany temat.

Człwoieku tak zawsze ejst, nigdy się wszytkim nie przypodobasz, zawsze bezie jeakis frajer czy debil, którem to co Ty robisz sie nie spodoba. A swoja droga w jakim Ty srodowisku się obracasz??? Hoolsów czy skinów?


Wos, ja mam takie pytanie: ilu znasz skinow ? Bo tak sie sklada ze sie obracam w takim srodowisku i jakos mi sie wogole post imho^ nie skojarzyl. Mozesz mi powiedziec co miales na mysli ? Zaczales posta madrze a skonczyles jakas pierdola bez sensu...
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?

8O

Kolejny przemyślany temat.

Człwoieku tak zawsze ejst, nigdy się wszytkim nie przypodobasz, zawsze bezie jeakis frajer czy debil, którem to co Ty robisz sie nie spodoba. A swoja droga w jakim Ty srodowisku się obracasz??? Hoolsów czy skinów?


Tak sie zastanawiem WOS ile ty masz lat? W kazdym topicu wypowiadasz sie jako znawca/guru/master/rasowy zabijaka/fighter/prawnik..... Wrzuc na luz bo twoje posty juz sa nudne.... Jestem ciekawy czy miales jakas "akcje na ulicy" czy swoja fighterska wiedze czerpiesz z tego forum.... Wiesz jak mowia: "najmniejszy pies najglosniej szczeka"...
Pozdrawiam

P.S
Sorry za maly offtopic ale wypowiedzi tego Pana przyprawiaja mnie o mdlosci

Naucz sie czytać ze zrozumieniem. Czy trzeba miec jakś "fighterska przygode" zeby wiedziec, ze sa rózni ludzi i wszytkim sie nie dogodzi???

Tak miałęm takowa....

Skiny z załozęnia to głupie cwoki, to jest to samo co hoolsi.... .

Jak to było ? "BIAŁA DUMA" no comments....
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
wos:jak dla ciebie skini to tylko"biała duma" i ćwoki to faktycznie nie mamy o czym gadac...czytasz jakies szmatławce i na podstawie tego budujesz sobie opinie o wszytskim????
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
nie zebym sie czepial czy co.
ale jak już piszesz wos, to pisz na temat, albo w ogóle nie pisz
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
aaa, znowuz apomniałem napisać to co chciałem;)

imho, zrobiłeś dobrze w moim odczuciu. Unikanie rozlewu krwi-dobra rzecz. Na imprezie sie bawi a nie bije
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?

8O

Kolejny przemyślany temat.

Człwoieku tak zawsze ejst, nigdy się wszytkim nie przypodobasz, zawsze bezie jeakis frajer czy debil, którem to co Ty robisz sie nie spodoba. A swoja droga w jakim Ty srodowisku się obracasz??? Hoolsów czy skinów?


Wos, ja mam takie pytanie: ilu znasz skinow ? Bo tak sie sklada ze sie obracam w takim srodowisku i jakos mi sie wogole post imho^ nie skojarzyl. Mozesz mi powiedziec co miales na mysli ? Zaczales posta madrze a skonczyles jakas pierdola bez sensu...


Odpowiesz ?
  • 0

budo_pedzel
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
nie wszyscy skini to "cwoki" ja znam wielu i sa w porzadku. problem w tym ze ciezko odroznic skinow od nazioli :?
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
Oczywiście że dobrze zrobiłeś imho^
Ale swoją drogą to trochę dziwna reakcja twojego kumpla. Skoro był organizatorem imprezy to znaczy znał znakomitą większość ludzi. Czyli miał wsparcie na miejscu w razie kłopotów, był "u siebie". Więc co to za koleś który nie umie bez pały wyprosic kogoś z własnej impry? Pomijając juz że jakby delikwenta wysłał do szpitala to albo miałby problemy z policją albo kumplami owego delikwenta...
Czy on przypadkiem nie był w nieco innym wybitnie okołoimprezowym stanie świadomości :) ?
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
Tak to kto jest Waszym zdaniem skin?

Bo wmoim odczuciu to nazista, antysemita, rasista jednym słowem ktos z "Młodzierzy Wszechpolskiej" kurteczka do pasa, łusa głowka, glany, czasami opuszczone szelki....

NARODOWOSCIOWIEC
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
ja nosze kurteczke do pasa.
Takiego stylowego flyersa.
prosto z bazy US Air Force. To źle?
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
Ja tam do Młodzieży Wszechpolskiej nic nie mam :) (heh to tak na marginesie z choinki się urwałem)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?

Tak to kto jest Waszym zdaniem skin?

Bo wmoim odczuciu to nazista, antysemita, rasista jednym słowem ktos z "Młodzierzy Wszechpolskiej" kurteczka do pasa, łusa głowka, glany, czasami opuszczone szelki....

NARODOWOSCIOWIEC


Odpiszesz mi ?? Czy juz zakladasz ze nie masz co powiedziec ?
  • 0

budo_ziomek-tomek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
ja ci odpisze, jeżeli kolo pisze nie nie lubi(nie dosłownie) skinów to napewno nie zna żadnego skina. bez obrazy dla tych porządnych skinów ale ja też nie lubie skinów bo oni zabili kuzyna mojego kolegi. A mój kolega to porządny chłop więc jego kuzyn też był porządny.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
pięknie rozmyliście temat... :)
wos z tego co pamiętam ma 16 lat, więc bądźcie wyrozumiali ;)

aha... już nie przeszkadzam, przepychajcie się dalej 8)
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?

Tak to kto jest Waszym zdaniem skin?

Bo wmoim odczuciu to nazista, antysemita, rasista jednym słowem ktos z "Młodzierzy Wszechpolskiej" kurteczka do pasa, łusa głowka, glany, czasami opuszczone szelki....

NARODOWOSCIOWIEC


Odpiszesz mi ?? Czy juz zakladasz ze nie masz co powiedziec ?


Nie podniecaj sie tak, odpsize :)

Z wygladu koło 10, serio..... osobiscie żadnego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024