Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o pomoc ..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

wirrus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o pomoc ..
Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post i nie jestem pewny czy go dobrze zamieściłem tzn w odpowiednim dziale. Tak wiec:
Mam 20 lat, mój wzrost to 174 a waga 60kg.. jestem strasznie szczupły chciałbym nadrobić masę. Niestety nie jest to takie proste ponieważ mam bardzo szybka przemianę materii. Kiedyś już miałem przygodę z siłownia i chce ja rozpocząć ponownie.
Mam zamiar kupić GAINER 1 10 KG VITALMAX do tego Trec Kreatyna 400 kaps VIP seria plus czyste białko. Do tego treningi na siłowni 4 razy w tygodniu(z ułożeniem odpowiedniego treningu sobie poradze).Idąc dalej pracuje po 14 godzin dziennie w ochronie i niestety nie mam jak jeść regularnie posiłków mam tylko dwie przerwy po 30 min..
Zastanawia mnie czy te produkty + siłownia pomogą mi zdobyć te kg. Brałem również opcje aby do tego dodać polski Metanabol i jeść 1 tabletkę dziennie (pewnie mi napiszecie że to wszystko za wcześnie i nie ma po co się w to pchać, ale jestem zdeterminowany i chyba sięgnąłbym po wszystko )..
Co o tym myślicie?? Może ktoś z was mi zaproponuje coś lepszego aby działało. Nie oczekuje że z dnia na dzień się "naleje" ale chociaż abym widział jakieś efekty.. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o pomoc ..
po pierwszę bez diety nie ma efektów :) z dobrą dietą możesz bardzo wiele osiągnąć , 2 rzecz to jak diety nie będziesz miał do kreatyna nic ci nie da :) po 3 za wcześnie jest na kreatynę , kreatynę stosuje się wtedy gdy ma się pierwszy zastój , po 4 metanabolu tym bardziej nie powinno się brać gdy zaczynasz przygodę z siłownią :) a więc podsumowując dieta+ dobry trening na mase da ci efekty możesz dorzucić tego gainerka i jeszcze białko jakieś ;) pozdro :)
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o pomoc ..

Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post i nie jestem pewny czy go dobrze zamieściłem tzn w odpowiednim dziale. Tak wiec:
Mam 20 lat, mój wzrost to 174 a waga 60kg.. jestem strasznie szczupły chciałbym nadrobić masę. Niestety nie jest to takie proste ponieważ mam bardzo szybka przemianę materii. Kiedyś już miałem przygodę z siłownia i chce ja rozpocząć ponownie.
Mam zamiar kupić GAINER 1 10 KG VITALMAX do tego Trec Kreatyna 400 kaps VIP seria plus czyste białko. Do tego treningi na siłowni 4 razy w tygodniu(z ułożeniem odpowiedniego treningu sobie poradze).Idąc dalej pracuje po 14 godzin dziennie w ochronie i niestety nie mam jak jeść regularnie posiłków mam tylko dwie przerwy po 30 min..
Zastanawia mnie czy te produkty + siłownia pomogą mi zdobyć te kg. Brałem również opcje aby do tego dodać polski Metanabol i jeść 1 tabletkę dziennie (pewnie mi napiszecie że to wszystko za wcześnie i nie ma po co się w to pchać, ale jestem zdeterminowany i chyba sięgnąłbym po wszystko )..
Co o tym myślicie?? Może ktoś z was mi zaproponuje coś lepszego aby działało. Nie oczekuje że z dnia na dzień się "naleje" ale chociaż abym widział jakieś efekty.. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.



Na początek zrób sobie np. trening FBW , co do supli one mogą być tylko uzupełnieniem twojej diety (dodatkiem) bez diety raczej nie osiągniesz dużo . Jeżeli pracujesz 14h masz dwie przerwy to w tych dwóch przerwach staraj sie dostarczyć do organizmu jak najwięcej białka pełnowartościowego możesz sobie zrobić np. (kanapki) chleb razowy pełnoziarnisty + warzywa + pierś z kurki / do tego możesz dorzucić jakiś owoc . Z kreatynką daj sobie na razie spokój , co do gainera zakup sobie Gain Bolic.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024