Skocz do zawartości


Zdjęcie

czegoś tu zabrakło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
jedno pytanie : z czy jak napisze coś sensownego to zostanę ? bo jeś li i tak wylecę to żadna mi róznica
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

jedno pytanie : z czy jak napisze coś sensownego to zostanę ? bo jeś li i tak wylecę to żadna mi róznica

sensownego dla sztuk i sportów walki, przekonaj mnie 1 postem że masz jakiś olej po tym kendo
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
proszę : a propo braków - w związku z wielką popularnością systemów walki, takich jak K1, vale tudo , i innych mixów ( że tak je nazwę ) zrozumiałe jest że forum w większości poświęcone jest własnie tym tematom,
jednak wiesz doskonale że wiekszośc tych systemów opiera się na istniejących sztukach tradycyjnych, których jest od liku ( bo nie chodzi tylko o japońskie ).
uważam że brakuje działu ( osobnego ) który mógłby się spokojnie nazywać "style tradycyjne", poświęconego tym własnie stylom.
jako forum "sztuk walki" zabrakło mi tutaj kendo, iaido, nie wspominając już o kyudo albo o naginata, a co z tessenjutsu ? małe odnościki na dole nie wystarczą, dział poświęcony stali opanowany został przez noże.
a niestety to te własnie wymienione dziedziny są rdzeniem wszelkich sztuk walki - jedna przplata się z drugą, to każdy wie.

wcześniejsze posty były dla mnie wyznacznikiem teorii, która zakłada że rzeczy które powinny być określone jako systemy walki, zmieniły się w sztuki walki, a tradycyjne sztuki walki odeszły do lamusa. a szkoda.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

proszę : a propo braków - w związku z wielką popularnością systemów walki, takich jak K1, vale tudo , i innych mixów ( że tak je nazwę ) zrozumiałe jest że forum w większości poświęcone jest własnie tym tematom,
jednak wiesz doskonale że wiekszośc tych systemów opiera się na istniejących sztukach tradycyjnych, których jest od liku ( bo nie chodzi tylko o japońskie ).
uważam że brakuje działu ( osobnego ) który mógłby się spokojnie nazywać "style tradycyjne", poświęconego tym własnie stylom.
jako forum "sztuk walki" zabrakło mi tutaj kendo, iaido, nie wspominając już o kyudo albo o naginata, a co z tessenjutsu ? małe odnościki na dole nie wystarczą, dział poświęcony stali opanowany został przez noże.
a niestety to te własnie wymienione dziedziny są rdzeniem wszelkich sztuk walki - jedna przplata się z drugą, to każdy wie.

wcześniejsze posty były dla mnie wyznacznikiem teorii, która zakłada że rzeczy które powinny być określone jako systemy walki, zmieniły się w sztuki walki, a tradycyjne sztuki walki odeszły do lamusa. a szkoda.

Od razu lepiej, jest coś takiego jak popularność Hyakusen, piszesz o egzotyce na której nikt by nie pisał. Było forum kendo o ile mnie pamięć nie myli o zostało wchłonięte w broń, nic nie stoi na przeszkodzie aby zglosić taki akces w dziale vortal budo.
http://www.forum-kul...p?showforum=140
Co do vale tudo i k1 zobacz ile jest for tematycznych aikido, karate, capoeira, nie wiem skąd pomysł że na każdym forum pisze się o vt?
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
no może nie na każdym ale naprawdę uważam że jak na forum poświęcone wsystkim sztukom walki nie ma równowagi.
trochę to zamkniete koło, bo nie ma forum kendo , iaido i nnych bo nikt nit pisze, a nikt nie pisze bo ich nie ma...

agłoszę to jak mówisz, zobaczymy co z tegop wyjdzie.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Forum:

BROŃ i WALKA BRONIĄ
Pałki, kije, itp. Kyudo, Kendo, Iaido. Forum nie dotyczy walki nożem.
Moderatorzy: PiterM, Lord von Banan

i wszystko git :)
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
no własnie chodzi o to że za dużo tam noży, zresztą ten dział powinien być umieszczony w słupku z boku, a nie na dole.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

no własnie chodzi o to że za dużo tam noży, zresztą ten dział powinien być umieszczony w słupku z boku, a nie na dole.

