Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zamknąć spelunę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_kungfu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak zamknąć spelunę?
Witam!

U mnie pod blokiem jest nowo otwarta 'spelunka'. Co tam się wyrabia to normalnie strach, codzienne burdy, bojatyki, niszczenie zaparkowanych aut... KIlka(naście) razy wzywana była policja, uspokaja sie na parę minuut i znowu. Administracja mówi że mają wymagane pozwolenia i koniec.

Co można zrobić? Tylko bez rad w stylu: "za dwa winka, zrobię tam porządek" ;-)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
z jakiego jestes miasta i jak sie nazywa lokal. spelunka? dyskoteka?
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
Najskuteczniej to puscic z dymem te dziuple zla, jednak za duze zagrozenie dla reszty wiezowca:) :twisted:

Z drugiej strony skoro nic nie mozna zrobic zeby j ausunac postaraj sie ja zaakceptowac i zacznij sciagac haracz od wlasciciela.

Mozesz tez wyprosic u prezydenta miasta, ze mieszkancy bloku pija za darmoche.

Ale znajac zycie zostaje ci tylko petycja i podpisy niezadowolonych lokatorow 8)
  • 0

budo_leonan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piotrków Tryb.

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
w sumie cieżka sprawa jeśli ma pozwolenia...
ale jakas petycja lokatów + jakas opinia policji o czestych interwencjach + plus gnębnienie urzedników pismami plus jakis artykuł w lokalnej prasie w tym miejscu coś mogą pomóc
pozdrawiam
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
Sprzedaż alkoholu nieletnim.
  • 0

budo_mitomber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
wspólnik ojca otworzyl niedawno pizzerie na Targowku. bez sprzedaży alkoholu w nowym budynku(lokal użytkowy na parterze). lokal jest spkojny jest niemal sterylnie jak w szpitalu, ale... jakis burak ktory mieszka nad lokalem(nauczyciel Wf) wnosi skargi do spóldzilni, naslal juz kilka kontroli,straszy sanepidem. smierdza to smazone frytki a nie ciasto pizzy. i Bóg jeden wie co ten debil sie tak czepia. lokal ma przeznaczenie uzytkowe. na poczatku miała tam byc kancelaria adwokacka, ale zmienilismy jej przenzaczenie. Powiedzcie mi co robic z takim frajerem ? w Sumie to też mój problem bo mamy z tego lokalu kapuste. Jak widzicie buraków na tym swiecie co niemiara.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
Zupelnie powaznie mowie: (jezeli mieszkasz w Wawie) pojedz na stadion X lecia i zakup pare kominiarek i makarova. Wez dwoch trzech dobrze zbudowanych kolegow (niech wezma noze, lancuchy itd.) i pojdzcie tam w kominiarach. Dorwijcie wlasciciela lokalu i powiedzcie mu (argumentujac wypowiedz makarovem wycelowanym w jego oko) ze jezeli sie nie uspokoja, to nastepnym razem bedzie was 10 i nie bedziecie juz tacy mili.
:twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
ehh Mradu i ty nadal wierzysz ze tak wyglda wymuszanie i haracze i tak to sie zalatwi?

dziecko:)
i moze myslisz ze to skutkuje:)))))

joke:)
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
shaft:sprawdzałeś skuteczność,że poddajesz wątpliwości? :wink:
pozdr.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
Taa a widze Shaft ze ty sie naogladales Alfabetu Mafii i wypowiedzi Oczki i jemu podobnych? taaa. Czy ja mowie o haraczu? Czy ja mowie o wymuszaniu? NIE, ja mowie ze nalezy gosciowi powiedziec ze ma sie uspokoic. To jest po prostu bardziej agresywna metoda.
Pozdrawiam
Ps. Post tamten byl w sumie zartem
  • 0

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?

Czy ja mowie o haraczu? Czy ja mowie o wymuszaniu? NIE, ja mowie ze nalezy gosciowi powiedziec ze ma sie uspokoic. To jest po prostu bardziej agresywna metoda.
Pozdrawiam
Ps. Post tamten byl w sumie zartem

Fuzzy logic... :) Nie radziłbym się bawić w czyny zbrojne. Jeśli jesteś zdeterminowany, to zatruwaj urzędasom życie. Podobna sytuacja była z pewnym sklepikiem w mojej dzielnicy. 3/4 obrotu to oczywiście alkohol kupowany w godzinach 18-3 przez osoby raczej nieciekawe. Zrobiło się wokół tego sklepiku głośno - petycje, gazeta dzielnicowa i inne pojedyncze apele wymusiły wprowadzenie ochrony w ustalonych godzinach. Wieczorem i w nocy stoi tam 2 kolesi z ochrony i już nie ma takiego stresu.

