Skocz do zawartości


Zdjęcie

czegoś tu zabrakło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
widze to tak - albo to zupełny baran a z kendo ma tyle wspólnego co ja z lotami w kosmos, albo to Fiodor generuje ruch na vortalu :)

tak czy tak - nikt normalny to nie jest (bez urazy Fiodor :) :) :wink: )
  • 0

budo_amigo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

taaak, chodzi generalnie o wszystkie mixy i inne tałatajstwo. czyli BJJ, i inne skróty, naprawde namnożyło się tego jak grzybów. popularne straszmnie, ale jak powiedziałem, to nie sztuki walki.


udajesz inteligentnego ale ci nie wychodzi, tym stwierdzeniem obraziłeś całą rzeszę adeptów tego stylu, w tym mnie. Wcześniej mówiłeś o bezsensownym mordobiciu, w BJJ nie ma nawet uderzeń. Masz jakieś inne argumenty by mówić takie rzeczy?
a nóż jako nagroda w konkursie to nic nadzwyczajnego. Pomyśl raczej o nagrodach pieniężnych, jak ktoś dostaje ilość pieniędzy która zapewni mu godny byt do końca życia, to przewraca mu się w głowie, co prowadzi do degradacji osobowosci :wink: :dupa:

proponowałbym ci najpierw dowiedzieć się czegoś o rzeczach które krytykujesz
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Panowie moderatorzy, mozna ten temat do knajpy przeniesc ?

Nasz samuraj troszke pomylil dzialy, w ktorych mial zamiescic ten temat...
  • 0

budo_jirzynek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
przyznaj sie, dostales od kogos łomot i przyszedles sie wyzalic? ;) ;) :)
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Hyakusen opanował forum?? 8O

Hyakusen, napisałeś już jakieś 30 postów o niczym. Nie powiedziałeś absolutnie niczego, co mogłoby popierać Twój punkt widzenia. Może dlatego, że piszesz takie rzeczy, które trudno jet w jakikolwiek sposób-nawet pokrętny-uzasadnić.
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
ojej, obraziłem was. no cóż. zdania i tak nie zmienię.

dla waszej infiormacji - o vortalu dowiedziałem się od znajomych i powiedzieli że niezłe bufony tu sie wypowiadają.
i co ? przychodzę, patrzę, czytam, i mam rację. same bufonada.
nikt nie potrafi przyjąć krytyki, każdy sie obraża, straszy ignorem.... i jeszcze ten text - "dostałeś od kogoś łomot".
"łomot" to takie słówki że jak je słysze to od razu mi się płakać chcę - po co wy terenujecie ? żeby nie dostać łomotu ? heh, dzieci...
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Hyakusen, poczatkowo mialam nic nie pisac, bo myslalam ze nie ma sensu, ale jednak zmienilam zdanie- zwyczajnie nie zdzierzylam... coz, zdaza sie. Jak juz napiaslo kilku moich poprzednikow nie wniosles tu nic ciekawego, o czym moznaby podyskutowac (a po to chyba forum mamy? jak sie myle prosze mnie poprawic). Chcesz krytykowac cos, czego nie znasz (jesli sie myle i bywales na treningacg JJ, Judo i calej reszty to prosze ponownie, popraw mnie).
Powiedz mi, co stawia Cie wyzej niz Nas? Poza tym obrazajac inne niz kendo sztuki walki obrazasz ich tworcow - to bardzo inteligentne, chyle czola. Jesli naprawde jestes tradycjonalista, jak utrzymujesz, to powinienes pamietac o czyms takim jak "szacunek" dla przeciwnikow, ktorymi my chwilowo dla Ciebie jestesmy (nie z zalozenia, ale z Twojego dzialania).
Pisales cos o lepszych argumentach.. przedstaw mi je prosze, bom przeogromnie ich ciekawa, i czekam na ta konstruktywna krytyke, bo jak narazie to jest to nic nie wnoszaca krytyka (znaczenie slowa konstruktywny chyba znasz, masz byc w koncu czlowiekiem inteligentnym).
Nie wspomnialam jeszce o Twoim pisaniu 3 postow pod rzad, albo w jednym poscie wrzucaniu cytatu, a w kolejnym dawaniu odpowiedzi, jak masz problemy z obsluga vortalu wpadnij do dzialu "testowanie" i posprawdzaj, bo jak narazie to Twoje pisanie jest zwyklym nabijaniem postow.
pozdrawiam
blackgirl
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Hyakusen, żeby ktoś potraktował cię poważnie musisz wykazać się czymś inteligientnym, np. opisał ciekawy trening, albo szkołę którą uprawiasz. Ty za bardzo inteligencja nie grzeszysz, starasz się stworzyć takie przeświadczenie przed innymi dlatego pełno w twoich wypowiedziach bełkotu ala "trendy ludzie", itp. Ot wchodzi taki człowieczyna co to nie ma nic do powiedzenia i ustawia sobie innych wg. własnego rozumowania, ilu takich było na budo? sporo, należysz do ludzi nieprzystosowalnych, to normalne zawsze znajdzie się paru takich co to się im wydaje że stoją wyżej niż pozostali. Taka jest prawda hyakusen, muchy w nosie trzeba leczyć.
Na forum tytułomania nie obowiązuje i niestety jak na treningach masz dobrze bo uczniowie skakają wokół ciebie jesteś kimś o tyle tutaj już tego nie ma, dlatego niektórych "mistrzów" to boli.
Jak masz pisać z sensem, zacznij jeszcze raz może ci inni wybaczą, jak nie to miej ten honor i idź na forum dyskusyjne gdzie każdy będzie przed umieszczenim odpowiedzi na twój post kłaniał się i wołał sensei.
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
haha, pięknie, widać że niz nie rozumiecie - powtarzacie od początku że obrażam inne sztuki walki, gdy ja piszę non stop że to nie są sztuki walki, w tym cały problem.
argumenty podałem, wystarzy pomyśleć.
i nie napisałem że jestem wyżej niż wy.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

