Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ashihara Karate w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce
Wole nie miec nic do powiedzenia i siedziec cicho ,niz pisac bzdury i wkurzac nimi innych.
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce
Tito pozwolę sobie napisać, że zgadzam się w 100% z tym co napisałeś. Próbowałem podobnie ale innym sposobem o tym napisać.
Kiedy po raz pierwszy zawitałem na to forum było ono inne... Cóż, może to "zmiana warty" i do głosu dochodzą właśnie ci 50 kg 15 latkowie?
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce
wracajac do tematu ashihary i tego ze posiada sporo elementow bezposrednio zaadoptowanych z kyokushin - jak wyglada sprawa kata ?
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce
z tego co rowniez rzucilo mi sie w oczy to Semi Schilt jako dyr. tech. AIKO, a wydawalo mi sie zawsze ze on nalezal do innej organizacji... czy ktos moglby to skomentowac?
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce

wracajac do tematu ashihary i tego ze posiada sporo elementow bezposrednio zaadoptowanych z kyokushin - jak wyglada sprawa kata ?

Kata sa zupelnie inne i wykonywane z przeciwnikiem lub przeciwnikami. Cos w stylu kata+bunkai w jednym ;) Kata jest bodajze 10 sztuk.
  • 0

budo_intos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce
jeśl chodzi silent o twoje pytanie dotyczące stylu bazowego sem schilta odpowiedź masz na stronach [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] klub w którym prowadzą treningi sem schilt wraz z dave jonkers prowadzone są w dyscyplinach judo , ashihara karate , pancrase (w zasadzie mma ) na swojej stronie sem schilt stoi w kimonie z naszywkami organizacji ashihara international karate organization w lutym w holandii był prowadzony obóz ashihara international przez sem schilta i dave jonkersa. co do startów sema w turniejach k1 , vale tudo , bywa że podane styl bazowy pancrase , seidokaikan, ashihara, kyokushin budokai. uzależnione moim zdaniem jest to warunkami finansowymi jakie jest wstanie spełnić federacja danego stylu.np podczas gali finałowej k1 podane było że trenuje seidokaikan , jak wiadomo w holandii nie ma żadnego klubu tego stylu. sem schit jest zapraszany na seminaria i obozy różnych styli , np. w rumuni prowadził szkolenie w organizacji stylu sei budokai , prowadzonej przez leonarda voinescu.w wielu organizacjach sem schilt jest członkiem honorowym.
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce
Kto to jest leonarda voinescu kiedyś była taki judoak
  • 0

budo_intos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce
seiken masz odpowiedź co do leonarda voinescu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w kiedyś w organizacji kyokushin budokai johna bluminga odpowiadał za wyszkolenie w formule all rund faithing.(zasady walki podobne do zawodów kudo(daidojuku) w zasadzie mma)
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce
To on juz nie jest w organizacji budokai Bluminga !
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce
kompletnie nie znam stylu ale...
własnie odebrałem 4 maile zapraszające mnie na:
- seminarium ashihara w Darłowie
- letni obóz ashihara w Darłowie
- do współpracy ze stylem ashihara
- stronę ashihara.
Wszystkie podpisane:

INFORMACJI UDZIELA :

Polska Organizacja Ashihara Karate ( POAK )
Prezes - Dariusz Winiarski
ul. Grottgera 2 a
76 - 15) Darłowo
tel. kom. 0 506 242 714
e - mail : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

trochę mnie to zaskoczyło, przyznam, bo zazwyczaj przedstawiam się jako "twardogłowy" taekwondoka, ale może spam to przejaw nowego podejścia do karate ;)
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce
mnie tez to dotknelo, milem juz propozycje z tsunami (najbardziej intersujaca - najwiecej danow dawali), z Oyama, i innych kk pochodnych poza IKO1
mam ponad setke cwiczacych, wprawdzie to nie osrodki akademicke, ale wiejskie i weryfikacja odbywa sie w remizach, ale to zawsze sila skladek czlonkowskich
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashihara Karate w Polsce
stern, ja tez uwazam sie za twardoglowego adepta tkd, a bylem na seminariach innych MA. nie rozumiem szczerze mowiac, skad takie negatywne nastawienie do ashihary.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024