P.S
To "BELKA" na żolborzu :D
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?

Czy ja mowie o haraczu? Czy ja mowie o wymuszaniu? NIE, ja mowie ze nalezy gosciowi powiedziec ze ma sie uspokoic. To jest po prostu bardziej agresywna metoda.
Pozdrawiam
Ps. Post tamten byl w sumie zartem

Fuzzy logic... :) Nie radziłbym się bawić w czyny zbrojne. Jeśli jesteś zdeterminowany, to zatruwaj urzędasom życie. Podobna sytuacja była z pewnym sklepikiem w mojej dzielnicy. 3/4 obrotu to oczywiście alkohol kupowany w godzinach 18-3 przez osoby raczej nieciekawe. Zrobiło się wokół tego sklepiku głośno - petycje, gazeta dzielnicowa i inne pojedyncze apele wymusiły wprowadzenie ochrony w ustalonych godzinach. Wieczorem i w nocy stoi tam 2 kolesi z ochrony i już nie ma takiego stresu.

P.S
To "BELKA" na żolborzu :D

O zesz Ty! To tuz obok mnie!
  • 0

budo_maniac
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?

Zupelnie powaznie mowie: (jezeli mieszkasz w Wawie) pojedz na stadion X lecia i zakup pare kominiarek i makarova. Wez dwoch trzech dobrze zbudowanych kolegow (niech wezma noze, lancuchy itd.) i pojdzcie tam w kominiarach. Dorwijcie wlasciciela lokalu i powiedzcie mu (argumentujac wypowiedz makarovem wycelowanym w jego oko) ze jezeli sie nie uspokoja, to nastepnym razem bedzie was 10 i nie bedziecie juz tacy mili.
:twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam


ile kosztuje makarov na stadionie i do kogo sie po niego zwrocic ? ;)
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
Mradu, a czy zamiast celowania w oko, można celować w klatkę piersiową?

Noże, łańcuchy itd.??

Co to jest ITD? Chyba nie coś jak brona, pług, lemiesz, glebogryzarka... A można wziąść kosy? Takie wiesz, na sztorc? Są super!!! I jak fajnie przez szyberdach wystają!!

A kominiarki w jakim kolorze? No żeby wtopy nie było, że zły kolor kupi.... A z otworem na ustach czy bez? No bo żeby głos było słychać.

Mradu, więcej szczegółów!!!

:)

Mradu, to nie świad Action Mana... a szkoda, bo ma fajne zabawki...

Legalnie, pismami i po urzędach. Chyba, że wypędzając jedno penerstwo z osiedla, chcesz by Tobie pozostawili tą wizytówkę...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
Widze ze spora czesc uzytkownikow nie czyta ps.-ow ...jakbyscie tam zajrzeli to zobaczylibyscie napis "post tamten byl zartem" ;) . Czy teraz juz jasne?
A serio to nasylajcie im policje, straz miejska, pogotowie gazowe, straz pozarna i sanepid (hmmmm...to ostatnie to nie taki glupi pomysl), oraz zadreczajcie urzednikow pisami az do skutku.
Pozdrawiam
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
No faktycznie, Sanepid jest w stanie zamknąć lokal bez problemu!!!
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
ciekawe czy wiesz ile jest prawdy w tym alfabecie mafii:)
  • 0

budo_donkilluminati
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
w sprawie tej spelunki!!!
zbierasz ekipę konkretnych fighterów, bierzecie kominiarki i tonfy, wpadacie tam z okrzykiem "Policja, na ziemie k**wa" i siejesz terror" :) A tak poważnie to spróbuj znaleźć na nich haka, bo nikt tu nie jest bez winy tzn. każdy ma coś na sumieniu, i może mieć trochę przewalone. A tym bardziej taka patologia. Pozdro All, nara.
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?
Shaft ten alfabet mafii....sami analfabeci:) na kilometr smierdzi komercja.
  • 0

budo_mitomber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zamknąć spelunę?

ciekawe czy wiesz ile jest prawdy w tym alfabecie mafii:)


to oczywiste ze jest to manipulacja tak samo jak bylo z programem 'detektywa' rutkowskiego. Taka jest telewizja :o
ale nie da sie zaprzeczyć, że w Polsce były i sa mafie ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024