haha, pięknie, widać że niz nie rozumiecie - powtarzacie od początku że obrażam inne sztuki walki, gdy ja piszę non stop że to nie są sztuki walki, w tym cały problem.
argumenty podałem, wystarzy pomyśleć.
i nie napisałem że jestem wyżej niż wy.

A czy ja ci piszę że obrażasz sztuki walki?
ja ci piszę że nie potrafisz napisać nic sensownego, zobacz na swoje posty, nadal nie widzisz?
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
obrazajac inne niz kendo sztuki walki obrazasz ich tworcow <-- to jest to co napisali poprzednicy, fiodorze i do tego odniosłem wypowiedź.
a do ciebie - jeszcze raz powtarzam, podałem argumenty.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

a do ciebie - jeszcze raz powtarzam, podałem argumenty.

jakie argumenty, może mi faktycznie umknęły?
podaj więc te argumenty i na co to są argumenty bo nie wiem po co argumenty?
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
teraz już po nic, juz sie zorientowałem że nikt nie będzie dyskutował, szkoda.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

teraz już po nic, juz sie zorientowałem że nikt nie będzie dyskutował, szkoda.

A to jest efekt o którym pisałem nikt nie potraktował cię poważnie, tymbardziej teraz na ostatnią twoją wypowiedź, zabawki już zbierasz i idziesz do innej piaskownicy? tego uczą na kendo? poddawania się?
  • 0

budo_v0y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
A gdzie Panie Madralo cwiczysz to Kendo ?
Pewnie nie powiesz bo im tu troche siary narobiles..

PS. I daj sobie sianka z ta retoryka pierdzacej muchy...

Bufon V0y
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
we wrocławiu. a retoryka jest jak najbardziej na miejscu
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Marcinku daj juz sobie spokoj i idz potrenuj bardziej Ci sie to przyda
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
Hyakusen: mozesz mi powiedziec co wedlug Ciebie jest sportem, a co "bezsensownym mordobiciem" czekam.
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło
tae - to jasno wynika z moich poprzednich postów, nie bedę prowadził cię za rączkę, pomyśl.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: czegoś tu zabrakło

tae - to jasno wynika z moich poprzednich postów, nie bedę prowadził cię za rączkę, pomyśl.


Moim zdaniem jestes ignorantem-egoista ktory rozumie i wielbi tylko swoje idee, a wszystko inne ma gleboko w powazaniu...TO jasno wynika z twoich poprzednich postow
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024