Czekam na twoją propozycję na forum vortal budo.
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
propozycja już jest, tylko bez ankiety
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Fiod... Mógłbyś mi wyjaśnić o co ci chodzi?! Już trzy razy skasowałeś mój post. To że w nim trochę użyłem bluzgów? :? :X
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
chodzi o to że źle świadczysz o ludziach z tego forum - ja jestem nowy, ale ty pisząc rzeczy jakie napisałeś jasno określasz swój poziom. a że nikt nie chce mieć takiego samego, to został twój post skasowany. proste.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Oki... Bez bluzgów.
Hm... W Vale Tudo jedyną zasadą jest to, że staje naprzeciw siebie dwóch przeciwników. A odnośnie od dawna rozgryzanego pytania, czy Sztuki Walki wnosza coś w wychowanie ludzi... Jak tutaj w tym ciężkim przypadku idoty widać... Wnoszą. Szkoda tylko że same brednie. Stary, skoro jesteś takim mistrzem to zapisz się do eliminacji Vale Tudo, które odbedą się tej jesteni. Zobaczymy jai jesteś maczo. Szkoda tylko, że taki przeciwnik by nawet mając torbe treningową wypchaną czym tam popadnie, by cię zniszczył. Chłopaki... Z takimi debilami skończonymi nie ma co dyskutować. Miałem już dwie kłótnie z Kung Fu' pingpongistą i Aikidoczką na forum Mortal Kombat Center. Heh... Punisher brał też w niej udział.. Mały bo mały ale zawsze. :wink: Gwoździem programu było to jak Aikidoczka stwierdziła, że Aikidoka wygrał jeden turniej UFC, a jakiś Capoeira' rzysta zabił swojego przeciwnika. :o Kung Fu' pingpongista zawtórował twierdząc, że gdyby trenował tyle lat Kung Fu co Michalczewski to, cytuję... To bym go normalnie połamał. :o He he... Tradycjonaliści to idioci. Nie wszyscy rzecz jasna, bo duża część zna sie na temacie Vale Tudo i MMA. A ja osobiście nie uznaję BJJ jako sztuki walki i nie trenuję jej dla jakiejś poronionej idei typu rozwój chi, czy kształtowanie własnego charakteru. Trenuję je po to żeby, do jasnej cholery, nauczyć się walczyć. I przestań chrzenić, bo wykręce zaraz numer do moich znajomych z Wrocka i skopią ci tązakutą w pancerz Kendo' cką mordę. Alleluja. :X
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
He he... Zapomniałem. Słuchaj no, ja nie zacząłem naskakiawać na twój extra styl, tylko ty... Takie głąby irytują mnie najbardziej. I mam prawo cie za takie pierdoły zbluzgać. Jesteś początkujący. Zarąbiście. 75 postów o niczym. Życze powodzenia w daleszej karierze on- line. :o :X
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

Trenuję je po to żeby, do jasnej cholery, nauczyć się walczyć.

wykręce zaraz numer do moich znajomych z Wrocka i skopią ci tązakutą w pancerz Kendo' cką mordę


gratuluje poziomu, musiałeś jednak pokazać na co cię stać. uwielbiam internetowe groźby, szczególnie od takich bubków jak ty, widać też z kim masz do czynienia i co za sztukę walki reprezentujesz. szkoda że szmacisz tą dziedzinę tak strasznie, ale może tam, skąd pochodzisz to jest właśnie sztuka walki, pozostaje żałować.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Hy hy... Ciekawej taktyki was uczą na Kendo. Zgrywanie odważnego za pomocą klawiatury. Proszę bardzo przyjeżdżaj do Łodzi. Przekonaj się o naszym poziomie. Możesz ze sobą wziąć sekundanta... I nie, nie pokrywam kosztów twojej podróży. :-)
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Rzułwik, mam kilka pytań natury formalnej. Kiedy i gdzie ćwiczono PANKRATION wiadomo. Mniej wiadomo na temat samych technik. Więc interesują mnie konkretne materiały na których się opieracie jak również to na ile jesteście tradycyjni w tym co robicie.
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
ja zgrywam odważnego ? to ty zrobiłeś z siebie idiote, ja tylko ci to pokazałem. i dzwoń do tych kolegów.
  • 0

budo_harry_p
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Ja nie ćwiczę pankration. Chodzi mi o to że mma też ma jakąś przeszłość. Fakt z tradycją to może i nie ma za wiele wspólnego.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
W sumie to za chwilę kończę gadkę, bo już mam dosyć. Pytanie prostsze dla ciebie, bo widze, że jesteś za głupi na rozmowę na tym forum. Ile masz lat? I pytanie idące do sedna sprawy... Ile trenujesz i czy w ogóle trenujesz? Bo najgorsi są ci co trenują dwa miesiące i juz zgrywają twardzieli. :-)
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
No prosze panstwa.. to dyskusja rozgorzala jak najbardziej :) a juz myslalam ze wszycy kolege delikatnie mowiac "oleja"...

Hyakusen, ja proponuje abys zamiast krzyczec czego to na Vortalu brakuje wszedl na forum o walce bronia i zalozyl jakis ciekawy temat, rozkrecil tamten dzial, jak sie zrobi ruch kolo tematow cie interesujacych, to wtedy sie usmiechnij do odpowiednich ludzi a zapewne zaloza osobny dzial dedicated to u (moze nawet moderatorem Cie zrobia ;) )

pozdrawiam
blackgirl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024