Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_coeur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płońsk/Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Zerknijcie na strone tego pana... jak mozna uczyc ludzi walki na podstawie wiedzy z plytek vcd ? A moze ja jestem jakis glupi i nie doceniam jego geniuszu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Zerknijcie na strone tego pana


No prosze.. :)

Zdjecia sa wziete z ksiazki "Wu Binlou chuojiaofanzi quanshu". Po jednym z opisow do zdjec sadze,
ze czlowiek ktory pisal nawet vcd nie ogladal, albo niedokladnie. :-(
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Jezeli oceniacie ludzi po ich stronach internetowych to Wam gratuluję.

A może któryś z Was wszedłby między liny i powalczył trochę. No bo skoro Piotr Ochniowski to dla Was leszcz to chyba nie ma problemu.
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Jezeli oceniacie ludzi po ich stronach internetowych to Wam gratuluję.

A może któryś z Was wszedłby między liny i powalczył trochę. No bo skoro Piotr Ochniowski to dla Was leszcz to chyba nie ma problemu.


Nie w tym rzecz. Mam nawet znajomego, ktory go pamieta z dawnych choy lee futowskich lat i jesli o to chodzi, pozytywnie sie o nim wyraza.
Dla mnie interesujace jest od kogo sie chuojiao (tantui i yuanyangtui zreszta tez) uczyl, bo na stronie sie nie doczytalem. Te style nawet w Chinach sa dosc rzadkie. .

sorry ale znow nie moge odpisywac na tematy a czytajac to nie wytrzymalem.... to jest przerazajace!!!!! mnie osobiscie najbardziej rozbawily zdjecia typy kickbokserskiego pokazujace podobne tantui!!!! na tych zdjeciach widac od razy ze kopiacy nie ma pojecia jak sie wkung fu kopie
  • 0

budo_wu xia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
a po co między liny????????? :?: brakuje trawnika!!! :) piotrowi chiba za bardzo zaimponowali kolesie z hameryki :twisted: już nie można uczyć jednej sztuki walki, trzeba odwalać manianę :?: a tobie proponuję abyś nie mieszał, wiesz że poznaliśmy się kiedyś i naprawdę niewiellllllllllle umiesz :wink: w naszym kraju jest jeden człowiek , który jest bardzo dobry w tej sztuce walki i uczy w wa-wie :!:
pozdrawiam ekipę :)
  • 0

budo_wu xia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
byłeś ty chłopie kiedyś między linami......... :)
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

byłeś ty chłopie kiedyś między linami......... :)


A po co zaraz między liny ? :wink: Gdzie indziej też można i nawet efekty są lepsze :) (odezwę się na dniach,płytki extra)

Ale tak na poważnie to jaki by ten pan Ochniowski dobry nie był(nie znam więc nie krytykuję), to nie chce mi sie wierzyc żeby znał ten styl na tyle żeby móc go uczyć, może kiedys będzie okazja pogadać z nim to się wyjaśni bo troszeczkę chuojiao widziałem i stopień skompilkowania jest spory a treść duuuuuuża.
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Zdjecia sa wziete z ksiazki "Wu Binlou chuojiaofanzi quanshu". Po jednym z opisow do zdjec sadze,
ze czlowiek ktory pisal nawet vcd nie ogladal, albo niedokladnie. :-( [/quote]

Cześć Andrzej:) oby deszcz nie padał dziś...
Odniosłem wrażenie, że opis stylu jest jakby "skopiowany" ze stron, których linki kiedys Ci podesłałem, czyż nie ?
Ale zdjęcia z tej książeczki to mi się spodobały.
Pozdrawiam i jako ułamek ekipy również Wu Xia;)
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Cześć Andrzej:) oby deszcz nie padał dziś...


Już leje ;)
I co, qi nie takie, nie? I trening odwołany :)
OK, żeby nie było, że tylko się nabijam - chciałem wpaść dziś z niespodzianką i porobić Wam fotki jakoweś, ale widzę, że się trzeba będzie wstrzymać :(

K.
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Cześć Andrzej:) oby deszcz nie padał dziś...
Odniosłem wrażenie, że opis stylu jest jakby "skopiowany" ze stron, których linki kiedys Ci podesłałem, czyż nie ?
Ale zdjęcia z tej książeczki to mi się spodobały.
Pozdrawiam i jako ułamek ekipy również Wu Xia;)


Czesc Jarek, juz nie pamietam dokladnie tresci tych stronek, ale na pewno duza czesc pokywa sie z tym co na necie mozna na te tematy znalezc. Moze jeszcze pare informacji z innych zrodel tam wpleciono. Zgrabnie nawet, tyle ze nie wiadomo jakiej linii chuojiao jest tam uczone :-)
Co do deszczu, to nie trace nadziei ;-)
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Wu Xia napisał:

a tobie proponuję abyś nie mieszał, wiesz że poznaliśmy się kiedyś i naprawdę niewiellllllllllle umiesz


Jakoś nie mogę sobie tego spotkania ani osoby przypomnieć. Jeżeli ja tak naprawdę nic nie umiem to Pan musi być naprawdę Wielkim Mistrzem. Zyczę dalszego dobrego mniemania o sobie na przyszłość.

