Skocz do zawartości


Zdjęcie

owosienie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

owosienie
mam pytanie . chcialbym poruszyc dosc delikatny temat mianowicie owłosienie. nie jest to moje widzimisie lecz gdy patrze na wlaki np. vale tudo to zauwazam ze zaden z fighterów nie ma owłosienia pod pachami?? czy to jakiś wymóg czy coś. z tego co się orientuje wiem ze kolaze muszą golić nogi ale to juz inna bajka. prosze opowiedzcie mi o swojej sytuacji i jak do tego podchodzicie ew. napiszcie ze nie mam racji mowiąc ze musza się tam golić i ze jest to czysty przypadek :?:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
raczej chodzi o względy chigieniczne,bakterie odpowiedzialne za przykry zapach potu mają tendencje do osiadania na włosach pod pachami...
Choć ja osobiście wolę się umyć i zastoswać dobry antyperspirant,wygolone pachy u mężczyzn jakoś mi się kojarzą z określoną orientacją seksualną...
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
BTW jesteś WODziarzem,czy tak ksywka to tak bez powodu?
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
W wyniku ewolucjiczłowiek wyłysiał. Zostały mu włosy w najpotrzebniejszych miejscach. Stanowią warstwę termiczną (głowa), chronią (brwi) i wabią :) . Dzięki owłosieniu w tych miejscach naturalny zapach ciała jest intensywniejszy.
Ogólnie zapach potu nie jest cechą osobniczą. Geny nie mają tu nic do rzeczy, bardziej stan zdrowia, odżywianie i oczywiście higiena, a mycie i antyperspiranty lepiej działają na wygoloną skórę. Kojarzenie zabiegów higienicznych z homoseksualizmem to lekka przesada, zresztą to się zmienia, bo całkiem niedawno prawdziwy maczo nigdy nie poszedłby do kosmetyczki, czy nie kupił kremu pielęgnacyjnego.
U osób, które "zacierają" się i muszą się talkować lub coś w tym stylu jest to po prostu konieczność. Zresztą nie trzeba codziennie, raz na kwartał przynosi zadowalające efekty zapachowe. ;)
Mesjasz - po 2 godzinach treningu raczej nie ma znaczenia jak dokładnie się umyłeś, czy jakiego antyperspirantu użyłeś. Zresztą aluminium chlorhydrate (głowny składnik antypersp.) nie na każdego działa równie skutecznie.
Sorry za off-topa, ale obecnie coraz większą popularność zyskuje tzw. botox, czyli zastrzyki z jadu kiełbasianego (serio), które na jakieś pół roku dość skutecznie przeciwdziałają nadmiernemu poceniu.
Pozdr
Art3ule
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie

raczej chodzi o względy chigieniczne,bakterie odpowiedzialne za przykry zapach potu mają tendencje do osiadania na włosach pod pachami...


No właśnie sam pot jest praktycznie bezwonny. A rozkładający się pot to już inna bajka. To co wyżej napisałeś jest absolutną prawdą, dlatego tez goli się pachy, po to aby pot nierozkładał się tak intensywnie.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
Ja tam jestem za antyprespirantami.... chodziaż trzeba też znać umiar :-) z tego co się orientuje to niewiele rzeczy tak obrzydza kobiety jak "krzaczory" :-) I się podłączam do pytania mesjasza :-)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
Czy oWOSienie [jak w temacie] to jakies zmiany zachodzace pod wplywem kolegi WOSa ? :)
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie

Czy oWOSienie [jak w temacie] to jakies zmiany zachodzace pod wplywem kolegi WOSa ? :)

Nie, załozyciel tematu nie umie porawnie pisać.

Temat głupi. 8)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
To ja juz kompletnie owosialem :) :):)

Sory wos ale jakos mnie to rozbawilo :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
sorry stary pomylka a wlasciwie literowka . sami tez nie jestescie idealni (tak sabie mowie zeby mi glupio nie bylo) :D
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
Witam

Uwazam jak kto woli. Druga sprawa to poruszona juz wczesniej kwestia higieny, ja np. jak mam klaki pod pacha to nie moge normalni cwiczyc strasznie mi doskwiera ten pot. Co jakis czas przycinam paszke (nie gole), chociaz na wakacje chyba sproboje 1raz pojechac na zero :-D
Jeszcze wchodza w gre kobiety jedne wola naturalnych facetow inne lekko przycietych itp. gusty, gusciki :) Jak Ci bardzo przeszkadzaja to przytnij jak nie to zostaw, ale jedno jest pewne napewno bedziesz sie mniej pocil...
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
raz, dla wygody zgoliłem, od tamtej pory nie wyobrażam sobie chodzić z futrem :D zamiast pieprzyć że to gejostwo, to po prostu spróbujcie, to jest, szczególnie w lecie, zauważalna ulga
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
tez nie wyobrazam sobie chodzenia w futrze ;)
pozdrawiam
blackgirl
  • 0

budo_fafar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie

...gdy patrze na wlaki np. vale tudo to zauwazam ze zaden z fighterów nie ma owłosienia pod pachami?? czy to jakiś wymóg czy coś ... jest to czysty przypadek :?:

Pewnie nikt z nas o takim wymogu nie słyszał.
W usa talie futerka sa niemedialne :) Owłosienie kojarzy się większości z nich z brakiem higieny. Ja bym postawił jednak na wymóg telewizji lub organizatorów, być może nawet i nieformalny.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie

tez nie wyobrazam sobie chodzenia w futrze ;)
pozdrawiam
blackgirl

e no w ogóle to w przypadku laski żenada futro...
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
Hm jak te czasy sie zmieniaja, ja rowniez preferuje "shaved girl"
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
patrzcie jacy zgodni jestesmy ;)
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
hehe
koleżanka twierdzi, że wielu mężczyzn powinno się golić, bo w ich przypadku "cenny jest każdy milimetr"
poddaję kolegom pod rozwagę...
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
heh, a jeśli chodzi o włosy na "dole" to jednak wole kobiety które mają tam włosy. Dziwnie bardzo to wygląda moim zdaniem jak łysa myszka jest . :)
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: owosienie
Laser, ale temat dotyczy tylko tych górnych parti ciała :) :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024