Skocz do zawartości


Zdjęcie

porada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

porada
witam,jako ze nie znalazlem odpowiedniego tematy to zakladam nowy. chcialem prosic o porade w dawkowaniu supli ktore kupilem,niby na opakowaniach pisze ale tez slyszalem rozne wersje np ze pierw kreatyne sie bierze wiecej a potem zmniejsza ilosc itp i czy moge np w jednej buterce zmieszac:gainer,bialko,carbo i kreatyne i zapic tym tribulusa czy moze jakos robic miedzy tym odstepy..... Dołączona grafika
z gory dziekuje za pomoc ;]
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: porada
Kreatynę bierz rano 30 minut przed śniadaniem i po treningu z carbo,witaminy po śniadaniu,gainer miedzy posiłkami,białko po śniadaniu i na noc,a tribulus 2 kapsulki przed treningiem i wieczorem przed snem,kreatynę w dzień nietreningowy bierz rano przed śniadaniem i parę godzin później druga porcja.

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: porada
kolejne pytanie... czy branie wiekszej ilosci tribuusa wzmocni dzialanie?mam kilka roznych paczek i mysle zeby tak z 3x wiecej niz zlecane ale nie iem czy potem nie bede mial sraki czy cos ;p a i jeszcze bral ktos vanadyl sulfate? bo nie wiem czy wogole cos daje... z gory thx za pomoc ;]
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: porada

kolejne pytanie... czy branie wiekszej ilosci tribuusa wzmocni dzialanie?mam kilka roznych paczek i mysle zeby tak z 3x wiecej niz zlecane ale nie iem czy potem nie bede mial sraki czy cos ;p a i jeszcze bral ktos vanadyl sulfate? bo nie wiem czy wogole cos daje... z gory thx za pomoc ;]

Powinno,a czy nie będziesz miał sraki chuj go wie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024