Skocz do zawartości


Zdjęcie

czegoś tu zabrakło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
He he... Droga koleżanko... :P Dziwnie to będzie wyglądało... Moderator forum Kendo po dwóch miechach Kendo. :twisted: Zabujecze. :wink: A tak odnośnie twojej psychiki Kendoczku mój... Poprosiłem tutaj mojego kolegę który się interesuje psychiką ludzką, bo mnie zadziwiłeś. Niezwykła transformacja... Najpierf ofensywa, późnie defensywa... A teraz już chyba pojąłeś, ze jesteś idiotą i próbujesz przypuścić kontrofensywe na mnie... Żałosny chłopaczek z ciebie. Nie wierzę żeby Kendoka mógłby być tak głupi... Pewnie tam w twoim klubie też cie olewają i biją po zaczesanych na bok włskach, co?
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
eh, nie pisze bo szkoda mi słów na takiego busefała jak ty, nie mam zamiaru spowiadać ci sie z tego co robię , moja prywatna sprawa, a twoja sprawa co sądzich i jak mnie oceniasz. w każdym razie dzwoń po kolegów żeby mi złoili skórę. wiesz, do tych, co mi groziłeś że zadzwonisz.
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Hyakusen, a co Tys sie tak zirytowal, niemalze zjerzyl ?
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
a kurde, nie wiem. naprawde nie wiem. jakoś tak...... po prostu to jest jedna z rzeczy które mnie irytują.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Lol... Kolejny objaw twojej, jakże bardzo, złożonej psychiki. Najpierw ty denerwujesz innych, później ty sie denerwujeszy wypowiedziami tych innych. Może porozmawiaj z kimś o twoich problemach. Albo powiedz nam jak ci robią krzywdę na tym Kendo... No bo wiesz... Żly dotyk boli przez całe życie. Szczególnie kija. :wink:
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

jesli kazdy wejdzie i zostawi post mowiacy ze uwazaja inaczej niz ja, wtedy dam sobie spokoj. a jak na razie tylko kilku z was zdecydowalo sie usilnie wmówić mi że nie mam argumentacji i szacunku w tym co mówię


Zbanować trola.

Koleś naklepał 75 postów (jak narazie) w jeden dzień... To poważnie trzeba mieć coś nie tak z głową. Chłopie, poza internetem życia nie widzisz? Idź na spacer, pomedytuj sobie czy coś.
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
no ale ty cały czas piszesz o tym samym. jak zdarta płyta. kto ci napisał że jestem mistrzem kendo ? na tym polega dyskusja z tobą ? na udowadnianiu sobie kto jest lepszy ? nie raz dostałem z kija i pewnie nie raz dostanę, czego pewnie tobie zabrakło. a te teksty o złym dotyku to na gg do kolegów, bo tu brzmią żałośnie, jak dla mnie przynajmniej.
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
No dobra Hyakusen, idąc twoim tokiem rozumowania wszelcy mistrzowie i twórcy sztuk nazwijmy je tradycyjnych też właściwie nie mieli nic w spulnego ze sztuką walki. No bo jak? Tworząc własną sztuke walki w oparciu o to czego się uczyli i co uznali za skuteczne? Przecież to czyste mordobicie. Pisałeś gdzieśtam(w sumie to nie wiem bo wszystkie twoje posty sąo tym samym) o walce broną różnego rodzaju. No to teraz mi powiedz dla czego ludzie stworzyli broń i zalczęli sie nią posługiwać?(pomijam fakt że teraz nikt nie chodzi po ulicach z mieczem, chodzi mi tylko o to że wszystko musi mieć swój początek i musi sie znaleźć ktoś(ewentualnie coś- najczęściej potrzeba) kto ten początek da. I tak było i jest i pewnie będzie. Żeby był rozwój trzeba zmian. A bez rozwoju to się stoi w miejscu. I starzy mistrzowie to wiedzieli. Wiedzą to i mądrzy ludzie teraz.)

I żeby nie było- nie mam nic przciwko tradycji. Ktoś chce- jego sprawa. Ale nie podoba mi się że obrażasz(bo nie powiesz mi że to jest konstruktywna krytyka) to co dla mnie jest ważne.

Post ten napisałam tylko dlatego, że obiecałeś sie wynieść jak forumowicze nie opowiedzą się przeciwko twoim poglądom.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Hm... Właśnie na tym polega według mnie walka. Udowodnienie, że jest się lepszym. Każda walka to cel... Przygotowanie do niej to droga. Dzięki temu stajesz siecoraz lepszym. Walka to najlepsza motywacja. A co do twoich spotkań pierwszego stopnia z kijem, to... Czy nie dostałeś nie kiedyś bardzo mocno w potylicę, albo w skroń? :-)
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
p-chan, musisz być naprawdę głupi. szkoda mi czasu na gadanie z tobą. żegnam.

a co wcześniejszego posta - nie o to chodziło. nie potraficie zrozumieć i tyle. nie ma więc o czym gadać.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
No... Ja uważam, że jesteś kompletnym idiotą, ty uważasz, że jestem głupi. To już, spierdalaj stego forum, bo nie jesteś tu mile widziany. :-)
  • 0

budo_harry_p
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Przypomina mi się dowcip jeden:)
Siedzi sobie żona Kowalskiego przed telewizorem. Ogląda wiadomości a tam mówią, że jakiś szaleniec jedzie autostradą pod prąd. Po chwili dzwoni telefon:
- Kochanie, wiesz, mogę się trochę spóźnić do domu, bo tu wszyscy uparli się, żeby pod prąd jechać.
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

już, spierdalaj stego forum, bo nie jesteś tu mile widziany



ciekawe. taki poziom ma to forum, naprawdę ? a ty jestes rzecznikiem prasowym ? miło. szkoda że takiego reprezentanta się uchowało to miejsce. nie wróży to dobrze.
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
92 posty o niczym,jestem pod wrażeniem 8O wow
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
agrawa - zacząłeś normalnie, kończysz do dupy. z kobietami tez tak ?
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Stary... Nudny jesteś. Słuchaj... Na forum Mortal Kombat stworzyłem temat o MMA, gdzie były aż dwie kłótnie i trzcią niedawno rozpocząłem. Temat ma aktualnie dziesięć stron. Ty w jeden, czy tam dwa dni zrobiłeś idiotyczny temat na 7 stron. Krótko i zwięźle. Jesteśidiotą. :-)
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
a zadzwonisz po kolegów ? tych co mieli tu mi wlać we wrocławiu ?
myślałem że zostaniesz po czymś takim wyśmiany, ale widze że nie, to chyba tutaj standard.
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Przeczytalem caly ten temat i mam do zalozyciela pare pytan:
-ile masz lat?
-ile trenujesz swoja sztuke walki
-lubisz byc egoista?

Sam siebie okreslasz jako czlowieka na poziomie, to dlaczego nie przestrzegasz regulaminu tego forum?

CarpeDiem
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

agrawa - zacząłeś normalnie, kończysz do dupy. z kobietami tez tak ?


Daj juz spokoj sobie nie zauwazyles ze wszyscy Marcinku traktuja Cie tu jak niechcianego bekarta, moze czas zrezygnowac? Na sile nikt Cie nie polubii
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
eh, chriser ma racje, to jak groch o ścianę. straszenie kolegami, oto poziom vortalu, żałuję że wlazłem i straciłem czas.
zyczę powodzenia na drodze głupawego obijania mord i chwalipiectwa.
papa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024