Pozdrawiam
Andrzej Kubieniec
P.S. Niestety, żałuję, ale faktycznie rzadko mam okazję trenować na ringu. Cóż, zostaje parkiet albo trawnik.....
  • 0

budo_hwdlb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Zerknijcie na strone tego pana... jak mozna uczyc ludzi walki na podstawie wiedzy z plytek vcd ? A moze ja jestem jakis glupi i nie doceniam jego geniuszu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Calkowicie sie z Toba zgadzam Coeur, tez uwazam ze abys mogl wyksztalcic sobie wlasciwa opinie na temat poziomu jego nauczania, powinien w pierwszej kolejnosci skopac Ci dupe
:wink:
  • 0

budo_wu xia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Faktycznie możesz mnie nie pamiętać, to było dawno :) Również pozdrawiam i proszę na przyszłość pisz w związku z tematem, żeby nie było nieporozumień :evil:
co do trawnika........jak chcesz?....to pisz na priva....... :)
  • 0

budo_coeur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płońsk/Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Calkowicie sie z Toba zgadzam Coeur, tez uwazam ze abys mogl wyksztalcic sobie wlasciwa opinie na temat poziomu jego nauczania, powinien w pierwszej kolejnosci skopac Ci dupe
:wink:


Hehe, good point ;] Pan Ochoniowski na pewno jest wspanialym nauczycielem Chuojiao i wszystkich innych stylow, bo moze nam skopac dupy. :wink:

Zaczynam rozwazac czy nie rozpoczac treningow kung fu u Lenoxa Lewisa, ten to kazdemu moze skopac dupe :lol:
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Pan Ochoniowski na pewno jest wspanialym nauczycielem Chuojiao i wszystkich innych stylow, bo moze nam skopac dupy.

Co wiecej moze byc tak ze moze nam skapiszonowac pyski ale wtedy to juz nie wiem czego wiecej moglby nauczac, chyba tylko z elitarnych zostaje mu krav maga z czolgu i taichi z lopata. 100 tysiecy razy bylo na forum ze prywatne umiejetnosci czlowieka maja sie nijak do tego czy potrafi i we czego uczy. Ale pewno bedzie jeszcze kilka razy...
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Pan Ochoniowski na pewno jest wspanialym nauczycielem Chuojiao i wszystkich innych stylow, bo moze nam skopac dupy.

Co wiecej moze byc tak ze moze nam skapiszonowac pyski ale wtedy to juz nie wiem czego wiecej moglby nauczac, chyba tylko z elitarnych zostaje mu krav maga z czolgu i taichi z lopata. 100 tysiecy razy bylo na forum ze prywatne umiejetnosci czlowieka maja sie nijak do tego czy potrafi i we czego uczy. Ale pewno bedzie jeszcze kilka razy...


i bedzie jeszcze ze 100 000 i tak co poniektorzy nie zalapia... :wink:
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Zerknijcie na strone tego pana... jak mozna uczyc ludzi walki na podstawie wiedzy z plytek vcd ? A moze ja jestem jakis glupi i nie doceniam jego geniuszu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Calkowicie sie z Toba zgadzam Coeur, tez uwazam ze abys mogl wyksztalcic sobie wlasciwa opinie na temat poziomu jego nauczania, powinien w pierwszej kolejnosci skopac Ci dupe
:wink:


Podejrzewam, że znam niejedna osobe od której obskoczyłbym łomot ale wcale nie znaczy to że mogłaby mnie uczyć naprzykład chuojiao lub hung gar czy cokolwiek. Czy to że na przykład pokonuje karateke oznacza, że mogę uczyć Bjj ? Albo obwołać sie mistrzem karate ?
Osobiście nie wierzę, że można poznać równocześnie w pełni kilka styli, życia by nie starczyło. Poziomu nauczania nikt nie skrytykował, ale w kontekście np. uczenia chuoijiao, które jest systemem trudnym i nie wierzę żeby mozna go było sie nauczyć na poziomie nauczyciela, ćwicząc równocześnie kilka innych odmiennych systemów. Proste ? Czy napisać to samo jako rozprawkę z lekkim zabarwieniem komedii z elementem tragedii ?
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?


Cześć Andrzej:) oby deszcz nie padał dziś...


Już leje ;)
I co, qi nie takie, nie? I trening odwołany :)
OK, żeby nie było, że tylko się nabijam - chciałem wpaść dziś z niespodzianką i porobić Wam fotki jakoweś, ale widzę, że się trzeba będzie wstrzymać :(


Witam
Kurcze znowu padało, fotki powiadasz...no to muszę jakis niedzielny dres i oryginalne adiki założyć :)
Może wreszcie poznamy sie na żywo.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Na stronie każdy może napisać wszystko co zechce... a ile w tym jest prawdy to juz inna sprawa... idziemy w strone USA - "kilkanaście" styli hahahahahahah....

Z drugiej strony to troche "żałosne" kiedy znani ludzie zaczynają ściemę kleić :(
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Kurcze znowu padało, fotki powiadasz...no to muszę jakis niedzielny dres i oryginalne adiki założyć :)
.


No nie widzę Cię inaczej, niż w oryginalnych adikach :)
Ale niestety znowu taki tydzień mi się naszykował, że chyba nici z tego wpadania gdziekolwiek :cry: Abym się na jakiekolwiek treningi wyrobił.
Ech. Zaczekamy. Może i lepiej, światła będzie więcej, bo wy późno zaczynacie, a ja nie lubię lampy błyskowej (właśnie oglądam zdjęcia, które zrobiłem na prośbę Andrzeja w środę na treningu i dawno już tak nie spieprzyłem rolki :? )

Również pozdrawiam,
K.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024